11.07.17 | 13:46
מיגור האנטישמיות

לידיעת חברי הפורום

אנטוליו נחסם ולא אמור לכתוב יותר בפורום זה

גם לגישתי הליברלית יש גבול ולא היה מקום להפוך את הפורום לבמה של תעמולה אנטישמית היטלראית

אני לא חושב שנתגעגע

11.07.17 | 14:04

מה שמפליא אותי היה אי היכולת של באי הפורום להתאפק, להתעלם ממנו לחלוטין, ולהניח למנהל לבדו לפעול כטוב בעיניו.

anatolio e תיעתע בבאי הפורום ב"כשרון" רב ותמיד הצליח לגררם לתגובות...

11.07.17 | 14:09

לא זכור לי שהתאפקת להודעות של "לנצח" למרות שגם אצלו לא היה טעם בדיון....

11.07.17 | 14:50

הודעות לנצח לא היו מאותו מין...אצל anatolio e מדובר היה בשקרים, עלילות, תיאוריות קונספירציה משוגעות, ואילו אצל לנצח פשוט חגגה נפיחות אינפנטילית...

11.07.17 | 15:18

מה שמפליא אותי היה אי היכולת של באי הפורום להתאפק, להתעלם ממנו לחלוטין, ולהניח למנהל לבדו לפעול כטוב בעיניו.

ראשית כל הכבוד שבזכות חיים אפשר עכשיו לנשום לרווחה, הפורום הזה סבל תקופה ארוכה.

שנית, טברנקלס, לדעתי בהודעה הקצרה שלך כאן יש לך שתי טעויות, בגישה ובמה שאתה מציע : אי אפשר ולא טבעי היה שכולנו נשב בחיבוק ידיים (זה מה שהצעת) ורק ניתן לחיים לבד להתעמת יום יום עם הבעיה. בדרך כלל הדברים בעולם אינם ב "שחור\לבן" (קח את זה לתשומת לבך), לרב או בהרבה מהמקרים יש מידתיות ויש הדרגתיות, אם שמת לב אני דיברתי עם אנטוליו באופן רגיל בלי לריב איתו ולא 'פטרתי' את הבעיה באמירה שהוא מטורף, למרות שידעתי שכתיבתו היא בעיה. לפני כמה שנים בכלל חשבתי שאפשר לסדר לו את הראש והייתי אופטימית שיסתדר וישתנה. אבל עם הזמן ראיתי שזה מקרה אבוד, הוא שומע רק את עצמו, לא מתייחס לשום דבר שמועלה בפניו ולשאלות שמציגים לו (אבל גם אתה לא תמיד), ואם כי בפורומים אנשים בד"כ יותר מעוניינים שישמעו אותם במגהפון ופחות מעוניינים בדיון, התברר מעבר לכל ספק שאנטוליו הוא מקרה אבוד ולא נראית החלמה באופק.

הטעות השניה בדבריך זה לדעתי שאי אפשר פשוט להתעלם מהתנהגויות מסויימות של אנשים בפורומים, וכמו שחיים כותב אתה ממחיש את זה בבירור. אני למשל כן מסוגלת להתעלם מאנשים שטועים בפורום ולנהוג בהם בסלחנות ובכלל לא להגיד להם שהם טועים - אתה בכלל לא. 

(אנטוליו התחיל לאחרונה לכתוב בפורום מיסטיקה, מי שסקרן או יתגעגע יכול לבדוק שם).

11.07.17 | 16:59

שנית, טברנקלס, לדעתי בהודעה הקצרה שלך כאן יש לך שתי טעויות, בגישה ובמה שאתה מציע : אי אפשר ולא טבעי היה שכולנו נשב בחיבוק ידיים (זה מה שהצעת) ורק ניתן לחיים לבד להתעמת יום יום עם הבעיה. בדרך כלל הדברים בעולם אינם ב "שחור\לבן" (קח את זה לתשומת לבך), לרב או בהרבה מהמקרים יש מידתיות ויש הדרגתיות, אם שמת לב אני דיברתי עם אנטוליו באופן רגיל בלי לריב איתו ולא 'פטרתי' את הבעיה באמירה שהוא מטורף, למרות שידעתי שכתיבתו היא בעיה. לפני כמה שנים בכלל חשבתי שאפשר לסדר לו את הראש והייתי אופטימית שיסתדר וישתנה. אבל עם הזמן ראיתי שזה מקרה אבוד, הוא שומע רק את עצמו, לא מתייחס לשום דבר שמועלה בפניו ולשאלות שמציגים לו (אבל גם אתה לא תמיד), ואם כי בפורומים אנשים בד"כ יותר מעוניינים שישמעו אותם במגהפון ופחות מעוניינים בדיון, התברר מעבר לכל ספק שאנטוליו הוא מקרה אבוד ולא נראית החלמה באופק.

הטעות השניה בדבריך זה לדעתי שאי אפשר פשוט להתעלם מהתנהגויות מסויימות של אנשים בפורומים, וכמו שחיים כותב אתה ממחיש את זה בבירור. אני למשל כן מסוגלת להתעלם מאנשים שטועים בפורום ולנהוג בהם בסלחנות ובכלל לא להגיד להם שהם טועים - אתה בכלל לא. 

מעניין כמה זמן ייקח להם להעיף אותו.

11.07.17 | 17:02

לידיעת חברי הפורום

אנטוליו נחסם ולא אמור לכתוב יותר בפורום זה

גם לגישתי הליברלית יש גבול ולא היה מקום להפוך את הפורום לבמה של תעמולה אנטישמית היטלראית

אני לא חושב שנתגעגע

ליברלי, אבל כשצריך יד תקיפה, מסתבר שיש לך עמוד שדרה מוצק.

תמיד חשבתי שהאנשים הכי סובלניים ובעלי הדיבור הנאה והמתחשב הם בעצם בעלי הכוח הפנימי הגדול ביותר. אנשים קיצוניים עשויים להישבר די בקלות. ולא פעם פשוט עוברים מקיצוניות לקיצוניות ההפוכה. צעקנות מכסה על חולשה פנימית.

11.07.17 | 17:31

כשמחמיאים לי אני לא חולק על דעת המחמיאים.- אבל מן הראוי שתזכרי את דברי האמת שכתבת  כשאת מגיבה בבוטות וקיצוניות.

11.07.17 | 20:12

מעניין כמה זמן ייקח להם להעיף אותו.

יעיפו אותו בדיוק כמו שהעיפו את הטמבלס. 

11.07.17 | 21:17

אם היו לוקחים את המוח שלך ודמים לתרנגול היה רץ מהר לשוחט.

אני לא מתכוון לרדת לרמה של מי שלא סיים תיכון ומתגרה בבעלי השכלה.

לא שאני מחזיק מהתארים ציינתי זאת פעמים רבות שאני מעדיף את האינסטלטור על פרופסור לפיסיקה.

אבל הצנעה היא דבר יפה לבעליה.

תמשיך ללהג גם כאן תגיע למצב שיחסמו אותך כמו בשאר הפרומים.

המשך לדשדש עם עצמך.. אין לנו שיג ושיח.

11.07.17 | 21:35

...יש לך אולי תארים, על הניר, מי יודע במה, אולם כפי שחתימתי מוכיחה - לא יצלחו אלא לצור בהם על פי צלוחית...עיין שוב בחתימתי...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר