07.07.17 | 17:47
עוד טרגדיה ואזהרה משימוש בטלפון סלולרי עם כשרות המוטלת בספק

עוד טרגדיה ואזהרה משימוש בטלפון סלולרי עם כשרות המוטלת בספק :

http://www.mako.co.il/ninemonth-your-body/Article-0b7aef84ac70d51006.htm?partner=obarticle

07.07.17 | 19:15

חחחחחחחח אריאלה. אני מניחה שאת שייכת למאות מיליוני האנשים (אולי מיליארדים) המקבלים כאב ראש בעת אורגזמה ולכן נמנעים ממנה מכל וכל.

תחוסל האורגזמה! הקץ לסבל האנושי!

07.07.17 | 20:38

חחחחחחחח אריאלה. אני מניחה שאת שייכת למאות מיליוני האנשים (אולי מיליארדים) המקבלים כאב ראש בעת אורגזמה ולכן נמנעים ממנה מכל וכל.

מעולם מעולם לא היה לי כאב ראש משום סוג שהוא, את מאמינה? תאמיני, אין לי שום סיבה לשקר, זו המציאות. לא יודעת מה זה כאב ראש. היה לי פעם אחת לפני שנים הרגשה של ראש קצת כבד כזה, כשהתארחתי באיזה חורף בבית מחומם ולא מאוורר, אמרתי להם חברה הבית לא מאוורר, לא פתחו חלון או דלת כל החורף, אווררו ומיד עבר לי הכובד ראש, ועכשיו אני לגמרי קלת ראש וקלת דעת. אני רצינית, הכל נכון. והידיעה שקישרתי אליה מצחיקה.

07.07.17 | 20:46

מעולם מעולם לא היה לי כאב ראש משום סוג שהוא, את מאמינה? תאמיני, אין לי שום סיבה לשקר, זו המציאות. לא יודעת מה זה כאב ראש. היה לי פעם אחת לפני שנים הרגשה של ראש קצת כבד כזה, כשהתארחתי באיזה חורף בבית מחומם ולא מאוורר, אמרתי להם חברה הבית לא מאוורר, לא פתחו חלון או דלת כל החורף, אווררו ומיד עבר לי הכובד ראש, ועכשיו אני לגמרי קלת ראש וקלת דעת. אני רצינית, הכל נכון. והידיעה שקישרתי אליה מצחיקה.

נו זה אומר שמימייך לא היתה לך אורגזמה.... emo_05.png

07.07.17 | 20:51

להפך: כאב ראש זה במילים אחרות: לא בא לי היום. הלוואי עלי אישה נטולת כאבי ראש...

07.07.17 | 20:59

חחחחח. תפתח את הקישור של אריאלה. (גם תבין מאיפה כאבי הראש מהסוג עליו אתה מתלונן...)

07.07.17 | 21:00

חחחחח. תפתח את הקישור של אריאלה. (גם תבין מאיפה כאבי הראש מהסוג עליו אתה מתלונן...)

מעניין איך בעניינים מסוימים (כולל תלונות על אפלייה נגד נשים וכולל מין) אין לך חוש הומור.

07.07.17 | 21:17

זו דווקא אמירה הקשורה למין ותלונות על אפלייה הן נושא רציני...

07.07.17 | 21:27

נו זה אומר שמימייך לא היתה לך אורגזמה.... emo_05.png

אני לא אגיד לך עכשיו שאת מטומטמת, כפי שאת נוהגת, כי אני לא תוקפנית ולא עצבנית. פשוט אין קשר בין הדברים, לפחות לא אצלי. זה שכן יש קשר בתרבות הנמוכה, אני יודעת, אבל אני לא בקטע הזה.

מה שיוצא מהתרבות הנמוכה הזו זה שכאב ראש משמש כתרוץ לכל מיני דברים. זה מזכיר לי קטע בפרק מהסדרה "גאון" על איינשטיין שהיתה עכשיו בטלויזיה ומאד אהבתי : אשתו הראשונה של איינשטיין מילביה בהדרגה נהייתה יותר ויותר קלפטה, היו לה מהתחלה באופי יסודות של דכאוניות חשדנות וכעסים, ועם הזמן זה בא יותר ויותר לביטוי, עד שאיינשטיין ביקש להתגרש.

באחד הפרקים באיזו מסיבה, בפרג (אתם זוכרים שבפרג הבית שבו גר קפקא הוא כחול? או שמה שכחתי ואני כבר טועה?), מישהיא צעירה שעם קפקא לוקחת את איינשטיין מעט הצידה ולוחשת לו משהו לאוזן, חסר חשיבות לגמרי, אבל מילביה שמבחינה בזה ממרחק, ממהרת זועמת לעבר איינשטיין בעלה ממש מושכת אותו ממנה ואומרת לו ביובושת בכעס ובטון של פקודה :"אלברט, יש לי כאב ראש, קח אותי הביתה..."emo_35.png

07.07.17 | 21:44

אבל אני אגיד לך שאת מטומטמת. אם לא תפסת את הצחוק שבתגובתי, מה את כן מבינה?

07.07.17 | 21:45

זו דווקא אמירה הקשורה למין ותלונות על אפלייה הן נושא רציני...

זו אמירה הקשורה למין, והתגובה שלי היא הומוריסטית.

אם לא הבנת זאת, וההומור בתגובתי פשוט ושקוף מאד, אתה באמת כנראה חסר חוש הומור.

08.07.17 | 00:40

גם תשובתי היייתה בנימה הומוריסטית אז תבדקי את חוש ההומור שלך...

ואת שההומור שבאמת מצחק אותך זה השנינויות של אוסקר וייילד ואת מתעבת את הגשש, את יוסי בנאי ובטח את הסטנדפיסטים למינהם ונזעקת על כל בדיחה שחס וחלילה יש בה שמץ של סקסיזם  ומעולם לא הפגנת שמץ של הומור עצמי - האחרונה שיכולה לדבר על חוסר הומור.

ובלי הומור לא היייתי מחזיק מעמד כמורה וכמרצה (ואם יורשה לי אפילו די מוצלח) למעלה מ40 שנה..

08.07.17 | 02:54

גם תשובתי היייתה בנימה הומוריסטית אז תבדקי את חוש ההומור שלך...

ואת שההומור שבאמת מצחק אותך זה השנינויות של אוסקר וייילד ואת מתעבת את הגשש, את יוסי בנאי ובטח את הסטנדפיסטים למינהם ונזעקת על כל בדיחה שחס וחלילה יש בה שמץ של סקסיזם  ומעולם לא הפגנת שמץ של הומור עצמי - האחרונה שיכולה לדבר על חוסר הומור.

ובלי הומור לא היייתי מחזיק מעמד כמורה וכמרצה (ואם יורשה לי אפילו די מוצלח) למעלה מ40 שנה..

סליחה, אוסקר ויילד היה גאון ההומור והשנינות.

הגשש (שוב נקלע לפניי איזה מערכון שלהם) הם שיא ההתבטאות העבה, ה"הומור" שלהם הוא כמו פטיש 5 קילו.

אצל עדי אשכנזי אני צוחקת מאד, חנה לסלאו היא נהדרת (רק החומר שלה רדוד) , "בנות הזהב" (לא סטנדאפ, "סתם" סידרה הומוריסטית) זה הומור במיטבו, גם בחומר וגם במשחק. מעניין שלא הזכרת את אפרים קישון (אה כן, אתה חושב שהוא מיושן חחחחחחחח ולא מצחיק מזמן).

ועל ההומור העצמי שלי אינך יודע , מה אתה בכלל יודע על מי שכותב פה (עכשיו תגיד שרק הטקסטים לפניך - תגובה של היסטוריון, ואכן, אתם מוגבלים מאד בענין הזה. וההיסטוריה הנכתבת על ידכם היא לא ממש ההיסטוריה של החיים, בלשון המעטה).

08.07.17 | 08:14

ההבדל ביננו שאני אוהב גם את כל אלה שצייינת : את עדי אשכנזי את חנה לסלאו (הייתי במופע שלה ולאחרונה בהצגה פלייישר שהיא משתתפת) את אפרים קישון (והוא אכן מיושן. את הילדים שלי לדוגמא הוא לא מצחיק והדור הנוכחי של צעירים לא מכיר אותו) אבל אני גם מרבה לצפות בהופעות של סטנדפיסטים (שחלק מהם מאוד מצחיקים) ודי מצוי עם יד על הדופק בהומור העכשווי. בדיחות מצחיקות אותי גם אם הן לא פוליטיקלי קורקט והן סקסיסטיות ואני לא אזעק לאיזו "פגיעה". כן , ואני גם אוהב את השנינות של אוסקר ויילד ואת הבדיחות המיושנות של דרויאנוב...

אין לפנינו כאן אלא רק טקסטים וגם המסקנות שלך נובעות מטקסטים שלי (לא נכחת בהרצאות שלי ולא ראית אותי בחברה) אבל אי אפשר להתעלם מזה שיש לך נטייה להעלב מבדיחות שסותרות את האג'נדה שלך מעולם לא צחקת על עצמך ואין כמעט מישהו כאן שלא רבת אתו -אלו לא מאפיינים של בעלי חוש הומור.

08.07.17 | 18:10

"העולם מצחיק אז צוחקים" הגשש החיוור

"ותחשבו על זה" ז'וז'ו חלסטרה

עבור לעמוד
1, 2, 3
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, צבי הורוביץ
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר