הסברה כי יש משהו יוצא דופן בשפה העברית, או משהו מיוחד בה שאינו קיים בשפה אחרת - הוא "קרתנות" תרבותית...

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

אז תתחיל ללמוד ותראה..

אני טוען שאין בשפה הסינית שום תובנה ושכל כפי שיש בשפה העברית, אתה טוען שיש, אז נטל ההוכחה עליך או על מי שטוען שיש.

השלום המיוחל יבוא מכוחנו ולא מחולשתנו

מהיום בטחון קיום לישראל

הדמיון הוא אויב המשלה אותכם שאתם חושבים אמת

אז תתחיל ללמוד ותראה..

אני טוען שאין בשפה הסינית שום תובנה ושכל כפי שיש בשפה העברית, אתה טוען שיש, אז נטל ההוכחה עליך או על מי שטוען שיש.

גם עליך חובת ההוכחה. עם זאת אני מסכים עימך, שהשפה העברית גבוהה מהותית משאר הלשונות .

השאר נראות כמו חיתוך טכני דל וריק לידה.

אז תתחיל ללמוד ותראה..

גם עליך חובת ההוכחה. עם זאת אני מסכים עימך, שהשפה העברית גבוהה מהותית משאר הלשונות .

נכון זה שהיא גבוהה ומהותית מעל כל שאר השפות כבר פוטר אותי מהצורך בהוכחה, אודה לך אם תפרט איך מתבטא הגובה והמהות בשפה העברית כדי שזה יהווה הוכחה לסוברים שזו "קרתנות" תרבותית

השלום המיוחל יבוא מכוחנו ולא מחולשתנו

מהיום בטחון קיום לישראל

הדמיון הוא אויב המשלה אותכם שאתם חושבים אמת

מי שטוען טענה כזו חייב לדעת היטב שפות נוספות ולהוכיח זאת.

אני לא שולט באנגלית באותה המידה שאני שולט בעברית אבל גם כך אני יכול לקבוע בוודאות שהאנגלית היא שפה עשירה יותר.

למשל: יש בה הרבה יותר מינוחים ויש בה הגדרות הרבה יותר מדוייקות לזמנים. נסה לתרגם עמוד אחד מעברית לאנגלית ותקבל עמוד וחצי.

אין ספק שהשפה העברית גבוה מהותית מכל הלשונות\שפות, זו גם שפה יחודית, השפה שלנו, והשפה שבא יצר הקב"ה את העולם, לפי מה שהוא קרא בספר התורה.

זה גם נתמך ומוכח באופן מדעי, בהרבה מאד אופנים ובסרטונים רבים ביוטיוב ובאתר 'הידברות', וכולם יודעים את זה.

יש גילוי מדעי חדש של מדען ממכון ויצמן, ישעיהו רובינשטיין, שעבד שם על המיקרוסקופ האלקטרוני (שמגדיל פי מיליון), והוא גילה ששני הסלילים הספירליים של ה DNA מחוברים בינהם במרווחים המתאימים בדיוק לערכים הגימטריים (גימטריה של השפה העברית שפת הקב"ה) של אותיות שמו הפרטי (הסודי) י-ה-ו-ו-ה, שזה במספרים 10-5-6-6-5. 

הנה הרצאה שלו על הגילוי המדהים הזה :

https://www.youtube.com/watch?v=p7XCRgovw3s

האם זה רק במקרה ככה יצא שזה מתאים רק בשפה העברית? האם רק במקרה גם הרב אמנון יצחק תומך בזה? האם מישהו יודע למה הדת היהודית נזקקת לכל כך הרבה שקרים כדי לתחזק את עצמה ולנסות להתחזק מעט? החל בשקר על 613 גרגירי הרימון שזה בדיוק נמרץ תרי"ג מצוות דרך הבלוף שהערכים הגימטריים של השמות בעברית של גרמי שמים עזרו ל NASA להגיע במדוייק לנתונים הפיסיקליים שלהם ואפשרו להם לבצע את הנחיתות על הירח ואת יתר מבצעי החלל שלהם, והלאה בתרמית ובשקר של הרב המדען זמיר כהן (חחחחחחחחחחחחח...) שהמציא ופיתח מצלמה המראה את צבעי ההילה המיוחדים מסביב לראש של יהודים בעת שהם מניחים תפילין ודרגת הרוחניות שלהם עולה פלאיםemo_17.png

למה אי אפשר בלי כל השקרים והשטויות האלה? הרי במקום לכבד ולרומם זה רק מבזה את אלוהים, ולפעמים בצד הגיחוך והצחוק זה גם מעליב ומביא לבחילה וגועל נפשemo_18.png

אז תתחיל ללמוד ותראה..

מי שאינו מכיר שפות זרות ברמה טובה, אינו יכול סתם כך לטעון כי שפה מסוימת, שפתו, עליונה על כל האחרות.

זו פשוט "קרתנות" תרבותית, או bias פרימיטיבי, הנובע מכך שהוא שולט בשפה זרה (אם בכלל מכיר שפה זרה כלשהי) פחות טוב ממה שהוא שולט בשפת אמו, ובמקרים רבים, כמו במקרה דנן, מסתבר כי הטוען גם עילג להזוויע בשפת אמו.

בשפה האנגלית קיימים כמליון ערכים.

אמנם רבים מערכים אלה מקורם בשפות שקדמו לאנגלית, כגון יוונית, או לטינית, במיוחד בתחום מדעים, רפואה ומשפטים, אך אין זה מפחית מעצם רבוי הערכים.

רבוי הערכים, הגיוני לשער, יאפשר לאדם לבטא רעיון באופן טוב, עשיר, ומדויק יותר.

שורה תחתונה: הטענה כי עברית עליונה על הכל, ועוד מפי אדם נטול השכלה - היא בדיחה. המשך לשקוד על בריאותנו(*).

(*) "השחוק יפה לבריאות" גורסים חז"ל...

אין ספק שהשפה העברית גבוה מהותית מכל הלשונות\שפות, זו גם שפה יחודית, השפה שלנו, והשפה שבא יצר הקב"ה את העולם, לפי מה שהוא קרא בספר התורה.

זה גם נתמך ומוכח באופן מדעי, בהרבה מאד אופנים ובסרטונים רבים ביוטיוב ובאתר 'הידברות', וכולם יודעים את זה.

יש גילוי מדעי חדש של מדען ממכון ויצמן, ישעיהו רובינשטיין, שעבד שם על המיקרוסקופ האלקטרוני (שמגדיל פי מיליון), והוא גילה ששני הסלילים הספירליים של ה DNA מחוברים בינהם במרווחים המתאימים בדיוק לערכים הגימטריים (גימטריה של השפה העברית שפת הקב"ה) של אותיות שמו הפרטי (הסודי) י-ה-ו-ו-ה, שזה במספרים 10-5-6-6-5. 

הנה הרצאה שלו על הגילוי המדהים הזה :

https://www.youtube.com/watch?v=p7XCRgovw3s

האם זה רק במקרה ככה יצא שזה מתאים רק בשפה העברית? האם רק במקרה גם הרב אמנון יצחק תומך בזה? האם מישהו יודע למה הדת היהודית נזקקת לכל כך הרבה שקרים כדי לתחזק את עצמה ולנסות להתחזק מעט? החל בשקר על 613 גרגירי הרימון שזה בדיוק נמרץ תרי"ג מצוות דרך הבלוף שהערכים הגימטריים של השמות בעברית של גרמי שמים עזרו ל NASA להגיע במדוייק לנתונים הפיסיקליים שלהם ואפשרו להם לבצע את הנחיתות על הירח ואת יתר מבצעי החלל שלהם, והלאה בתרמית ובשקר של הרב המדען זמיר כהן (חחחחחחחחחחחחח...) שהמציא ופיתח מצלמה המראה את צבעי ההילה המיוחדים מסביב לראש של יהודים בעת שהם מניחים תפילין ודרגת הרוחניות שלהם עולה פלאיםemo_17.png

למה אי אפשר בלי כל השקרים והשטויות האלה? הרי במקום לכבד ולרומם זה רק מבזה את אלוהים, ולפעמים בצד הגיחוך והצחוק זה גם מעליב ומביא לבחילה וגועל נפשemo_18.png

לא צפיתי בסרטון, פשוט משום שהוא מיוחד לרפי-שכל, אולם בהסתמך על דבריך אני יכול להעיר כי הכתיב של השם המפורש הוא בארבע אותיות בלבד (Tetragrammaton), וסכום האותיות הוא 26 ולא 32.

אז, נראה כי מדובר בעוד להטוטן נוכל, מן המחזירים בתשובה.

לשאלתך "מדוע הם עושים זאת", כבר נתנה תשובה.

מותר לשקר על מנת להשיב תינוקות שנשבו, או לסייע ל"התחזקות" אנשים "מתנדנדים".

אמנם אוכלוסיה זו  היא רפת-שכל לכתחילה, אולם הכח הוא במספרים גדולים.

איכות אף פעם לא תושג, אך אפשר לנצח במספרים...

אהם, לא נראה לי כי ר' זמיר כהן "המציא ופיתח מצלמה המראה את צבעי ההילה המיוחדים מסביב לראש של יהודים בעת שהם מניחים תפילין ודרגת הרוחניות שלהם עולה פלאים".

מדובר באפקט חשמלי הקרוי Kirlian Photography, על שם מי שגילהו, Semyon Kirlian, לפני כשמונים שנה, ומשמש נוכלי עידן-חדש, ומחזירים בתשובה...

הסברה כי יש משהו יוצא דופן בשפה העברית, או משהו מיוחד בה שאינו קיים בשפה אחרת - הוא "קרתנות" תרבותית...

בכל שפה יש משהו מיוחד. וודאי אספקטים יוצאי דופן.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

אז תתחיל ללמוד ותראה..

אתה טוען? אתה מכיר את השפה הסינית?

(אגב, סין היא מעצמת תרבות בת 5000 שנה.)

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

מי שטוען טענה כזו חייב לדעת היטב שפות נוספות ולהוכיח זאת.

אני לא שולט באנגלית באותה המידה שאני שולט בעברית אבל גם כך אני יכול לקבוע בוודאות שהאנגלית היא שפה עשירה יותר.

למשל: יש בה הרבה יותר מינוחים ויש בה הגדרות הרבה יותר מדוייקות לזמנים. נסה לתרגם עמוד אחד מעברית לאנגלית ותקבל עמוד וחצי.

יש בה בכלל עושר של דיוקים למושגים שבכלל אין בעברית. מבחינה פילוסופית (שפה המתאימה לכתיבה פילוסופית) היא מושלמת.

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

אהם, לא נראה לי כי ר' זמיר כהן "המציא ופיתח מצלמה המראה את צבעי ההילה המיוחדים מסביב לראש של יהודים בעת שהם מניחים תפילין ודרגת הרוחניות שלהם עולה פלאים".

מדובר באפקט חשמלי הקרוי Kirlian Photography, על שם מי שגילהו, Semyon Kirlian, לפני כשמונים שנה, ומשמש נוכלי עידן-חדש, ומחזירים בתשובה...

emo_04.png

Red dick

Ugly tick

Doglike, go lick

Your stick

אז תתחיל ללמוד ותראה..

נכון זה שהיא גבוהה ומהותית מעל כל שאר השפות כבר פוטר אותי מהצורך בהוכחה, אודה לך אם תפרט איך מתבטא הגובה והמהות בשפה העברית כדי שזה יהווה הוכחה לסוברים שזו "קרתנות" תרבותית

בעברית יש קשר עליון בין המילים ודומותיהן.

דם , אדמה, אדום,אדם...אין בשפות אחרות...

שאלה, משאלה, שואל, משאיל...

עינוי, מענה, עני...

ישועה, מושיע, שועה,משווע...

אין טעם להמשיך...שפות אחרות ליד העברית הן הברות דלות וריקות ללא קשר נעלה ביניהן.

מורה,ממריא, הוראה,ראייה, מראה,מורא...

בעירה, בער, לבער,

כל, תכלית, מתכלה, מכולה,תכלת,

ה"עושר " בשפות אחרות הוא פשוט תוספת של מילים אבל ללא הקשר העליון ביניהן.

מה יש לדבר פה בכלל?

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר