הסל - והג'נטלמן שנפסל.

מחנות אני חוזרת ובידי כבד הסל. מתקרב אלי איש - והוא בריא כדוב -את סלי , את סלי הוא מציע לסחוב. אני האשה חיוך מגישה - וסירוב. נזכרתי מיד איך בארה"ב גונבים מזוודות בזו שיטת הזהב. " שאהיה גם אני קצת שרירית!" הרוסי , מה עצוב, לא מבין עברית. בחיוך מתחטא הוא אומר לי: "את גברת! ואני - איש חזק!" על חזהו מראה, וכתפיו, הקוזק. אני בחיוך וקידה מאשרת - אכן, אני גברת. ובכל זאת - אין צורך. אני את הסל כבר אסחוב כל הדרך. (ומה אם הדוב את הסל יסחוב - ופתאום יסתלק? זה יהיה מה-זה סוף!)"לי פטנט - אעמוד כל דקה, אתאושש!" אך האיש לא מבין. האיש מתעקש. עקשן'תה? כפליים אני עקשנית! מתכופפת אני אל הסל בשנית. "ג'נטלמן!" מחייכת. ובלב - מהומה. מזדקפת, ואת המשא מרימה.

כך הלכתי חצי קילומטר עם סל -גבי בודאי עוד יגיד לי:"חבל!"  ואביר רב-שריר השבתי ריקם בגלל הפושעים בארה"ב הרחוקה.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

טוב, הומור, ועוד הומור קל, זה לא מהמאפיינים של טכנאים-אנשי מתמטיקה-כבדי רציונליות.

וחיים, אביר הגברים למול מתקפות הרשע של הרדיקל-פמיניסטית, גם הוא בלע את לשונו (קפאו אצבעותיו?).

טוב, נחזור ל"גשש החיוור" ולסטנדאפיסטים הכי עכשויים.

לא חשוב שגם את הקטע הזה אפשר לתאר כסטנדאפ.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

מה רצית שאגיב?

אותי זה לא הצחיק ובהכירי את יחסך לגברים (זוממי המזימות התמידיים גם שהם מתבוננים בארון הקודש..) הוא נראה לי מאוד אפילו מאוד ראלי ..

ולא ברור לי למה את מתעקשת כל כך להוכיח שאת בעלת הומור.

מה רצית שאגיב?

אותי זה לא הצחיק ובהכירי את יחסך לגברים (זוממי המזימות התמידיים גם שהם מתבוננים בארון הקודש..) הוא נראה לי מאוד אפילו מאוד ראלי ..

ולא ברור לי למה את מתעקשת כל כך להוכיח שאת בעלת הומור.

אני לא מתעקשת בכלום. אני בעלת חוש הומור אדיר. אף אם זה לא נראה לך, ולא מוצא חן בעיניך.

אותך הסטנדאפ הזה לא הצחיק? איך "דפקתי" את עצמי, נסחבתי עם סל כבד ודחיתי הצעת עזרה מאיש כבד-שרירי, בגלל..... שבארה"ב יש פושעים שגונבים מזוודות בשיטה הזו? ("אני אסחוב לך".... אופס!! הוא גנב!!)

אם זה לא נראה לך מצחיק, תחזור לגשש החיוור הנערץ עליך ועל שכמותך. וקץ לויכוח.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

מבחינתי הסיפור הזה הוא  הוכחה לחוסר חוש הומור. מה בדיוק מצחיק פה? (אותי הרבה יותר הצחיק הסיפור של הגבר שהתבונן בארון הקודש וחשב על אבר מין של אשה למרות שאת התכוונת לזה ברצינות...)

רק חסרי הומור מנסים להכריז על עצמם ככאלה (ועוד חוש הומור "אדיר").

מבחינתי הסיפור הזה הוא  הוכחה לחוסר חוש הומור. מה בדיוק מצחיק פה? (אותי הרבה יותר הצחיק הסיפור של הגבר שהתבונן בארון הקודש וחשב על אבר מין של אשה למרות שאת התכוונת לזה ברצינות...)

רק חסרי הומור מנסים להכריז על עצמם ככאלה (ועוד חוש הומור "אדיר").

התייאשתי.

או שמא נאמר: נמאסת.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, צבי הורוביץ
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר