שאלי עצמך מהי מטרת הסגר.

חוק קאיה אינו רק ל"מורמים מעם", אלא ש"מורמים מעם" עיצבו אותו למען חיית מחמדם, ומסווים מניע זה, בתחולה כללית.

הענין הוא שמטרת ההסגר היא מעקב אחר הכלב, מתוך חשש מובן מאליו, ודרישת ההסגר נובעת מ"פקודת בריאות העם" שהיא חובה חקוקה, אותה היה צורך לשנות במפורש.

אינני סבור כי ה"הנחה" הזו, "הסגר בית" במקום "הסגר עירוני" בפיקוח וטרינר - היא ברוח "פקודת בריאות העם" המקורית ומשרתת את מטרתה...

תשמע, אני לא מתמצאת בכל הפרטים, של החוק הקיים ושל זה המוצע, אבל שני דברים אני יכולה להגיד לך : ראשית, מה? ביבי לא יודע ולא מודע לכל מה שאתה כותב ומעלה כאן? הוא כזה בור או מנסה לעבוד על כולם בעיניים? לא חושבת...

שנית, כאמור אני לא מתמצאת בפרטי הפרטים, אבל אני זוכרת שננשכה אורחת בבית שלו, לא איזה תקיפה אלימה, כנראה ניסו ללטף את הכלב והתגובה היתה נשיכה קלה לאזהרה - אבל מה שאני כן זוכרת שהיו הרבה תגובות מאד מאד חיוביות ברדיו ובטוקבקים לרעיון הסגר הבית לכלבים וממש שבחו בזמנו את הרעיון.

עוד פעם אתה רואה דברים בשחור\לבן.

האם את מצהירה בגלוי שאינך חושבת?

אני מניח שלא.

לכן סבורני כי עליך להעדיף לכתוב "חושבת שלא" במקום "לא חושבת", וגם להתבטא כך בעל-פה.

ככל שבעלי כלבים ירואינו - העדפתם צפויה להיות ברורה - הסגר ביתי.

השאלה היא האם זה ברוח "פקודת בריאות העם"...

זה בא משפת הדיבור, 'מתמטית' אתה אולי אולי אולי צודק, אבל גם כך מדברים, ואם 'לא חושבת' צמוד מיידית וחד משמעית למשפט שמביעים לגביו אי הסכמה, זה לדעתי 'מצלצל' טוב יותר מהניסוח שאתה מציע, ואין שום מקום לטעות, זה ברור שהכוונה היא הבעת חוסר הסכמה עם המשפט שלפני. זו דעתי בכל אופן.

לו רצית להיות מנוסחת בפחות עממיות ויתר רהיטות, היית כותבת: "לא סבורה". פה קשה קצת להיטפל למשפט.

אגב, שמת לב שהגיוני בזמנו קרא לי "נאצית של הדקדוק", כשהערתי על שגיאות כתיב ופיסוק (שדי מעצבנות את הקורא{ת}).

עכשיו, כשהאדון ט' מדקדק עמך כחוט השערה אף שאין כלל לטעות בכוונתך, מר מירמור "הגיוני" שותק.....

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

יהיר (לא שגיאת כתיב, "Prince Harry הישראלי", על פי הגדרתו את עצמו) ממשיך להגן על בית המלוכה בדרך של הטחת רפש, אך פוגע שוב במאוורר ומתלכלך בעצמו.

מה עושה הגאון, ה"בן יקיר" הזה, ביום-יום?

לומד?

עובד?

או סתם "גר עם ההורים" כמו כל ינוקא שטרם הצליח לעמוד ברשות עצמו, אך במקום שהוריו יפרנסוהו - פרנסתו על הצבור...

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

לא צריך להיות גאול גדול כדי להבין שמישהו עם תקציב כספי מכובד דוחף את אלדד יניב ומני נפתלי לארגן את כל ההפגנות (כבר יותר מ 40) ליד ואח"כ בקרבת בית היועץ המשפטי, כדי שלא 'יגרור רגליים' ויכניס כבר את ראש הממשלה לכלא, וזו תופעה חדשה וללא תקדים בפוליטיקה הישראלית. אז צייר מי שאתה קורא לו יהיר ציור שרומז רמז עבה מאיפה ודרך מי זורם הכסף לשני הצדיקים האלה ולעדת המפגינים. וכל הצעקות על אנטישמיות וכו' זה קשקוש גמור.

כמה כסף כבר עולה לארגן הפגנה?

בכל מקרה אנטוליו היה חותם על הקריקטורה.

יקירתי, האם כוונתך לומר כי מעולם לא נקבעה מגבלת גיל כלשהי להסתופפות צאצאי משפחת מלוכה בחצרי מבני הממלכה, כאשר כל מחסורם על צבור הנתינים, שחלקם הגדול משתכר אל צרור נקוב, ובקושי מצליח להחזיק חטמו מעל המים?

האם הבנתיך אל נכון?

לא צריך להיות גאול גדול כדי להבין שמישהו עם תקציב כספי מכובד דוחף את אלדד יניב ומני נפתלי לארגן את כל ההפגנות (כבר יותר מ 40) ליד ואח"כ בקרבת בית היועץ המשפטי, כדי שלא 'יגרור רגליים' ויכניס כבר את ראש הממשלה לכלא, וזו תופעה חדשה וללא תקדים בפוליטיקה הישראלית. אז צייר מי שאתה קורא לו יהיר ציור שרומז רמז עבה מאיפה ודרך מי זורם הכסף לשני הצדיקים האלה ולעדת המפגינים. וכל הצעקות על אנטישמיות וכו' זה קשקוש גמור.

לא צריך להיות גאול גדול  =  לא צריך להיות גאון גדול

וחיים צודק, לא דרוש כאן תמריץ כספי מאד מאד גבוה לכל המפגינים, מספיק לתת משהו לשני הליצנים המארגנים, שיודעים לקבוע כברי סמכא מלומדים שמנדלבליט עובד לאט מדי, מה שנקרא 'גורר רגליים'...

אגב אני לא יודעת מי כאן מאזין לתחנות מקומיות, מהסוג שזהבי ושפטל מככבים שם, אלדד ומני מדברים ומתראיינים בהן כמעט יום יום, ושם אפשר לעמוד על טיבם האמיתי.

ובכלל וככלל, לעדת המפגינים האלה נראה שיש מספיק ודי והותר מוטיבציה ודרייב להתאסף ולהתקבץ שם בכל מוצא"ש ולזרז ולהאיץ במנדלבליט, וזה בא להם ממטענים של שנאה ותסכול ומעודף ומהרבה הרבה טמטום.

אינני  מאזין לתחנות רדיו, ואף אינני צופה בערוצי טלוויזיה ישראליים, לכן אינני ער ל"פעילות" היומית של יניב ונפתלי.

ספרי לי אם כן מהו טיבם האמיתי, ככל שחשפת זאת.

ממקור כלשהו קלטתי כי הנסיון ליחס אחריות לנפתלי, על אי-סדרים בהתנהלות "הבית", ובכלל זה העסקת מבשלת ובמקביל הזמנת ארוחות שף בטענה כוזבת כי אין מבשלת - נכשל, ואני מניח כי פרקליטי משפחת נהנתניהו (לא שגיאת כתיב) יאלצו כעת לתור אחר שעיר לעזאזל אחר.

מוטיבציה של מפגינים היא ענין אחד.

התנהלות מעוררת קבס ואף גובלת בפלילים של נבחרי צבור היא הענין כאן.

כזכור, כדי לחדש את הרהוט במשכן הפרטי, הוזמנו עבור המשכן הממשלתי לכאורה, רהיטים חדשים בעיצוב זהה לזה של אלה הבלויים במשכן הפרטי, ומשסופקו הרהיטים - הופנו החדשים למשכן הפרטי, והבלויים הועברו למשכן הממשלתי. 

ועדיין לא נגענו בדרישה הבוטה המפורשת שהופנתה מן המשפחה המלכותית, אל שועים וטייקונים, לקיים רמת גבוהה של מנעמי חיים עבורם - סיגרים Cohiba, שמפניה Dom Pérignon, ועדיים מן התכשיטן הנודע H. Stern, ליום ההולדת של המלכה...

The Daily Stormer של Andrew Anglin (האתר התאום לשבועון Der Stürmer של Julius Streicher דאז), אשר גורש בסוף השבוע מן השרת המתחזק ועבר אל "הרשת האפלה", פרסם זמן קצר לפני העלמו דברי שבח וקילוסין לפוסט של Prince Harry הישראלי (יהיר נהנתניהו [לא שגיאת כתיב]) וכינהו "אח לגמרי" (a total bro)...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר