אל תביא קישורים הם ימחקו אוטומטית.

שוב אתה כותב  הבלים. אני ורוב מי שאני מכיר לא סבור שאני שייך לעם הנבחר ושהגוייים נועדו לשרת אותי. אף אחד לא חינך אותי לתפיסה מעוותת כזו ורוב היהודים בעולם שמשולבים בחברות שלהם לא סוברים ופועלים כך. אף אחד לא שטף את מוחי כי תפיסה כזו אינה חלק מחינוכי ומעולם לא טענו אותה בפני.

גם רוב היהודים הדתייים והמסורתים לא פועלים על פי תפיסה זו ויש מיעוט חרדי שאכן חי בתחושה שהעולם קייים בשבילו והגוייים הם נחותים אבל גם הם מעולם לא דיברו על שעבוד של עמים נחותים ובטח לא על השמדתם.

במקום ששנינו נילחם נגד תפיסות מעוותות של החרדים אתה מכליל את כל היהודים בעולם (כולל אותי!) ומייחס להם  תפיסות שמאפייינות מיעוט בתוכם. יתירה מזו- האם אתה מכיר עם שאין בו ציבור לאומני?

וכדאי שתלמד: העם הנבחר על פי התפיסה הדתית הוא לא מושג של עליונות גזעית אלא של חובה כלפי האל. כל אחד (כולל לא יהודים שיתגייירו באמת) יכול להיות שייך לעם הנבחר אם יקבל על עצמו עול תורה ומצוות. עובדה היא שהנצרות והאסלם הפקיעו את ה"נבחרות" הזו וטוענים אף הם שהם נבחרי האל.

אין שום קשר בין זה לבין הנאציזם המדבר על עליונות גזעית שלא ניתנת לשינוי.

ןתשתדל פעם להתיייחס בצורה אינטלגנטית לדברי בלי קישורים מטומטמים.

דווקא אני זוכר פיסקה מאתרו של מקוב בה מישהו משווה בין הדתות שונות בעולם וטוען שהיהדות היא דת גזענית אליטיסטית שאין לה מקום במשפחת דתות בעולם - לא איסלם, לא נצרות ולא בודהיזם לא סובלים כ"כ מהגזענות כמו היהדות. ואני הרי גר כאן בין עמך ומכיר הייטב את רחשי לבו. הרוב, חוץ מאלה שמכונים שמאלנים גזענים מתנשאים שרוצים כאן מדינה דתית-גזענית בלעדית. במיוחד מרגישים זאת בעובדה שלא יהודים לא מורשים להינשא כאן בנישואין אזרחיים, כלומר הם צריכים להיעלם פיזית, לכן יש רק הבדל קטן בין השמדתם הפיזית ובין איסור להקים את משפחותיהם בארץ וכל זאת בעידוד הרבנים ובהסכמה שבשתיקה של הרוב הנאור כמוך.

אז כל הטיעון המטופש הזה זה בגלל שמקוב אמר...?

אתה לא מכיר את היהדות ואי אפשר לבסס ידע מנומק על רחשי לב סובייקטיביים.

ניסית להיות נוצרי במדינה איסלמית? ניסית להיות מוסלמי סוני במדינה שיעית?

גם אני טוען שזה נורא שאין נישואים אזרחים. אבל אין איסור להתחתן בחו"ל או לחיות ללא נישואין. האם באיסלם או בנצרות מאפשרים נישואיים בין-דתייים?

ותענה לי פעם: האם מאז שקיימת יהדות הלכתית היא עסקה בגיור כפוי ? האם היא הקימה אינקווויזיציה? האם היא השמידה בשם הדת את מי שלא קיבל את דתה? היא ניהלה מלחמות דת כמו שהיו באירופה שנים ארוכות וכיום בין המוסלמים? האם היא עסקה בטרור בשם הדת? כמה אנשים נרצחו בשמה של הדת היהודית?

כלומר אם אפשר להשוות בין דתות באופן היסטורי דווקא הדת היהודית היא הפחות רצחנית ודווקא היא מבחינתך שטנית.

טענותיך אינן מדויקות. היהדות אומנם לא התנהגה כמו האינקוויזיציה, אבל רק מסיבה אחת פשוטה - לא היה לה הכוח. מה עם הטענות (האנטישמיות לדעתך) שהיהודים תמיד עמדו בראש ההפיכות והבנקאים כמו הרוטשילדים יזמו מלחמות עולם והעלו לשלטון רודנים כמו הבולשביקים והנאצים? גם עכשיו הם רוצים לפתוח במלה"ע ה-3 והאמריקאים מתנהגים בשחצנות כלפי הרוסים, במיוחד בסוריה.

אנחנו מדברים על עובדות ולא על ספקולציות.

העובדה שהיו יהודים מהפכנים אינה קשורה לדת היהודית וליהדות. ברגע שיש אנטשמים נאלחים המגבילים משפטים וכלכלית את היהודים  ברור שהיהודים ירצו מהפכות שיגרמו לשינוי במעמדם.

כל הטיעון הרוטשילדים והבנקאים  היהודים הוא טיעון אנטישמי שקרי שאין לו שום אחיזה במציאות טיעון פאראנואידי של שונאי יהודים. והגיע הזמן שיחליטו: אם היהודים אכן שולטים בעולם -למה צריך מהפכות ? במה בולשביזם יכול לעזור לבעלי ההון? הרי רוב בעלי ההון בעולם לחמו בבולשביזם אי אפשר לטעון שהבנקאים היהודים תמכו בהיטלר (שלחם בבולשביזם) ובו בזמן לטעון שהבנקאים היהודים עמדו מאחורי הבולשביזם...

ומה כל זה קשור לדת היהודית וליהדות שהבולשביסטים התתנערו מהם ולחמו בהם?

בקיצור למה לא להפעיל קצת היגיון בכל הקשקוש המטומטם הזה?

ואני מבקש ממך לא להביא קישורים. כולם ימחקו בלי יוצא מן הכלל

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר