היטלר מזוהה עם הפיתרון הסופי וכל דמיון אליו מעמיד בסכנה את מי שמשווים אותו עם היטלר - טקטיקה אהובה עליך שאתה נוהג כלפיי. ואתה עוד רוצה שאני אשתף פעולה איתך ואעמיד את עצמי בסכנה? אז בוא נשנה כיוון ותענה לי על שאלה פשוטה שלא מעמידה

אותך בסכנה - מה לא נכון בדברי ידועי שם על היהודים בקישור הבא? ובבקשה אל תמחק לי שוב את הקישור.

אותך בסכנהאא אותך בסכנה: מה לא נכון בדברי המפורסמים על היהודים בקישור זה? וכמובן אל תמחק קישור-

סליחה? היטלר "מזוהה עם הפיתרון הסופי" ?דיעותיו של היטלר שאתה מזדהה איתם לחלוטין הביא לפיתרון הסופי ורצחו ששה מליון יהודים (ולי נראה שגם זה נראה לך המצאה יהודית...) זו לא טקטיקה זו האמת הנוראית.

אתה מעריץ את סטלין ומזדההה עם היטלר שנייים מהרוצחים הגדולים בהיסטוריה ותוקף את היהודים -העם הפחות רצחני מכולם. מה זה אומר עליך? אתה מזדהה עם הרוצח ומאשים את הקורבן!

לגבי האישים שהבאת

שנאת ישראל היא תופעה ישנה וניתן למצוא אין ספור התבטאויות בנושא. החל מהיסטוריונים רומיים עבור לאבות הכנסיה וכלה בהוגי דעות מודרניים זה האם זה אומר שהם צודקים?  ואגב רוב הציטטות הם של אנשי דת נוצריים וחלקם אינם אנטישמים.

זה אומר שגם אנשים שבכל תחום אחר היו נבונים היו שטופים בשנאה של דעות קדומות ללא כל בסיס עובדתי. מה ציפית שנוצרים הרואים עצמם עם ישראל האמיתי יגידו על מי שהם ירשו וגנבו את אלוהייהם?

אם הייתי שונא רוסים ומנסה להצדיק את שנאתי בציטטות של אישים בכל ההיסטוריה שהייתה להם דעה לא טובה על הרוסים- האם זה אומר שאני צודק?

אני מחקתי בגלל הפתיח הארסי האנטישמי. תפנים: הפורום הזה הוא לא פורום של תעמולה אנטישמית וכל קישור בעל אופי אנטישמי ימחק לאלתר. אתה יכול להתלונן.

מעניין שלפני שאני עולה לפורום שלך אני תמיד מקשיב לכמה שירים שמומלצים לי ע"י היוטיוב ואכן בדיוק עכשיו האזנתי בנוסטלגיה

לשירים על סטאלין:

https://www.youtube.com/watch?v=MbTsTkHlnYc

ואותו השיר בביצוע זמר אחר בליווי תמונות חיילים שזכורים לי ממלה"ע ה-2:

https://www.youtube.com/watch?v=R5XELbX8c24

אתה טועה שמכנה את סטאלין כאחד הרוצחים הגדולים - הרוצחים הגדולים באמת היו הבולשביקים כמו טרוצקי שמומנו ע" הבנקאים היהודים כמו שיף ב-1917 וגם הנאצים קיבלו מימון מהם. גם עם המורדים בסוריה אותו הסיפור - הם מומנו ע"י ארה"ב ובעלי בריתה ומבצעים רצח עם מהגדולים בהיסטוריה ואף אחד לא שואל את זה.

רואים שביקורת על היהדות נחשבת אצלך לתעמולה אנטישמית ואין טעם  להתווכח איתך על זה - ברור שכל ביקורת, אפילו בונה, מבוצעת ע"י האנטישמים, אויבי העם היהודי. מרושעים, והצדיקים כמוך רק מגינים באומץ לב על עמם חסר כל דופי. יותר קל להזיז הר מאשר אותך מעמדה פרנואידית זו.

אתה דבק בשקר האנטישמי שאומץ ע"י חברך היטלר המזהה את הבולשביזם עם היהודים. כבר הבאתי לך בעבר נתונים שעל פיהם 6 אחוז מהבולשביקים בלבד היו יהודים. אלה נתונים בדוקים . (וכל מה שבדוק אצלך הוא "סילוף יהודי")

ומה בכלל הקשר בין הבולשביזם לבין היהדות והיהודים? הרי טרוצקי ויהודים אחרים  התנערו מיהדותם והשתלבו בחברה הרוסית. רק אנטישמים כמוך טורחים לציין את מוצאם כאילו הוא רלוונטי. מצד  אחד טוענים שהיהודים מתבדלים וכשהם משלבים ומתנערים מיהדותם וזוכים להצלחה בחברה מיייחסים להם מזימות אפלות...

ואם יש בעל הון יהודי שתמך בבולשביזם האם זה מעיד על איזו מזימה "יהודית"? האם הוא תמך בגלל יהדותו? (ממתי ליהדות יש קשר עם רעיונות בולשביקים השוללים כל דת?) כל פעם שאיזה יהודי מצליח בעסקים או בתקשורת זה כבר מעיד על איזו קונצפרציה? רק פאראנואידים כמוך יוצרים קשרים מדומייינים ומייחסים חשיבות למוצא היהודי. זו גזענות טהורה המייחסת לכאורה תכונות אפלות לגזע היהודי ומייחס כוונות"שטניות, זו לא "ביקורת" כי ביקורת נועדה לשנות ולשפר זו עלילה אנטישמית .

ואתה מדבר על פאראנויה? הרי כל עמדתך והתמיכה שלך במקוב המטורלל זו גישה פאראנואידית המצריכה אשפוז.

וכרגיל אתה מגן על הרוצחים האמיתיים. סטלין והיטלר היו רוצחי המונים ואתה מזדהה עם שניים מהרוצחים הגדולים בהיסטוריה ועוד מאשים את קורבנותיהם.

רק 6% מהבולשביקים היו יהודים? כך כתוב בויקיפדיה שלך? ואני אומר לך 99%! ובקשר לשאלה מיתממת שלך

ממתי ליהדות יש קשר עם רעיונות בולשביקים השוללים כל דת? - הרי מי אם לא מרקס, בן או נכד לרב יהודי שחיי באנגליה על חשבונו של רוטשילד כתב שהדת היא אופיום עבור ההמונים. לא ידעת אתה, מומחה להיסטוריה יהודית?

אני לא מזדהה עם הרוצחים, אבל זה לא מביך אותך שאפילו גנדי בזמנו כתב מכתב תמיכה בהיטלר?

https://www.youtube.com/results?search_query=letter+of+gandhi+to+hinler

https://www.youtube.com/watch?v=kUo6fWoX2Ss

חיים, תראה, יש משהו חיובי במה שהוא עושה, היהודים כבר רצחו 9 מנשיאי ארה"ב, צריך לחשוף את זה לכל העולם וצריך ולהפסיק את השערוריה הזו, חלילה שהיהודים לא ירצחו עכשיו את הבא בתור דונלד טראמפ, שהוא דווקא נשיא מוצלח...

טוב שג' קמינסקי עלה על העובדה המזעזעת הזו של רצח סדרתי של נשיאי ארה"ב ע"י יהודים וטוב שלאנטוליו יש קשר איתו והוא חושף את הדבר המזעזע הזה שזה עוד עלול לחזור אלינו היהודים כמו בומרנגemo_18.png וברור שאנחנו היהודים צריכים לקבל את הביקורת הבונה הזו עלינו בתודה, אנחנו הרי לא מושלמיםemo_19.png

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=3285&t=14734260&p=15172866#p15172866

ומה קורה בהוליבוד, מה שקורה בהוליבוד עם השחקנים זו הרי שערוריה נוראית שצריך לחשוף ולהפסיק מיידית - וגם כאן יש להודות לאנטוליו שכבר לפני שנים הביא לנו לכאן רשימה של מאתיים (200) שחקנים בהוליבוד, ואת העובדה המצמררת הזו שכל ה 200 האלה הם יהודים, אוכלים משחיטה כשרה עושים ברית מילה למי שהם רק יכולים וזוממים לרצוח עוד נשיאי ארה"ב - השם ישמור.

וצריך להפסיק עם הגיורים הסידרתיים של שחקניות בהוליבוד, יש לאסור בחוק ששחקנית גויה בהוליבוד תתגייר ותהפוך ליהודיה, מספיק עם היהודים האלהemo_47.png

רק 6% מהבולשביקים היו יהודים? כך כתוב בויקיפדיה שלך? ואני אומר לך 99%! ובקשר לשאלה מיתממת שלך

ממתי ליהדות יש קשר עם רעיונות בולשביקים השוללים כל דת? - הרי מי אם לא מרקס, בן או נכד לרב יהודי שחיי באנגליה על חשבונו של רוטשילד כתב שהדת היא אופיום עבור ההמונים. לא ידעת אתה, מומחה להיסטוריה יהודית?

אני לא מזדהה עם הרוצחים, אבל זה לא מביך אותך שאפילו גנדי בזמנו כתב מכתב תמיכה בהיטלר?

https://www.youtube.com/results?search_query=letter+of+gandhi+to+hinler

https://www.youtube.com/watch?v=kUo6fWoX2Ss

אתה אומר לי ? על סמך איזה מחקרים? של העיברולוג? של מקוב? יש לך מחקר אקדמי שמוכיח זאת?

אני מתבסס על מחקרים של היסטוריונים אקדמיים שבדקו בצורה מדעית את הנושא ולא על הליצנים שלך שרואים קונצפרציות הזויות בכל מקום ומזווגים חיייזרים קופים כדי ליצור יהודים.

ליהדות אין שום קשר לרעיונות בולשביקים. הבולשביקים ממוצא יהודי התנערו מיהדותם . גם קרל מרקס עצמו היה רק ממוצא יהודי שכן אביו התנצר. הוא עצמו התבטא בצורה אנטישמית. האמירה שלו שהדת היא אופיום להמונים אינה בדיוק אמירה יהודית אלא בדיוק להפך...

ואם גנדי אמר משהו לזכותו של היטלר זה אומר שאתה גנדי והיטלר לא היה רוצח שהשמיד ששה מליון יהודים? אתה מחפש סנגורים למפלצת שאתה מזוהה איתה?

אתה מעריץ את סטלין (שהיה האחראי לרציחות של הבולשביקים ) ואת  היטלר (שרצח בין היתר ששה מליון יהודים רק בגלל שהוא חשב כמוך)

תפנים: אתה מזדהה עם גדולי הרוצחים בהיסטוריה ומעליל עלילות מדומייינות וחסרות שחר נגד הקורבנות.

אולי אנטוליו יסביר, בזמנו החופשי, אם יש לו כזה, למה לאתר אינטרנט הכל כך מושקע ומפורט ומלא חשיפות של עובדות מזעזעות ולא ידועות על היהודים -נכנסו לאתר הזה במשך הרבה שנים (שהרי ההודעה של אנטוליו על רצח 9 או יותר נשיאי ארה"ב על ידי יהודים היא מלפני שנים רבות כבר), למה בכל השנים הרבות האלה נכנסו לפורום המושקע הזה של מר ג'ון קמינסקי רק 366 כניסות ?  חצי מהן כנראה של אנטוליו עצמו, שצריך הרי מדי פעם להתעדכן בפשעי היהודים.

טוב, אני לא אמתין להתייחסות של אנטוליו לעניין הלכאורה תמוה הזה ואסביר בעצמי : כל בן אדם סביר מריח ממרחק שג'ון קמינסקי הנרי מקוב ועוד כמה הזויים שאנטוליו התמכר להם ולאתריהם הם פסיכים וקוקואים גמורים ומדיר רגליו מאתריהם, ואנטוליו שטוען בעקשנות שכל העולם שונא אותנו היהודים, אנטוליו הוא מהצרכנים המעטים והבודדים עד כדי כאב של האתרים ההזויים האלהemo_18.png.

חיים, גנדי אמר משהו לזכותו של היטלר? ייתכן שזו המצאה של נאצים וניאו נאצים, ואם זה נכון, באיזה אופן שהוא, הרי זה מראה על עיוורון פוליטי מוחלט של הפציפיסט המוערך הזה. (אין לי כל ספק שאם אמר משהו לטובתו של הארכי-חולה-רוח הזה, הדבר היה בתחילת דרכו של הארכי-חולה-רוח, כאשר כמה וכמה אינטלקטואלים נפלו ברשת ולא הבינו עם מי היה שם עסק. ביניהם הסופר האנגלי ד.ה. לורנס).

"אל תעני dick אוויל כאיוולתו פן תשווי לו גם את."   לפי משלי.

לדעתי, אחרי ששוב ושוב מסתבר שלא ניתן לדבר דיבור סביר עם אנטוליו, הוא שומע רק את עצמו ולא אף אחד אחר, הוא לא מתייחס לאף הערה או שאלה שמופנות אליו. לאור המציאות המצטברת הזו אפשר להתייחס אליו ולכתיבתו כמו שמתייחסים לשור מועד\שור נגח, ולמחוק את כל מה שהוא כותב כאן, אוטומטית, ללא התייחסות או בדיקה מה יש שם.

יש שורה תחתונה שמתבקשת אחרי שנים רצופות ורבות של הכפשות ועלילות שקריות בלתי פוסקות על העם היהודי, ודברי שבח לארכי רוצחים - די, נמאס מזה.

(גם הוא לא בודק מה הוא שולח, כך כאילו בטעות שלח שבחים של לנין וסטלין ליהודים).  

חיים, גנדי אמר משהו לזכותו של היטלר? ייתכן שזו המצאה של נאצים וניאו נאצים, ואם זה נכון, באיזה אופן שהוא, הרי זה מראה על עיוורון פוליטי מוחלט של הפציפיסט המוערך הזה. (אין לי כל ספק שאם אמר משהו לטובתו של הארכי-חולה-רוח הזה, הדבר היה בתחילת דרכו של הארכי-חולה-רוח, כאשר כמה וכמה אינטלקטואלים נפלו ברשת ולא הבינו עם מי היה שם עסק. ביניהם הסופר האנגלי ד.ה. לורנס).

והפסיכואנליטיקאי איש הדימיונות ורב הידע במיתוסים, קארל גוסטב יונג, שרבים כל כך מעריכים את משנתו,העריץ את היטלר והאגדות הגרמאניות ("אריות") שהנאצים דבקו בהן, ולמרות זוועות הנאציזם, עד סוף ימיו  לא הביע חרטה על כך.

וידוע בכך גם הפילוסוף הגרמני היידגר. איני מכירה את הפילוסופיה שלו.

עכשיו החולה רוח יגיד שהוא בחברה טובה......

אנטוליו-כל קישור שלך ימחק. אם אתה רוצה לקיים דיון דבר בשם עצמך. תתייחס למה ששואלים אותך הפורום הזה הוא לא במה לתעמולה ולהבלים אנטישמים.

יש לך בעיה עם זה -אתה רשאי להתלונן להנהלת הפורומים.

אנטוליו, בהודעה שלך שנמחקה והספקתי לראות התייחסת לכאילו חוש ההומור שלי - אז שום חוש הומור לא היה שם, ניצלת ומתחת את הסובלנות ואת הסבלנות של האנשים כאן עד לקצה גבול הסביר והרבה מעבר לזה, והיית אמור להבין שתהיה לזה תגובה מתבקשת.

כל קישור שלך ימחק, כי אתה כמו 'שור מועד' שנוהג לנגוח כל הזמן, וכבר הרג איש או עבד גוי, לא משנה, ושור כזה כבר לא מחכים שינגח שוב אלא סוקלים והורגים אותו (אם הרג אדם, דהיינו יהודי), ולאור זה ראוי ומוצדק למחוק כל קישור שאתה שם כאן ללא קשר בכלל מה יש בקישור ומבלי לבדוק את זה אפילו, זה מתבקש וצודק.

ואם תנסה להתחכם ותעשה copy ו paste לקטעי טקסט מוכנים מהקישורים ותשפוך אותם כאן - זה היינו הך ושווה ערך ללתת קישורים ואני בטוחה שזה יטופל בהתאם. 

ראיתי שמצאת ואתה כותב עכשיו בפורומים אחרים ונוספים כאן (כמו מיסטיקה למשל), אז שיהיה לך בהצלחה רבה, ואם גם שם תפיץ שקרים שנאה ליהודים עלילות והסתה, סביר שגם שם יטפלו בכך כראוי.

אנטוליו עושה את הפרובוקציות שלו רק כדי לקבל השפלות מילוליות , זה מזכיר לו את הבית , הוא מתגעגע לזה..........

סינדרום שטוקהולם קלאסי

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר