ידיעה שתעניין ותשמח את הלביאה, הזוג גרייניק ואלתרמן ישתתפו..

ידיעה שתעניין ותשמח את הלביאה, הזוג גרייניק ואלתרמן ישתתפו בתכנית (לא הגששים בהרכב מצומצםemo_18.pngולא נאור ציוןemo_20.png), גרייניק ואלתרמןemo_01.png, 16 לחודש יוצא יום ראשון הקרוב, בררתי טלפונית, זה מתחיל ב 20:30 בערב, תכנית מבדרת של שעה וחצי שעתיים, אפשר בכרטיס אשראי בטלפון, אבל היא אומרת שגם צפוי שיהיו כרטיסים בקופה.

וזה גם מצווה, לתרום למען הנכים, ובלי קשר, מצווה לעזור לחבר בפורום :

(נו, אני תרמתי 200 שקל לויקיפדיה, אבל הם ממשיכים לבקש אותי לתרום בכל כניסה)

מצטערת להגיד שהזוג הזה לא מעניין אותי. את עידו אלתרמן אני מחבבת, בכל זאת, מתפקידו בתוכנית הטלויזיה "חדשות העבר" (עם זאתי, מה שמה?)

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

אלתרמן גם קומיקאי וגם שחקן מאד מוכשר, שיחק מאד יפה בסרט "ההסדר", סרט מעולה ששודר פעמיים אני חושבת בערוץ הראשון, על דתי\חרדי שמתכנן לפוצץ אל מסגדי הר הבית וכמעט מצליח בזה, סרט שגם חושף את המוזרויות של החיילים הדתיים\חרדים בצה"ל אלוהים ישמור. והבמאי יוסי סידר מכיר היטב את הדברים מבפנים כמי שגדל והתחנך בבית דתי ובחברה דתית.

לא קישרתי בין השמות גרייניק ואלתרמן לבין דמויותיהם, פשוט מכיוון שאני ממעט לצפות בערוצים ישראליים.

כעת לאחר שבדקתי וחיברתי בין השמות לבין הדמויות, אני יכול לומר כי לא הותירוני deeply impressed ושמוט-לסת מהשתאות...

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

לא קישרתי בין השמות גרייניק ואלתרמן לבין דמויותיהם, פשוט מכיוון שאני ממעט לצפות בערוצים ישראליים.

כעת לאחר שבדקתי וחיברתי בין השמות לבין הדמויות, אני יכול לומר כי לא הותירוני deeply impressed ושמוט-לסת מהשתאות...

כן, עדו אלתרמן סתם נחמד.נעים לצפות בו. גאון השנינה וההומור הוא לא.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, צבי הורוביץ
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר