04.07.17 | 12:20
קראתי היום חדשות מרנינות מאירופה -

בבלגיה, חבל פלנדריה דובר הולנדית תיאסר שחיטה כשרה שטנית (השארת הקורבן בהכרה מלאה בזמן שחיטתו), אבל רק משנת 2019. בינתיים מצאתי במועדפים קטע שתרגמתי מספרו של הסופר הרוסי רוזנוב (לפי השם צאצא של יהודי מתבולל) וכך זה נראה:

רוזנוב על בית מטבחיים יהודי.

הרושם הראשון שלו זה שהוא לא נמצא בסתם בית מטבחיים, אלא במקום פולחן עתיק מזמן התנ"ך

ושוחטים הם לא שוחטים, אלא כוהנים שלכל אחד מהם היה תפקיד מוגדר. השוחט הראשי, רזניק ברוסית, היה מצויד במין דוקרן. שוחטים אחרים החזיקו את הקורבן לבל ייפול מהרגלים, שוחטים

אחרים  החזיקו את ראשו וסגרו לו את לועו. המחבר שואל: למה להכריח את הקורבן לעמוד על רגליו משך כול זמן הוצאתו להורג בייסורים? הרי הוא נחלש וגוסס בזמן שדמו יוצא באיטיות מגופו.

חלק מהעובדים אספו את הדם במיכלים מיוחדים ושפכו את תוכם על הרצפה תוך כדי קריאה

תפילות מספרי הקודש שהחזיקו אחרים ורק בסוף התחיל תהליך ביתור הגופות.

המחבר הזדעזע עמוקות מהאכזריות של שחיטה פולחנית זו. ילד החזיק ספר הוראות לפני השוחט הראשי, רזניק, אשר דקר את הקורבן בהתאם להוראות שבספר ומלמל תפילות מיוחדות. דקירה ראשונה הייתה בראש, אחר כך בגרון ובצדדים. מראה מצמרר ודוחה!

מה יגיד חיים על תיאור מזוויע זה שמזכיר לי גם את סיפורי עלילות דם - בדיוק כך נהגו עם ילדים נוצריים כשרצו להצטייד בדם לקראת הפסח?

04.07.17 | 12:26

אתה מוכן גם לתאר גם איך נוצרים שוחטים בקר? איך המוסלמים עושים זאת? איך כל בני האדם עושים זאת?

ואתה באמת עוד מאמין ששחיטת ילדים נוצרים זה חלק מהפולחן היהודי? שעלילת הדם היא אמת ? זה "מזכיר לך"?

אתה באמת מטורף.

04.07.17 | 12:29

אתה מוכן גם לתאר גם איך נוצרים שוחטים בקר? איך המוסלמים עושים זאת? איך כל בני האדם עושים זאת?

ואתה באמת עוד מאמין ששחיטת ילדים נוצרים זה חלק מהפולחן היהודי? שעלילת הדם היא אמת ? זה "מזכיר לך"?

אתה באמת מטורף.

emo_48.pngemo_128.png

04.07.17 | 12:56

כמובן אני מזועזע מכל החיטות ולא רק משחיטה כשרה, אך אתה שוב מתחמק מהרעיון השטני כמה זה חשוב להשאיר את הקורבן בהכרה בזמן השחיטה. גם אצל המוסלמים מקובלת שחיטה כשרה ועוד מעט יהיה כאן חג הקורבן ואם אתה מעוניין אני אבי כאן סרטונים בנושה. בקשר לעלילות דם - למרות הצנזורה הקפדנית נשארו עדיין כמה סרטונים סרטונים, במיקרה זה ברוסית שאתה בוודאי תמהר למחוק:

04.07.17 | 14:35

בוודאי שאמחק. חבל על המאמץ שלך. כל פרסום אנטישמי ימחק מיידית.

04.07.17 | 15:21

יש לציין לשבח את אנטוליו שהוא לא מדבר ולא לועג לאף הארוך והמעוקל של היהודים, יאמר לזכותו, כל הכבוד לוemo_45.png

04.07.17 | 17:18

לא מדויייק. הוא אפייין לא פעם יהודים ומה שהוא קורא קריפטו יהודים על פי תוווי הפנים שלהם...(ואם היהודים צאצאי קופים או חיייזרים שהונחתו בכדור הארץ - מה זה אומר על החזות החיצונית שלהם?)

עזבי. שוכנעתי  שהאיש מטורלל לחלוטין .

04.07.17 | 18:12

חיים הזה עבר כל גבולות והוריד את כל הכפפות - הוא מוחק לי ללא רחמים ובצורה שיטתית סרטונים נדירים בעלי ערך היסטורי רב שמפלילים את היהדות ושלא הספיקו להימחק ע"י הצנזורים! עד כדי כך הוא מפחד מהאמת! זו הטקטיקה שלו עכשיו: למחוק או לעוות לי את הטקסטים שלי ולהציג אותי כאנטישמי, היטלריסט בלתי שפוי! כלבה הלביאה בטח מחככת ידיים מרוב שמחה ומתכננת להקיא עלי שוב בפעם המי יודע כמה!

04.07.17 | 18:17

להבלים  שלך אין שום ערך היסטורי ואין דבר מגוחך יותר מלהכתיר אותם כ"אמת".. תפנים אתה אכן היטלריסט לא שפוי ולא הוכחת את ההפך. אתה אכן  אנטישמי ללא תקנה המאמץ כל שקר והבל.

אתה רשאי כמובן להתלונן בפני הנהלת הפןרומים.

04.07.17 | 18:48

להבלים  שלך אין שום ערך היסטורי ואין דבר מגוחך יותר מלהכתיר אותם כ"אמת".. תפנים אתה אכן היטלריסט לא שפוי ולא הוכחת את ההפך. אתה אכן  אנטישמי ללא תקנה המאמץ כל שקר והבל.

אתה רשאי כמובן להתלונן בפני הנהלת הפןרומים.

הלואי..... emo_30.png

04.07.17 | 18:53

דבריי נראים כהבלים רק בעיניך ובעיני יתר משתפי פורום שטופי מוח. אני גם חשבתי פעם כמוך, אבל מאז עברתי תהליך אבולוציוני בעזרת הוגי דעות כמו מקוב, העיברולוג, האח נתנאל והגנרלים הרוסיים שאתה כה לועג להם. ואולי יש משהו בדבריהם? משך היסטוריה הוגי דעות ופילוסופים רבים הביעו את דעתם. זה לא מטריד אותך? כולם היטלריסטים וחולי רוח ורק אתה השפוי היחידי כאן?

04.07.17 | 19:15

אתה עברת שטיפת מוח של מטורפים ומטורלים גמורים ואתה מתלונן על מי שחושב בהיגיון ולא קונה את ההבלים שלהם?

אם אתה לא היטלריסט - תענה לי מה לא נכון בדבריו?

04.07.17 | 20:21

קודם תענה לי מה לא נכון בדברי היטלר ולמה אתה לאמגדיר  עצמך היטלריסט.. מה ההבדל בינכם?

לגבי היתר : אם את לא מבין כמה שאלילך מטורללים לגמרי אז אין לי אלא רק למחוק את ההבלים שלהם. הם שייכים לפורום מדע בדיוני ולא להסטוריה.

04.07.17 | 21:01

קודם תענה לי מה לא נכון בדברי היטלר ולמה אתה לאמגדיר  עצמך היטלריסט.. מה ההבדל בינכם?

לגבי היתר : אם את לא מבין כמה שאלילך מטורללים לגמרי אז אין לי אלא רק למחוק את ההבלים שלהם. הם שייכים לפורום מדע בדיוני ולא להסטוריה.

emo_07.pngemo_25.pngemo_22.pngemo_48.png

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, צבי הורוביץ
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר