תחרויות אליפות העולם באתלטיקה

תוכניות הטלויזיה בימים האחרונים מרתקות.

באופן טבעי אני עוקבת בהתרגשות בעיקר אחרי תחרויות הנשים, האתלטיות. אך גם הופעות הגברים מעניינות .

מרתק, מרתק!!

לא הצלחתי לברר באיזו ארץ מתקיימות התחרויות...... חיים?

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

...London, UK

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

...London, UK

אתה בטוח שזה בלונדון? הייתי בטוחה שזה כאן ברמת גן.

סתם סתם...

מה שכן, כשכל מיני שיאים כנראה מיצו את מירב או את כל פוטנציאל היכולות האנושיות - נראה לי שמרכז הכובד של תחרויות האתלטיקה יעבור בהדרגה לקרב מוחות בין פרמקולוגים שיעבדו כל הזמן על פיתוח סמים ממריצים שאי אפשר לגלות - לבין מומחים לגילוי סמים שיעבדו כל הזמן על אמצעים שבכל זאת יגלו את הסמים הנ"ל.

יעבור בהדרגה? נדמה לי שאנחנו עמוק בפנים...

יעבור בהדרגה? נדמה לי שאנחנו עמוק בפנים...

מי יודע, מי יודע אם יוסיאן בולט שלפני כמה שנים כ"כ התלהבנו והתפעלנו ממנו איך הוא שובר שיאים וזוכה באליפויות (ועכשיו התעצבנו שזכה רק בארד) - לא עשה את זה אז בזכות העזרות בסמים שלא התגלו.

בהקשר הזה אסור ואי אפשר לשכוח את הסיפור עם רוכב האופניים ל. ארמסטרונג שצחק 7 שנים רצופות על כל העולם, בסוף הודה בלקיחת סמים, אבל יכל הרי גם לא להודות (אני חושבת שלא ממש תפסו אותו על חם) ולהמשיך להיות נערץ ורשום כזוכה מתמיד בטור דפראנס.

בקיצור, חייבים להחמיר ולשכלל את בדיקות הסמים לכל המתחרים.

אני נהנית מאד מהיופי של הריצות למרחקים קצרים ובינוניים לאצניות, ומהקפיצה לגובה (אם כי הקופצת נכשלה).

גם הקפיצות לרוחק של הגברים היו יפות.

לעומת זאת לא אהבתי את מרוץ הגברים למרחק קצר. מה לעשות, הריצה שלהם לא יפה.

(עכשיו חיים יגיד שהעיקר זו התוצאה. בעיניי לא. לדעתי, יפי הביצוע קובע בספורט לא פחות מהתוצאה).

חיים לא יגיד כי ברור שתוצאות הגברים טובות יותר והתוצאה היא ביחס למגדר.

היופי הוא בעיני המתבונן מי שמתעבת גברים אפילו הריצה שלהם תהיה מכוערת בעיניה. אני אגב לא רואה את ההבדל.

היופי הוא בעיני המתבונן מי שמתעבת גברים אפילו הריצה שלהם תהיה מכוערת בעיניה. אני אגב לא רואה את ההבדל.

תוצאות הגברים לא טובות יותר, כי ההישג - הוא ביחס לנתונים הגופניים.( והישג ספורטיבי הוא במידה רבה גם נפשי: היכולת הנפשית לעמוד באימונים ובתחרויות, המתגלה אצל בעלת ובעל הגוף המסוים.)

מוח הפיל כבד פי מונים ממוח האדם. גם מוח הליוויתן, אם איני טועה. אז?  גודלו של המוח נמדד ביחסו לגודל הגוף.   

אשר ליופי - אכן, לא צריך לתעב גברים בשביל לדעת שהתנועה הנשית והגוף הנשי נאים יותר. או להיפך: שגוף הזכר ותנועותיו פחות יפים.

ברור שטובות יותר ביחס לנתונים הגופניים . כלומר הגברים חזקים יותר ולכן גם התוצאות בהתאם. אין לי ספק שנשים יפות יותר מגברים אבל ביחס לתנועה האתלטית והאסטתיקה של הפעילות אני לא רואה הבדל.

תוצאות הגברים לא טובות יותר, כי ההישג - הוא ביחס לנתונים הגופניים.( והישג ספורטיבי הוא במידה רבה גם נפשי: היכולת הנפשית לעמוד באימונים ובתחרויות, המתגלה אצל בעלת ובעל הגוף המסוים.)

מוח הפיל כבד פי מונים ממוח האדם. גם מוח הליוויתן, אם איני טועה. אז?  גודלו של המוח נמדד ביחסו לגודל הגוף.   

אשר ליופי - אכן, לא צריך לתעב גברים בשביל לדעת שהתנועה הנשית והגוף הנשי נאים יותר. או להיפך: שגוף הזכר ותנועותיו פחות יפים.

אני מעדיף להזין רואותי ביצורי גוון של ספורטאיות (אך לא זורקות כדור-ברזל ולא מרימות משקולות).

אצל אתלטיות, "שני תאומים עפרי צביה הרועים בשושנים" - מבוטאים פחות.

לכן, במיוחד חביבות עלי ה"קוביות" של הבטן אצלן (מה שקרוי בלע"ז "sixpack"), אשר כל כך חסרות אצלי.

אני מחפש מנתח פלסטי היודע להשתיל "קוביות"...נסיתי לשוא ל"רכשן" בדרך הקשה, אך לא העלתי דבר זולת חרס, חרסית וחול זך...

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר