16.07.17 | 18:10
להכניס תתי מקלעים להר הבית ולרצוח שוטרים זה לא פגיעה בסטטוס.

להכניס תתי מקלעים להר הבית ולרצוח בהם שוטרים זה לא פגיעה בסטטוס קוו.

אבל להתקין מגנומטרים כדי שהדבר הזה לא יקרה שוב זו פגיעה חמורה בסטטוס קווemo_07.png

21.07.17 | 13:53

פיגוע הטרור, שבוצע על-ידי טרוריסטים ישראלים, הוא לא הפרת הסטטוס קוו.

אילו הרשות הפלסטינית היתה שולחת חוליה ומבצעת פיגוע במתחם אל-אקצא כנגד ישראל, היה הגיון בדברייך.

ובכל אופן: מה לישראל ולכל הותיקן הזה? למה ישראל מעוניינת לשלוט באל-אקצא?

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

21.07.17 | 14:38

קולמוס.

אין לישראל כל רצון לשליטה על המסגד, אלא למימוש הריבונות על הר הבית.

הר הבית אינו ותיקן, אלא המקום שממנו נובעת זכות קיומנו גם על רמת גן והרצליה.

המסגד עצמו זה דבר אחד, ורחבת הר הבית זה דבר שני, ובדיוק כפי שבעלותי על דירתי אינה מקנה לי

בעלות על הכביש שברחוב שלי, כך בעלותם של הערבים על המסגד אינה מקנה להם בעלות על רחבת
הר הבית, הבנת את זה? 

נ.ב. האם זה מקרה שאתה משתמש במונחים מילוליים של התועמלנים הפלסטינים והיהודים האנטי ציונים?

21.07.17 | 14:55

מה שחשוב זה שהנסיון מצד השמאלנים וחבריהם הערבים שונאי היהודים וישראל,להלך אימים של "אוי ואבוי מה שיקרה אם לא יסירו את המגנומטרים",לא צלח וההר הוליד עכבר.

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

21.07.17 | 14:56

אילו הרשות הפלסטינית היתה שולחת חוליה ומבצעת פיגוע במתחם אל-אקצא כנגד ישראל, היה הגיון בדברייך.

לא נשמע לי נכון, הם אמנם אזרחי ישראל, אבל כי הם ערבים, מוסלמים, שנוטים למקום אחר, יותר ממה שהם ישראלים, מתוך בחירה, מבחירתם - וזו עובדה.

ולמה אני אומרת "מתוך בחירה"? כי רואים הרי מדי פעם לאן הם נוטים, מצלומים של אום אל פאחם עם דגלי החמאס והאחים המוסלמים.

שיחליטו. הם לא יכולים להשתולל, לא להיות אזרחים נאמנים (יש נאמנים, אני מדברת על אלה שלא) - ושישראל תצא תמיד אשמה בכל מקרה.

הכיבוש, נכון, הכיבוש לא טוב, הכיבוש רע, רע מאד, א. שרון אמר את זה, רובנו יודעים את זה - אבל איפה בעולם סיימו כיבוש ללא הסכם??? 

ולא נראה שהפלשטינאים רוצים הסכם, כי "סיום הסכסוך" לא מתאים להם לאידיאולוגיה ולמנטליות, באידיאולוגיה ובמנטליות (הדתית\תרבותית) שלהם האסלם חייב להחליף את היהדות והנצרות - בכל העולם.

ומה אכפת לישראל מאל אקצא? מי בכלל רוצה את הנטל הזה, מלבד קומץ דתיים הזויים ופנטזיונרים? בישראל רוצים שקט, רוצים הסכם, רוצים סיום לסכסוך - וזה לא בדיוק מה שהפלסטינאים רוצים.

21.07.17 | 14:59

גם ריבלין נהיה סמולן, טילפן לארדואן והשפיל את עצמו בפני האיסלמי הקיצוני הזהemo_21.png

(סתם, סתם, אני דווקא מחבבת אותו למרות שלפעמים הוא אומר ועושה שטויות)

21.07.17 | 15:00

אז מה אתה מציע?שער כניסה נפרדת לערביי ישראל שיבדקו במגנומטרים?

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

21.07.17 | 15:32

קולמוס.

המסגד עצמו זה דבר אחד, ורחבת הר הבית זה דבר שני, ובדיוק כפי שבעלותי על דירתי אינה מקנה לי

בעלות על הכביש שברחוב שלי, כך בעלותם של הערבים על המסגד אינה מקנה להם בעלות על רחבת
הר הבית, הבנת את זה? 

נ.ב. האם זה מקרה שאתה משתמש במונחים מילוליים של התועמלנים הפלסטינים והיהודים האנטי ציונים?

הר הבית וסביבתו לא נכללו בגבולות ישראל של שביתת הנשק 49', ואף על פי כן לא השפיע הדבר על זכות קיומנו ברמת גן, הרצליה, או שיח-מוניס.

הזכות נקנתה בשני דברים: (א) דחיית הערבים את תכנית החלוקה, (ב) תוצאות מלחמת השחרור.

אשר למימוש הריבונות על הר הבית:

הוחמץ חלון הזדמנויות חד-פעמי, בעת שהעולם הערבי היה המום מתוצאות מלחמת 67', וחלון הזדמנויות זה לא יחזור.

אין לישראל מה לעשות על הר הבית. היהדות התקיימה אלפי שנים בלעדיו, וישראל - 19 שנים בלעדיו...

21.07.17 | 15:51

קולמוס.

הר הבית, הבנת את זה? 

הר הבית וסביבתו לא נכללו בגבולות ישראל של שביתת הנשק 49', ואף על פי כן לא השפיע הדבר על זכות קיומנו ברמת גן, הרצליה, או שיח-מוניס.

הזכות נקנתה בשני דברים: (א) דחיית הערבים את תכנית החלוקה, (ב) תוצאות מלחמת השחרור.

הוחמץ חלון הזדמנויות חד-פעמי, בעת שהעולם הערבי היה המום מתוצאות מלחמת 67', וחלון הזדמנויות זה לא יחזור.

אין לישראל מה לעשות על הר הבית. היהדות התקיימה אלפי שנים בלעדיו, וישראל - 19 שנים בלעדיו...

אני אגיד לך בדיוק מה שאמרתי לקולמוס הבן, למה אתה בכלל מדבר כאן על גבולות ועל 49 ??? מה בדיוק אתה רוצה ומציע, שישראל תיסוג ל 49 או 47 ללא הסכם ???

הם פתחו במלחמה, הם הפסידו בה והפסידו שטחים, ישראל הוכיחה בכל מיני דרכים שהיא מוכנה להיות מאד (או די) 'לארג'ים' איתם - אבל הם לא רוצים הסכם ולא רוצים סיום סכסוך מסיבות מנטליות ואידיאולוגיה דתית, מתי תבינו את זה ???

21.07.17 | 16:29

אבל להתקין מגנומטרים כדי שהדבר הזה לא יקרה שוב זו פגיעה חמורה בסטטוס קווemo_07.png

את הסטטוס קבע דיין ההזוי.

מי מחוייב לסטטוס ?

הר הבית הוא יהודי לכולי עלמא..אנו עושים טובה למוסלמים שלא הורסים להם את המסגדים כפי שהם עושים לדתות אחרות.

שיתפללו בשקט...ואם ירימו ראש..אז להכניס להם אותו בקקי.

גם רצחו וגם דורשים הטבות..

כפי שאמרתי עשרות פעמים הליכוד השמאלני מתחמק מלהכריע האם ירושלים בירתינו  ? האם יש לנו ריבונות בירושלים ?

אם כן אז כמו במערת המכפלה לעשות סידורי תפילה לכל הדתות ללא אפליה...

היהודים בארצם מופלים לרעה...שוטפים לנו את המוח שהכותל קדוש...

לא !   לא הכותל קדוש אלא הר הבית אלא קודש הקודשים.

שבת שלום.

מהר הבית בירושלים.

21.07.17 | 17:16

קולמוס.

הר הבית, הבנת את זה? 

אני אגיד לך בדיוק מה שאמרתי לקולמוס הבן, למה אתה בכלל מדבר כאן על גבולות ועל 49 ??? מה בדיוק אתה רוצה ומציע, שישראל תיסוג ל 49 או 47 ללא הסכם ???

הם פתחו במלחמה, הם הפסידו בה והפסידו שטחים, ישראל הוכיחה בכל מיני דרכים שהיא מוכנה להיות מאד (או די) 'לארג'ים' איתם - אבל הם לא רוצים הסכם ולא רוצים סיום סכסוך מסיבות מנטליות ואידיאולוגיה דתית, מתי תבינו את זה ???

אני סבורה שאת צודקת.

21.07.17 | 17:22

את הסטטוס קבע דיין ההזוי.

מי מחוייב לסטטוס ?

הר הבית הוא יהודי לכולי עלמא..אנו עושים טובה למוסלמים שלא הורסים להם את המסגדים כפי שהם עושים לדתות אחרות.

שיתפללו בשקט...ואם ירימו ראש..אז להכניס להם אותו בקקי.

גם רצחו וגם דורשים הטבות..

כפי שאמרתי עשרות פעמים הליכוד השמאלני מתחמק מלהכריע האם ירושלים בירתינו  ? האם יש לנו ריבונות בירושלים ?

אם כן אז כמו במערת המכפלה לעשות סידורי תפילה לכל הדתות ללא אפליה...

היהודים בארצם מופלים לרעה...שוטפים לנו את המוח שהכותל קדוש...

לא !   לא הכותל קדוש אלא הר הבית אלא קודש הקודשים.

שבת שלום.

מהר הבית בירושלים.

עפ"י הצדק ההיסטורי , אתה צודק.  ואת הלאומיות שלנו אסור לנו לשכוח.

ייתכן שטוב הוא שהיהודים לא יכולים עכשיו להקים בית מקדש על הר הבית, כי החרדים היו משתלטים על העניין, וחס וחלילה היה מוקם שם מקדש במתכונת הישנה, בית מטבחיים זוועתי, וכמוכן, אנו הנשים היינו מופלות, עפ"י השגעון של אחד החז"לניקים שהשתלט על העניינים בבית שני.

כשלחרדים לא יהיה שום כוח במדינה, וכשהפמיניזם ינצח סופית, אז יהיה מקום לבנות ברחבה בין שני המסגדים בית כנסת במתכונת המקדש, חלילה בלי "קורבנות" (אכן, בעלי החיים התמימים הם קרבנות. של שואה.)ועם שיוויון מלא, נשים וגברים באותו אולם, ונשים משתתפות במקהלות הלוויים. אם יש אלהים, זה לדעתי הנחרצת רצון האלהים.

21.07.17 | 17:30

לצערנו החרדים יהיו כאן הרוב ונם גם יקבעו.

כי האופנה היום לא ללדת ילדים..כי הם משבשים את הקריירה.

זאת ועוד..אופנה חדשה זה עם זה וזו עם זו.. ומכאן לא יצא עוזו.

הגירושים. מתחתנים בגיל 30-40 בשביל השימלה והעונטא.. מביאים ילד ומתגרשים.

מאות אלפי גרושות.. שבטח לא תורמות לדמוגרפיה.

לעומת זאת החרדחם והערבים..לא מסתפקים בפחות מ 6-8 ילדים...

יש לי סירטון של ערבי..שמבקש אנא עזרו לי אני במצוקה כלכלית יש לי 4 נשים ו 22 ילדים.

21.07.17 | 18:06

קולמוס.

הר הבית, הבנת את זה? 

ariela24a, אולי הר הבית הוא סלע קיומך.

לי אין מה לעשות עם הר הבית, ואיני חש כי הוא סלע קיומי.

בכלל, כאשר יכלו החיים עלי כדה"א והאנושות תיאלץ להגר אל פלנטה אחרת - תפתר הבעיה מאליה.

נשאיר מאחורינו את אבן השתיה, ציון, ירושלים, הטריטוריות המזרחיות, והכל ישרף כנעורת פשתן...

21.07.17 | 18:28

בהחלט שכיום אין מה לעשות בהר הבית.

כשם שאין מה לעשות בתל אביב.  ברמת גן. ביפו בעכו  או בכלל המדינה הזו.

באיזה זכות אתה מגיע לכאן מדתלט על קרקעות מגרש ערבים מכניס ערב רב של לא יהודים ןמכריז כמדינתך.

מהו הדבר שגרר אותך לכאן אחרי 2000 שנה.

מה אין חוק התיישנות.

אלא ושממה הארץ על יושביה עד שעם ישראל ישוב לארצו כמובן בצו הבוא.

וחלילה אם נמשיך עם התועבות..ולא תקיא הארץ אתכם..

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר