20.04.17 | 23:10

נראה לי אריאלה, שיהיה לך גם מעניין לדעת לזאת שהבהרתי לשלמה ארצי.

בבקשה, 

לצפיה ב-'למולוקו ולהדגבא של הצאט, שלמה ארצי'

ציטוט קצר:

.. מצלמות הערוץ הראשון של הטלביזיה הישראלית תיעדו את המופע, (אז רק היה הערוץ 1) מדי פעם כוונו הזרקורים לכיוון הקהל, מישהו אמר לי שראש הממשלה או נשיא המדינה בקהל) ובעקבותיהם נעו המצלמות.

ההופעה המרשימה נמשכה עד להפסקה. אז בא לי ראיון והחלטתי לנצלו באת זמן ההפסקה. הראיון היה להיפגש מאחורי הקלעים עם שלמה ארצי, השירים שלו במיוחד, מאוד דיברו אליי. 

ירדתי במדרגות יחד עם אנשים מכובדים ביותר והגענו עד שער גדול מברזל שמעבר לו היו חדרי ההלבשה של כוכבי הזמר, כאשר צמוד לדלת השער עומד איש הבטחה לבוש כשוטר, ולצידו אנשי הבטחה לבושים כמוהו.
 הוא רק פתח השער לאנשים המורשים להיכנס בו אנשים ידועים בציבור, אנשים שלהם תו זיהוי מיוחד, ומהאחרים הוא נעל את השער וחסם להם את הכניסה. 

אני לא התייאשתי מזה, הצגתי את עצמי כעובד במחלקת החקירות בעריית תל-אביב-יפו..

לכל המאמר: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/69/72165749 

ראיון - צ"ל רעיון

הבטחה - צ"ל אבטחה

תודה, יוסי. אבהיר שהמאמר על שלמה ארצי כתבתי אותו לפני כ 10 שנים. ושרק ב 1998 התחלתי לכתוב מאמרים ולהגיב בעברית.

בסוף שנות השישים חזרתי מברזיל, ומאז אפילו יום אחד לא למדתי עברית. לא באולפן ולא במקום אחר.

במהלך השנים יוסי, באופן הדרגתי טעויותייי בעברית מתמעטות יותר ויותר.

בכמה ממאמריי הבהרתי על שגיאות הכתיב המרובות שהיו לי הודותן פיענחתי את עיקרי דברי האלוהים המוצפנים שכתב בתנ"ך. 

בבקשה,

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/69/55579817

משגיאות-הכתיב לפיענוח סודות-הבריאה

מאת: ל נ צ ח     25/06/2005 | 09:10822

צפונות מטמוני חושך פענחתי בזכותם כתבי שפת-הקודש הכתובים ע"י אלהים בתנ"ך.   לעולם לא הייתי אותם יכול לפענח ללא שגיאות הכתיב שהיו לי בעברית. 

פענחתי מהסודות הכמוסים ביותר שבתנ"ך. זאת עשיתי כבר בשנים עברו כאשר הטעויות כתיב שלי היו פי מוני מונים ומונים מהיום.

- זה שלא מבין לעומק מהנקרא בספר הקדוש התנ"ך, ישר הוא "רואה" טעויות כתיב. - האמת היא שהוא פשוט לא קולט שמחכמה עילאית היא חכמת האלוהים נעשה הדבר ומסיבות קדושות.

האדם שדעתו אינה משגת להבין את זאת, באמונתו שלו מאמין שבני-אדם הם אלה שכתבו את התנ"ך ולכן שגיאות-הכתיב.

- בזכותן טעויות הכתיב שלו עבדו בחירו של האלוהים, הוא ולא שום אדם אחר נכון מכולם יכל לפענח את האמת הגדולה מכולן את אמת-האלוהים לאדם. (התיאוריה האוניברסלית של הכול).

על זה פרי גאוניותו יבוא לתהילת-עולם ולכבוד-מלכים 

בקרוב אמן.

על משה נאמר < כבד פה וכבד לשון >

מאת: ל נ צ ח   11/03/2005 | 22:002

ועל לנצח ייאמר שבזכות שגיאות הכתיב שלו הוא ולא אחר פיצח את צופן-הצפנים, את דברי אלוהים הנסתרים בכתב שבשפת הקודש התנ"ך.

וכך או-טו-טו-טו ממש ומתקיימת זו הנבואה:

ישעיה כט

(יח) וְשָׁמְעוּ בַיּוֹם הַהוּא הַחֵרְשִׁים דִּבְרֵי סֵפֶר וּמֵאֹפֶל וּמֵחֹשֶׁךְ עֵינֵי עִוְרִים תִּרְאֶינָה:

(יט) וְיָסְפוּ עֲנָוִים בַּיהֹוָה שִׂמְחָה וְאֶבְיוֹנֵי אָדָם בִּקְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל יָגִילוּ:

(כ) כִּי אָפֵס עָרִיץ וְכָלָה לֵץ וְנִכְרְתוּ כָּל שֹׁקְדֵי אָוֶן:

(כא) מַחֲטִיאֵי אָדָם בְּדָבָר וְלַמּוֹכִיחַ בַּשַּׁעַר יְקֹשׁוּן וַיַּטּוּ בַתֹּהוּ צַדִּיק:

(כב) לָכֵן כֹּה אָמַר יְהֹוָה אֶל בֵּית יַעֲקֹב אֲשֶׁר פָּדָה אֶת אַבְרָהָם לֹא עַתָּה יֵבוֹשׁ יַעֲקֹב וְלֹא עַתָּה פָּנָיו יֶחֱוָרוּ:

(כג) כִּי בִרְאֹתוֹ יְלָדָיו מַעֲשֵׂה יָדַי בְּקִרְבּוֹ יַקְדִּישׁוּ שְׁמִי וְהִקְדִּישׁוּ אֶת קְדוֹשׁ יַעֲקֹב וְאֶת אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל יַעֲרִיצוּ:

(כד) וְיָדְעוּ תֹעֵי רוּחַ בִּינָה וְרוֹגְנִים יִלְמְדוּ לֶקַח:

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/69/147128620  

עבדו בחירו...my ass.

שוב הודעה אידיוטית...

22.04.17 | 09:57

- בזכותן טעויות הכתיב שלו עבדו בחירו של האלוהים, הוא ולא שום אדם אחר נכון מכולם יכל לפענח את האמת הגדולה מכולן את אמת-האלוהים לאדם. (התיאוריה האוניברסלית של הכול).

בקרוב אמן

"המחפש כבוד , הכבוד בורח ממנו "

וזה קורה אפילו בפורום היסטוריה זניח אי שם בוואלה

"סייג לחוכמה - שתיקה"

22.04.17 | 10:35

בקרוב אמן

"סייג לחוכמה - שתיקה"

תת-אדם לא מגן על כבודו מפני עלילות-שווא סילופים בוז השפלה ושקרים, יוסי.

וכבר רבות הבהרתי שאיני אדם הרודף אחר הכסף והתהילה. טוב לי כך כמו שאני חי כיום את חיי. התהילה בין השאר גם מאיימת עליי למרות שברורות יודע אני שאין לי מנוס ממנה. היא  תבוא http://forums.walla.co.il/search.php?keywords=%D7%94%D7%AA%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%94+%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%AA+%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%99 

22.04.17 | 11:00

בקרוב אמן

"סייג לחוכמה - שתיקה"

וכבר רבות הבהרתי שאיני אדם הרודף אחר הכסף והתהילה. טוב לי כך כמו שאני חי כיום את חיי. התהילה בין השאר גם מאיימת עליי למרות שברורות יודע אני שאין לי מנוס ממנה. היא  תבוא http://forums.walla.co.il/search.php?keywords=%D7%94%D7%AA%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%94+%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%99%D7%9E%D7%AA+%D7%A2%D7%9C%D7%99%D7%99 

Dumb, dumb, dumb, dumb, dumb...

22.04.17 | 11:58

בקרוב אמן

"סייג לחוכמה - שתיקה"

אם אין לך מנוס ממנה , הרי שזה יקרה אם תזכיר את זה כל הזמן או אם לא תזכיר את זה בכלל..........

"סייג לחוכמה - שתיקה"

22.04.17 | 12:36

בקרוב אמן

"סייג לחוכמה - שתיקה"

אם אין לך מנוס ממנה , הרי שזה יקרה אם תזכיר את זה כל הזמן או אם לא תזכיר את זה בכלל..........

"סייג לחוכמה - שתיקה"

"סייג לחוכמה - שתיקה" באופן כללי זה מופנה לטפשים, יוסי.

וטיפשים לא אוהבים את הדעות שלי, כי טיפשים הם. 

לעומתם הטפשים, בעיני חכמים מפוכחים באמת האלוהים, אני נחשב לגאון, יוסי. 

כאשר אני "מזכיר את זה" עד שתצא לפועל, יוסי. מהם הטיפשים, הכסילים הרשעים והנבלים, וממטומטמים ואידיוטים אחרים המתנכלים עליי/על דבריי, מסיבות קדושות גם אני כמוהו האלוהים סופג מבליג, ופה ושם גם מפגיע.  

22.04.17 | 12:39

לנצח - זה מוצה די. כל הודעה נוספת בנדון תמחק.

22.04.17 | 13:26

אין לי השגות על אופן נהול הפורום, ואני אך תקווה כי ככל שתותר הודעה אידיוטית, לא תיאסר תגובה המעריכה אותה כאידיוטית...

22.04.17 | 13:36

בקרוב אמן

"סייג לחוכמה - שתיקה"

"סייג לחוכמה - שתיקה"

"סייג לחוכמה - שתיקה" באופן כללי זה מופנה לטפשים, יוסי.

וטיפשים לא אוהבים את הדעות שלי, כי טיפשים הם. 

לעומתם הטפשים, בעיני חכמים מפוכחים באמת האלוהים, אני נחשב לגאון, יוסי. 

כאשר אני "מזכיר את זה" עד שתצא לפועל, יוסי. מהם הטיפשים, הכסילים הרשעים והנבלים, וממטומטמים ואידיוטים אחרים המתנכלים עליי/על דבריי, מסיבות קדושות גם אני כמוהו האלוהים סופג מבליג, ופה ושם גם מפגיע.  

מן הדין שהודעה זו תימחק אף היא, שכן תגובתי הקודמת עליה - נמחקה...

22.04.17 | 14:42

אין לי השגות על אופן נהול הפורום, ואני אך תקווה כי ככל שתותר הודעה אידיוטית, לא תיאסר תגובה המעריכה אותה כאידיוטית...

אין לי בעיה עם הודעות הנחשבות בעיני מישהו לאדיוטיות. יש לי בעיה עם הודעות פוגעניות אישיות גזעניות ואנטישמיות.

מותר להגיב על הודעה הנחשבת בעינך לאדיוטית אבל אחרי שנוכחת מהן ההשלכות ושאין כל תכלית לתגובה מלבד הצפת הפורום באותן הודעות עצמן -רצוי להתעלם.

22.04.17 | 15:06

חיים, אתה יודע היטב מה יש לעשות.

עניני דיומא - כן.

הלהג המשיחי הפלצני ההבלותי האידיוטי - כן...אך לא בבית ספרנו...

22.04.17 | 15:25

העיקרון פשוט הלהג הזה יפסק מעצמו  אם לא תגיב. אם הוא ימשך ללא תגובות תהיה לי סיבה לבקש להפסיק. בקשה פשוטה: תפסיק להגיב ולהתייחס בכלל . אתה רק מקשה עלי.

22.04.17 | 15:37

לא ברור לי כיצד אני מקשה עליך.

כל שאתה צריך להכריז הוא שעניני משיחיות נסח לנצח אין להם עוד מקום כאן.

הפורום אינו day-care sanatorium למטורללים, ויש לגדוע את תקוותו שהענין יהא נסבל. לטובתו, in the long run...

22.04.17 | 17:38

הפורום עוסק בעיקרון בנושאים היסטוריים אך נוצרה דינמיקה שלעיתים הנושאים גולשים גם מעבר לכך ואני בעיקרון בעד חופש הבעה ומצנזר רק שמדובר בפגיעות אישיות, גסות רוח  או תכנים שהדעת אינה סובלת.

אם לנצח אינו מציף ומידי פעם שוטח את משנתו (שיש בה עד כמה שישמע מוזר גם סוג של תפיסה היסטורית) -אבסורדית ככל שתהיה - זה נסבל. ברגע שהוא מציף והופך את הפורום לבמה פרטית להזיות המשיחיות שלו -זה לא נסבל. האנשים למדו לחיות עם זה כל עוד זה לא מעיק. הניסיון הלא נבון שלך והמיותר לחלוטין להתווכח עם דעותיו הופך את הודעותיו לנושא לגיטימי לדיון ומקשה עלי  . למה שאעיר לו אם אתה נותן לו במה הולמת ומרים לו כל פעם להנחתה? מה לא ברור? תתעלם ממנו לחלוטין ותקל עלי להעיר לו ולטפל באופן נאות בהודעותיו.

22.04.17 | 17:59

א) לנצח אינו משתתף כלל בדיונים בעניני דיומא.

ב) אם סך הכל היה מספק קישור אל item באשפת טיעוניו (אשפה - תרתי משמע), זה עוד היה איכשהו debatable. אלא שהלה אינו בא על ספוקו אלא כאשר השטות מצוטטת על קרבה, על כרעיה, על נוצותיה, על מקורה, על כרבלתה, ועל וצפרניה ב- cut'n'paste.

יש לגדוע את תקוותו כי התנהלות זו תהיה נסבלת. לטובתו, in the long run.

לחלופין, אין לי התנגדות כי זה ימשך, כאשר גם לי מוקנית הזכות לפרסם את הערכתי את הודעותיו.

הוא מזהם פורומים זה שני עשורים, ומסולק מהם מדי פעם כאשר פוקעת סבלנות המנהל. לא אצה לי הדרך, ואני מעריך כי תוך עשור הבעיה תיפתר מאליה, בהעדר יזמת ניהול...

עבור לעמוד
1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: cnaan10, חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר