אני קורא את אותן הידיעות בעיתון וחי באותה החברה. אני לא חי בבידוד חברתי. בוודאי שישנן התנכלויות אבל רוב בני הגברים ורוב הזוגות (ולא רק הסובבים אותי) הם נורמטיבים לחלוטין.

אם נניח ש10 אחוז מהגברים הם גסי רוח מטרידים מתנכלים מציקים וכו' מדובר במספר עצום של גברים (מאות אלפים!) אבל עדייין 90 אחוז הם לא כאלה ואי אפשר להחיל את השנאה כלפי אלה על כל מכלול הגברים. 

אני קורא את אותן הידיעות בעיתון וחי באותה החברה. אני לא חי בבידוד חברתי. בוודאי שישנן התנכלויות אבל רוב בני הגברים ורוב הזוגות (ולא רק הסובבים אותי) הם נורמטיבים לחלוטין.

אם נניח ש10 אחוז מהגברים הם גסי רוח מטרידים מתנכלים מציקים וכו' מדובר במספר עצום של גברים (מאות אלפים!) אבל עדייין 90 אחוז הם לא כאלה ואי אפשר להחיל את השנאה כלפי אלה על כל מכלול הגברים. 

מה אתה רוצה? מותר לאשה להידחות מהגוף הזיכרי ומהמיניות שלו (ואתה מכיר זאת ממשפחתך....), ואף מותר לה לתעב את ה"נורמות" של התעללות זו או אחרת בנשים , בנשיות. אני לא יודעת מה אתה רוצה.

אגב, מחתיכים אמיתיים אינני נדחית. להיפך.

הכול מותר רק אסור לאשה כזו לדבר בשם כול הנשים כפי שאת עושה.

הכול מותר רק אסור לאשה כזו לדבר בשם כול הנשים כפי שאת עושה.

איפה דיברתי בשם כל הנשים? יש לא רק נשים הלוקחות בחופשיות את הנאתן ממין עם גברים, לצערנו הרב יש אפילו זונות, שמוכרות את איבר מינן לזכרים מופרעים, כולל פסיכופתים. 

אני לא סובלת את האופן בו מקובל על זכרים רבים לדבר על מיניות. זכותי. ואני גם חושבת שגופם של רוב הזכרים דוחה, ואיבר מינם של רובם מכוער מאד. אני נדחית, בחיים, מן המחשבה להשתמש בו. זכותי.

הנה ציטטות שבהן דיברת בשם כל הנשים רק מהשרשור הזה:

רוב הנשים, או אולי כולנו, מתעבות את "החברותא הגברית". אנחנו יודעות מה משמעה

שמעתי וקראתי מספיק את בנות מיני כדי לדעת מה אנחנו חושבות, מה משותף לרובנו.

כדי להראות לך עד כמה זכר, אפילו בעל נסיון מיני עם נשים, אינו מבין בכלל את חווית הגוף הנשית (כך שלא נסיון עם המין השני קובע אם אתה מבין אותו או לאו), אביא לך משפט טומטומי מתוך שיר של יהודה עמיחי (אתמול קניתי ספר שירה שלו):

"איך זה להיות אשה?

איך זה לחוש

ריקנות בין הרגליים"

אני אגיד לך, אידיוט : אשה לא מרגישה "ריקנות בין הרגליים". זו ההזיה הטמטומית שלך, זכר.  לעומת זאת, אני מניחה מאד שאתה חש "נקניק מתנודד"  על "שק לא נוח" בין רגליך. לא צריך להיות גבר בשביל להבין זאת.

הנה ציטטות שבהן דיברת בשם כל הנשים רק מהשרשור הזה:

רוב הנשים, או אולי כולנו, מתעבות את "החברותא הגברית". אנחנו יודעות מה משמעה

שמעתי וקראתי מספיק את בנות מיני כדי לדעת מה אנחנו חושבות, מה משותף לרובנו.

זה נכון. נשים מדברות על male bonding בתיעוב, קראתי מספיק כדי לדעת. ואנחנו יודעות יפה ש"חברותא זיכרית" משמעה לנבל את הפה על נשים נשיות ומיניות עם אשה. אז כן, אנחנו מתעבות.

"את רק מוכיחה את טענתי. שוב את מתייימרת את מדברת בשם הנשים ןולא מודעת שאת מייצגת מיעוט קטן של שונאות גברים.

אשה שמתעבת גברים לא מודעות לתשוקות של רוב בנות מינה ולא יכולה לדבר בשם הנשים!

"את רק מוכיחה את טענתי. שוב את מתייימרת את מדברת בשם הנשים ןולא מודעת שאת מייצגת מיעוט קטן של שונאות גברים.

אשה שמתעבת גברים לא מודעות לתשוקות של רוב בנות מינה ולא יכולה לדבר בשם הנשים!

מניין לך שאלו התשובות של "רוב בנות מינה"? אתה מכיר את "רוב בנות מינה"?

ולא התייחסת לדבריו המטורללים של "בעל נסיון עם נשים" , יהודה עמיחי.

"רוב בנות מינה" אוהבות גברים שוכבות אתן מתחתנות אתם משתוקקות אליהם (וגם אל אברי מינם) מקיימות עמם חיי משפחה. אני צריך גם את זה להוכיח?

המשפט של עמיחי אינו פחות טומטומי ומטורלל ממשפטים רבים שלך שאת מדמיינת בתיעוב את אבר הזכרות ושק האשכים שגברים "נאלצים" לסחוב. התגובה שלך לדבריו מעידה על כך.

"רוב בנות מינה" אוהבות גברים שוכבות אתן מתחתנות אתם משתוקקות אליהם (וגם אל אברי מינם) מקיימות עמם חיי משפחה. אני צריך גם את זה להוכיח?

המשפט של עמיחי אינו פחות טומטומי ומטורלל ממשפטים רבים שלך שאת מדמיינת בתיעוב את אבר הזכרות ושק האשכים שגברים "נאלצים" לסחוב. התגובה שלך לדבריו מעידה על כך.

קראתי כמה התבטאויות של גברים (כולל תיאור מעניין במחזה "חיי נישואין" של אינגמר ברגמן) על אי הנוחות שגורמת להם ה"חבילה".

נאלצים לסחוב אלה לא מילים שלי , הן שלך.

עדיין צריך מחקר נרחב בנושא.

כמה נערות ובחורות מאולצות בכוח להתחתן עם זכרים? לעתים קרובות מבוגרים מהן וזקנים ממש?

כמה אבות מוכרים את בנותיהם לזכרים?

לכמה נשים נשטף הראש מילדות בנושא נישואין?

כמה נשים מבכרות לא להנשא?

כמה לסביות יש?

בואו נחשב את ה% .

תוספת: כמה נשים אומללות בנישואיהן?

מה %    הגירושין בחברות החופשיות? כמה נשים מבכרות לא להתחתן יותר, לאחר גירושיהן?

בואו נחשב את האחוזים האלה.

מה לא תעשי כדי להתמודד עם המציאות די

רוב רובם של הגברים מרגישחם טוב עם החבילה. הם לא מכירים מציאות אחרת..

למרות שאין חייי נישואין מאושריםו יש נשים אומללות וגברים אומללים רוב רובם של בני האדם מחפשים בני ובנות זוג מהמין השני ומתאווים אליהם. גם גרושים וגרושות מחפשים בני זוג. לא חיייבים להתחתן.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר