ממר"י: איראן בונה טילים ארוכי טווח בסוריה

http://freebeacon.com/national-security/report-iran-building-long-range-ballistic-missiles-syria/

אני משערת שתוך פרק זמן, קצר או ארוך יותר, ישראל תתקוף את מפעל הנשק הזה בסוריה.

איראן האויב העקשן והארסי ביותר שלנו, צפון קוריאה ישות מנוולת ומחרחרת מלחמה תחת המשוגע קים ג'ונג און. אבל פוטין דו פרצופי ,ערמומי וחלקלק כנחש. לנו  (ולאמריקאים)הוא מראה סבר פנים, מה שלא מונע אותו מלשתף פעולה עם איראן וצפון קוריאה. רוקד על כל החתונות. אני משערת שנשק הגנה רוסי, טילים מתקדמים נגד מטוסים, מוצב בסמוך למפעל הנשק האיראני בסוריה.

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

תיקון: כפי שאפשר לקרוא במאמר, הדיווח הוא לא של ממרי אלא של עיתונאי אמריקאי.

המקור אינו מוכר לי (לא שאני סמכות חדשותית).

במקומך, הייתי לוקח כמה מילות חפוש מכותרת ידיעה זו ובודק האם ידיעה דומה התפרסמה גם ב- credible source.

המקור שאת מצטטת נראה לי "מחתרתי", מעין "עתון גרג'" (עתון שהמערכת שלו פועלת ממוסך [חניה מקורה] של בית פרטי).

לדעתי, אירן בונה מפעלי טילים ורקטות דווקא בלבנון, במעבה האדמה, והם בשליטת חזבאללה, לא בשליטת צבא לבנון. 

רגע, צדקתי, הנה צטוט מתוך "About" של עתון זה:

Dedicated to uncovering the stories that the powers that be hope will never see the light of day, the Free Beacon produces in-depth investigative reporting on a wide range of issues

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

ניווכח בעתיד מה האמת, אם וכאשר ישראל תבצע תקיפות נגד מפעלי טילים, המיועדים לשאת ראשים לא קונוונציונאליים, אצל שכנותינו.

זה לא שיתכן כי הידיעה לא-אמת.

זה מקור הידיעה שמעורר ספק:

The Syrian opposition news website Zamanalwsl.net recently published multiple reports and pictures of a weapons factory in Syria that it claims is under direct control of Iran.

מקור הידיעה הוא אתר חדשות של המורדים.

אפשר שהמורדים מקווים להניע את ישראל לתקוף את האתר, וככל שמדובר ב- Long Range Ballistic Missiles - אולי הכוונה "להדאיג" גם כמה מדינות במערב אירופה.

כללית, ה- Washington Free Beacon הוא אתר רפובליקני שמרני ביותר, הנלחם על נתח rating מול מתחרים רבים, והענין משפיע לא רק על אופן מה שמוצג ואיך מוצג, אלא בעיקר מעלה חששות בנוגע למה ש"נחתך" ונותר על רצפת חדר העורך...

לישראל יש דרכים משלה לברר מה קורה , בסוריה, בלבנון, ואפילו באיראן.

אין ספק שישראל משקיעה מאמצי מודיעין כדי לדעת מה מצב איומים המתבשלים במדינות אלה, אלא שאירן מחוץ לתחום. ישראל אינה יכולה לעשות דבר נגד אירן. היא רחוקה מדי.

סוריה כבר מקשה על שליטה אוירית ישראלית באמצעות פרישת מערכות נ"מ רוסיות מתקדמות.

חזבאללה ממשיך להצטייד ולמלא מחסנים, ואף נטען כי מייצר טילים ורקטות במעבה האדמה.

יהיה חם...

הלווינים הישראליים מספרים לנו מה קורה באיראן.

בלי עין רעה, יש גם יחידות מיוחדות שמגיעות לשם. (ולפעמים מישהו "למעלה" משבח אותן, נותן צל"ש, ומדבר ברמז על "ידו הארוכה של צה"ל").

אני אינני יכולה לפתור את בעיותיה הצבאיות של ישראל (בוא נאמר, גם לא את בעיותיה האחרות), אין לי אלא לסמוך על מערכת הבטחון ועל הצבא שהם מתכוננים.....

לווינים מספרים - אולי.

יחידות מיוחדות נכנסות ויוצאות - אולי.

אירן ענקית, עם גבולות יבשתיים ארוכים מאד, בחלקם, עם מדינות ידידותיות לישראל, אפשרי שחוליה תכנס ותצא באזורי ספר, אולם להגיע אל מרכזי מחקר, או אל מפעלי יצור נשק - שָאנֵי. 

מספרים כי ישראל הצליחה להחדיר וירוס אל מחשבים מפקחי יצור במעבדות גרעין אירניות, Stuxnet. גם זו חזית...

לווינים מספרים - אולי.

יחידות מיוחדות נכנסות ויוצאות - אולי.

אירן ענקית, עם גבולות יבשתיים ארוכים מאד, בחלקם, עם מדינות ידידותיות לישראל, אפשרי שחוליה תכנס ותצא באזורי ספר, אולם להגיע אל מרכזי מחקר, או אל מפעלי יצור נשק - שָאנֵי. 

מספרים כי ישראל הצליחה להחדיר וירוס אל מחשבים מפקחי יצור במעבדות גרעין אירניות, Stuxnet. גם זו חזית...

דווקא הבנתי שחדרו למפעלי ייצור נשק .

גם חיסלו כמה מדעני אטום שלהם.

ענין הסטאקסנט התפרסם בעולם....

אינני יודע האם חדרו פיסית.

כל מדעני הגרעין האירניים מתו מוות טבעי. אם סוכן מוסד מרוקן מחסנית לתוך מדען כזה ברחוב - זה רק טבעי שימות...

אינני יודע האם חדרו פיסית.

כל מדעני הגרעין האירניים מתו מוות טבעי. אם סוכן מוסד מרוקן מחסנית לתוך מדען כזה ברחוב - זה רק טבעי שימות...

emo_01.png

http://freebeacon.com/national-security/report-iran-building-long-range-ballistic-missiles-syria/

אני משערת שתוך פרק זמן, קצר או ארוך יותר, ישראל תתקוף את מפעל הנשק הזה בסוריה.

איראן האויב העקשן והארסי ביותר שלנו, צפון קוריאה ישות מנוולת ומחרחרת מלחמה תחת המשוגע קים ג'ונג און. אבל פוטין דו פרצופי ,ערמומי וחלקלק כנחש. לנו  (ולאמריקאים)הוא מראה סבר פנים, מה שלא מונע אותו מלשתף פעולה עם איראן וצפון קוריאה. רוקד על כל החתונות. אני משערת שנשק הגנה רוסי, טילים מתקדמים נגד מטוסים, מוצב בסמוך למפעל הנשק האיראני בסוריה.

http://provokator.co.il/%D7%9E%D7%A4%D7%97%D7%99%D7%93-%D7%97%D7%95%D7%A8-%D7%A2%D7%A0%D7%A7-%D7%91%D7%92%D7%95%D7%93%D7%9C-%D7%A9%D7%9C-120-%D7%90%D7%9C%D7%A3-%D7%A7%D7%9E-%D7%A0%D7%A4%D7%A8%D7%A2-%D7%91%D7%A9%D7%9E%D7%A9/

חור שחור בקוטר 120 אלף קמ נפער בשמש...

אז כנראה שהאלף השישי..נותן אותותיו

חור שחור בקוטר 120 אלף קמ נפער בשמש...

אז כנראה שהאלף השישי..נותן אותותיו

איזה חור שחור נפער בשמש?? חור שחור נוצר ביקום כתוצאה מקריסת כוכב.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר