19.04.17 | 18:51

הכסיל הטיפש tabernacles  the_anointed_one מרוב שהוא כסיל עיוור מדעת האמת מהאלוהים, גם לא מבין מהנקרא.

ברורות הבהרתי ש " מה שמעולם לא חוו בפועל, לפי ראות עיניהם ולמשמע אוזניהם אנשים מאמינים למה סופר להם בע"פ או בכתב מדבריםשאדם חכם ומכובד שכבר מזמן מתחת לאדמה אותם אמר (כביכול) במקור. "

ורבות הבהרתי במאמריי שהאלוהים ולא אדם כתב את התנ"ך. וש ישעיהו, ירמיהו, וכו'.. הם דמויות ספרותיות מהאלוהים, שכתב אותם כמשל. ושהחכמה היא בלהבין לאישורו של דבר את הנמשל.

'לנצח', אני בכלל לא נוקטת עמדה ודעה, אבל מעניין אותי לדעת איך אתה מציע להתייחס לעובדה שיותר ויותר אנשים (יהודים) כבר לא מאמינים שאלוהים נתן את התורה (ואתה מתייחס לתנ"ך כולו) והם בדעה שהתורה נכתבה ע"י כמה וכמה אנשים, והם גם מנמקים את זה...

איך אתה מציע להתייחס לזה, ו'לפתור את הבעיה הזו' ?

הם כבר יותר מסתם "גם מנמקים את זה"!

קיים תחום מחקר הקרוי לעתים Authorship, לעתים Attribution, ולעתים Stylometry.

כל המונחים הללו הם מונחים נרדפים לנתוח ממוחשב אוטומטי של טקסט בשיטות שונות של אנליזה סטטיסטית, וקביעה האם נכתב על ידי מספר מחברים, או שהמחבר הוא אחד.

הבעיה: דבר לא נבצר מאל כל-יכול. לנצח יטען כי במסגרת ההטעיה האלהית, התנ"כ נכתב במתכוון כך שנסבור כי חובר על ידי סופרים רבים, אלא שלאמיתו של דבר הסופר הוא אחד - האל של לנצח...

תשמע, אבל איזה אינטרס יש להם, לכל ה'חוקרים' האלה, לעסוק בזה, שהרי זה גורם לשחיקה משמעותית במעמדו של בורא עולם הכל יכול יתברך שמו. בשביל מה להם את זה? ומה יצא להם מיזה? (כתיב מלא, סליחה, מחילה).

זה נורא איך כל המדענים תומכים בזה, מחקרים ומאמרים ופרויקטי כפירה בכל יכול. תראה, כל ההתקדמות האחרונה במדע ובמחשבים כולה הרי בזכות סיעתא דשמיא, אז ככה הם גומלים לו, במקום להודות לו ולפאר את שמו הם לא מתביישים ושוחקים את תדמיתו? מה מניע אותם להתנהגות הנוראה הזו אני לא מבינה, מתי הם יפסיקו עם זה, רק אחרי שיחטפו על הראש עונשים נוראיים, ככתוב בפרשת 'בחוקותי' ?

הרי כתוב שם דברים ברורים ומפורשים ונוראיים לגבי מי שיחטא ולא ילך בחוקותיו, וההיסטוריה הרי מוכיחה שהחוטאים אכן נענשו קשות, חורבני הבית הראשון והשני זה לא מספיק? וכל מה שקרה במאה ה 20 (טוב, הכל קרה במאה ה 20) מה עוד צריך, והאסטרואיד שעבר לפני 3 שעות קרוב קרוב לכדור הארץ זה עוד אזהרה ברורה, מה יקרה אם לא ניטיב את דרכינוemo_18.png

תראה איך ממשיכים להרגיז אותו ולהתגרות בו בכל יכול, זה נורא :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4950977,00.html

19.04.17 | 19:23

אתה יודע יפה, כי גם אם תהמם אדם רהוט במכת אגרוף, אזי כאשר יתעורר מעורפל, עדין לעולם לא תתפוס אותו אומר "יביא" במקום "אביא".

נכון?

זה בגנים (genes) אצל אדם רהוט, אך לא אצל עילגים.

יש לך בלי עין ראה למעלה מ- 8000 הודעות. טרם סיימתי לעבור על כולן, אולם כבר ראיתי שימוש ב- "יוד" מיותרים לחלוטין, כגון "מימנו" במקום "ממנו", "מיזה" במקום "מזה", "מימני" במקום "ממני", "מימה" במקום "ממה", "מימך" במקום "ממך", כל זאת - לפי שעה...

תשמע,יש לי חברים וחברות בעלי תרבות והשכלה שונים ולכן אני משתמש בשפה זו בהתאם לסיטואציה בה אני נמצא.זה ברור שלפעמים בכתיבה ההרגל בסופו של דבר מנצח ויוצא שאני כותב יביא במקום אביא.אבל אני עדיין ממתין לחומר מפליל ותמצא שאת כל הודעותיי כתבתי בסגנון הזה.

לגבי היו"דים תמיד היתה לי את הבעיה הזו ואף פעם הכחשתי אותה וזה מה שעשה את ההבדל בציונים שקיבלתי על שגיאות כתיב בין 100 ל-90.מה שכן,הוספת יו"ד היא שגיאה נפוצה בקרב האוכלוסיה כולל המשכילים ביותר.אפילו חיים שאני מעריך מאוד את השכלתו מוסיף לפעמים יו"דים מיותרים.

האמת,קראתי בצהריים את הודעתך והייתי בטוח שהבטטה,השקרנית המובטלת שתצא מהחדר החשוך שלה,כדי להצדיק את ההזיות שלה בקשר אליי.אבל אתן לך איזה לינק ומקווה שתהיה אובייקטיבי ותגיד בכנות אם הכותב ( יוספוסי ) הוא בעל סגנון כתיבה כמו שלי והנושאים שהוא בכלל העלה מעניינים אותי מעצם הכרותך את סגנון כתיבתי בחודשים שאתה כותב כאן.מסכן הבחור,האישה הפרנואידית לא הרפתה ממנו והאשימה אותו שזה אני למרות כל הכחשותיו.אז מכאן תבין באיזה סוג של יצור מסכן ופרנואידי מדובר.

הינה הלינק:

http://forums.walla.co.il/memberlist.php?mode=viewprofile&u=26896159

קראת?

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

19.04.17 | 19:32

הכסיל הטיפש tabernacles  the_anointed_one מרוב שהוא כסיל עיוור מדעת האמת מהאלוהים, גם לא מבין מהנקרא.

ברורות הבהרתי ש " מה שמעולם לא חוו בפועל, לפי ראות עיניהם ולמשמע אוזניהם אנשים מאמינים למה סופר להם בע"פ או בכתב מדבריםשאדם חכם ומכובד שכבר מזמן מתחת לאדמה אותם אמר (כביכול) במקור. "

ורבות הבהרתי במאמריי שהאלוהים ולא אדם כתב את התנ"ך. וש ישעיהו, ירמיהו, וכו'.. הם דמויות ספרותיות מהאלוהים, שכתב אותם כמשל. ושהחכמה היא בלהבין לאישורו של דבר את הנמשל.

'לנצח', אני בכלל לא נוקטת עמדה ודעה, אבל מעניין אותי לדעת איך אתה מציע להתייחס לעובדה שיותר ויותר אנשים (יהודים) כבר לא מאמינים שאלוהים נתן את התורה (ואתה מתייחס לתנ"ך כולו) והם בדעה שהתורה נכתבה ע"י כמה וכמה אנשים, והם גם מנמקים את זה...

איך אתה מציע להתייחס לזה, ו'לפתור את הבעיה הזו' ?

כבר הבהרתי אריאלה שכבר בתחילת שנות ה 70 הצעתי לעצמי את שברורות הבהיר לי שלמה ארצי במילות השיר 'אל תשאל ילד' ובאופן חד משמעי ביותר בפזמון החוזר: ' קח את הכל כמו שהוא '

כך אני מתייחס לזאת שיותר ויותר אנשים (יהודים) כבר לא מאמינים שאלוהים נתן את התורה. וגם אם יותר ויותר אנשים (יהודים) כן היו מאמינים שאלוהים נתן את התורה באותה מידת יחס הייתי מתייחס לכך.

לכן מה אני מציע לכל אדם אחר זה שיעשה כמיטב הבנתו בנידוןן. כמשל הציפורים: ירצו יאכלו. לא ירצו, לא יאכלו.

כך ש  ירצו, יאמינו. לא ירצו לא יאמינו שאלוהים נתן את התורה. אני בכך אופן לוקח את הכל כמו שהוא.emo_01.png

אל תשאל ילד

שלמה ארצי
מילים ולחן: שלמה ארצי

כשנולדתי גיליתי עולם כזה מוזר 
רציתי לשאול מדוע 
אל תשאל ילד זה כבר ידוע. 
קח את הכל כמו שהוא 
אז יהיה לך טוב ויהיה לך קל. 
ראיתי אנשים חיים עם צילם 
רציתי לשאול אותם כיצד 
אל תשאל ילד את אף אחד. 
קח את הכל כמו שהוא 
ראיתי מראות עצובים ושמחים 
רציתי לשאול למה ואיך 
אל תשאל ילד רק חייך. 
קח את הכל כמו שהוא 
ראיתי להקות שחפים מתעופפות 
רציתי לשאול אותם לאן 
אל תשאל ילד זה מובן. 
קח את הכל כמו שהוא 

https://www.youtube.com/watch?v=iFGcKQOK4tU  

19.04.17 | 20:07

נראה לי אריאלה, שיהיה לך גם מעניין לדעת לזאת שהבהרתי לשלמה ארצי.

בבקשה, 

לצפיה ב-'למולוקו ולהדגבא של הצאט, שלמה ארצי'

ציטוט קצר:

.. מצלמות הערוץ הראשון של הטלביזיה הישראלית תיעדו את המופע, (אז רק היה הערוץ 1) מדי פעם כוונו הזרקורים לכיוון הקהל, מישהו אמר לי שראש הממשלה או נשיא המדינה בקהל) ובעקבותיהם נעו המצלמות.

ההופעה המרשימה נמשכה עד להפסקה. אז בא לי ראיון והחלטתי לנצלו באת זמן ההפסקה. הראיון היה להיפגש מאחורי הקלעים עם שלמה ארצי, השירים שלו במיוחד, מאוד דיברו אליי. 

ירדתי במדרגות יחד עם אנשים מכובדים ביותר והגענו עד שער גדול מברזל שמעבר לו היו חדרי ההלבשה של כוכבי הזמר, כאשר צמוד לדלת השער עומד איש הבטחה לבוש כשוטר, ולצידו אנשי הבטחה לבושים כמוהו.
 הוא רק פתח השער לאנשים המורשים להיכנס בו אנשים ידועים בציבור, אנשים שלהם תו זיהוי מיוחד, ומהאחרים הוא נעל את השער וחסם להם את הכניסה. 

אני לא התייאשתי מזה, הצגתי את עצמי כעובד במחלקת החקירות בעריית תל-אביב-יפו..

לכל המאמר: http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/69/72165749 

19.04.17 | 21:57

אולם, לנצח, מה לעשות, והגותך היא אידיוטית.

שים לב, אני נמנע, לפרטיכל, מאמירה כי הטוען הוא אידיוט, אך אינני יכול לוותר על סיווג הגותך כאידיוטית.

מה אתה אומר?

לו חס-וחלילה לא אלוהים והלוגיקה שממנו, והיינו עבדים לרצונו של הגורל-העיוור שם הטירוף תופס את מקומה של הלוגיקה, מציאות אכזרית מאין כמוה מציאות אחת ויחידה שהיא האכזרית והנוראה מכולם המציאויות, מציאות של אין-חיים מציאותו של הגורל-עיוור...(להמשך ההזיה)

19.04.17 | 22:22

אתה לא יודע מה הוא אומר? אולי מספיק?

19.04.17 | 22:49

לנצח, הגותך היא אידיוטית, במחילה מכבודך.

מה דעתך על החלפת דיסקט?

לו חס-וחלילה לא אלוהים והלוגיקה שממנו, והיינו עבדים לרצונו של הגורל-העיוור שם הטירוף תופס את מקומה של הלוגיקה, מציאות אכזרית מאין כמוה מציאות אחת ויחידה שהיא האכזרית והנוראה מכולם המציאויות, מציאות של אין-חיים מציאותו של הגורל-עיוור...(להמשך ההזיה)

19.04.17 | 23:45

זה מעגלי ואין לזה סוף ואין לזה תכלית. שניכם לא מסוגלים להחליף דיסקט ואתם מאלצים אותי לצערי להפסיק את הדיון המעגלי הזה באופן אדמיניסטרטיבי אם הוא ימשך.

20.04.17 | 12:39

חיים, אינני מעונין ב"התכתשויות" אלא בדיונים בעניני דיומא.

למרבה הצער, לעתים רחוקות בלבד תורם לנצח תובנות כלשהן בעניני דיומא.

תרומתו השכיחה היא כמעט תמיד recycled items ממאגר בן שני עשורים, בלא קשר לעניני דיומא.

חטאתי לעתים ברוב להט, ו"בעטתי" בלנצח גופו, במקום "לבעוט" בהודעותיו, ואני מודע לכך ומצר על כך (לא אומר "אם נפגע - אני מתנצל", מכיוון שיש בכך רמז להטלת אחריות חלקית על הנפגע, בכך שהוא "רגיש מדי" והתנערות מאחריות מלאה), אולם אני גורס כי ככל שמתפרסם post אידיוטי, אין לחסום בקורת, וספציפית - אין לשלול תגובה הגורסת כי ה- post היה אידיוטי.

אני סבור כי, מבלי לפגוע בחופש הבטוי, בסמכות המנהל לרסן את לנצח, כפי שכבר עשה בעבר, עליה הגיב לנצח בפרידה (לא לנצח, לצערי)...

20.04.17 | 15:46

צריך להיות חכם ולא רק צודק. בפעם המי יודע כמה: אתה משחית את זמנך. פשוט תתעלם.

20.04.17 | 18:13

emo_45.png

כבר הבהרתי שכל אדם צודק ע"פ זווית ראייתו. כך שלפי זווית ראייתו גם היטלר צדק.  

מרוב טפשותו טברנקלס הפרובוקטור המרושע הזה עדיין לא מבין שמעולמים אותי רק האלוהים מהנדס. כך שעליי אישית מאמריי ותגובותיי לאחרים, חכם לו לא להשחית את זמנו להיות חכם להתעלם. 

20.04.17 | 21:34

בבקשה, 

ציטוט קצר:

.. מצלמות הערוץ הראשון של הטלביזיה הישראלית תיעדו את המופע, (אז רק היה הערוץ 1) מדי פעם כוונו הזרקורים לכיוון הקהל, מישהו אמר לי שראש הממשלה או נשיא המדינה בקהל) ובעקבותיהם נעו המצלמות.

ההופעה המרשימה נמשכה עד להפסקה. אז בא לי ראיון והחלטתי לנצלו באת זמן ההפסקה. הראיון היה להיפגש מאחורי הקלעים עם שלמה ארצי, השירים שלו במיוחד, מאוד דיברו אליי. 

ירדתי במדרגות יחד עם אנשים מכובדים ביותר והגענו עד שער גדול מברזל שמעבר לו היו חדרי ההלבשה של כוכבי הזמר, כאשר צמוד לדלת השער עומד איש הבטחה לבוש כשוטר, ולצידו אנשי הבטחה לבושים כמוהו.
 הוא רק פתח השער לאנשים המורשים להיכנס בו אנשים ידועים בציבור, אנשים שלהם תו זיהוי מיוחד, ומהאחרים הוא נעל את השער וחסם להם את הכניסה. 

ראיון - צ"ל רעיון

הבטחה - צ"ל אבטחה

20.04.17 | 22:40

emo_45.png

כבר הבהרתי שכל אדם צודק ע"פ זווית ראייתו. כך שלפי זווית ראייתו גם היטלר צדק.  

מרוב טפשותו טברנקלס הפרובוקטור המרושע הזה עדיין לא מבין שמעולמים אותי רק האלוהים מהנדס. כך שעליי אישית מאמריי ותגובותיי לאחרים, חכם לו לא להשחית את זמנו להיות חכם להתעלם. 

אלהים...my ass.

ככל שתפרסם post אידיוטי - לא אתעלם, ולא אימנע מחיווי דעתי.

אתה מוזמן לדיונים בעניני דיומא, אך שקול פרסום posts אידיוטיים במקום אחר...

20.04.17 | 22:42

בבקשה, 

ציטוט קצר:

ראיון - צ"ל רעיון

הבטחה - צ"ל אבטחה

תודה, יוסי. אבהיר שהמאמר על שלמה ארצי כתבתי אותו לפני כ 10 שנים. ושרק ב 1998 התחלתי לכתוב מאמרים ולהגיב בעברית.

בסוף שנות השישים חזרתי מברזיל, ומאז אפילו יום אחד לא למדתי עברית. לא באולפן ולא במקום אחר.

במהלך השנים יוסי, באופן הדרגתי טעויותייי בעברית מתמעטות יותר ויותר.

בכמה ממאמריי הבהרתי על שגיאות הכתיב המרובות שהיו לי הודותן פיענחתי את עיקרי דברי האלוהים המוצפנים שכתב בתנ"ך. 

בבקשה,

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/69/55579817

משגיאות-הכתיב לפיענוח סודות-הבריאה

מאת: ל נ צ ח     25/06/2005 | 09:10822

צפונות מטמוני חושך פענחתי בזכותם כתבי שפת-הקודש הכתובים ע"י אלהים בתנ"ך.   לעולם לא הייתי אותם יכול לפענח ללא שגיאות הכתיב שהיו לי בעברית. 

פענחתי מהסודות הכמוסים ביותר שבתנ"ך. זאת עשיתי כבר בשנים עברו כאשר הטעויות כתיב שלי היו פי מוני מונים ומונים מהיום.

- זה שלא מבין לעומק מהנקרא בספר הקדוש התנ"ך, ישר הוא "רואה" טעויות כתיב. - האמת היא שהוא פשוט לא קולט שמחכמה עילאית היא חכמת האלוהים נעשה הדבר ומסיבות קדושות.

האדם שדעתו אינה משגת להבין את זאת, באמונתו שלו מאמין שבני-אדם הם אלה שכתבו את התנ"ך ולכן שגיאות-הכתיב.

- בזכותן טעויות הכתיב שלו עבדו בחירו של האלוהים, הוא ולא שום אדם אחר נכון מכולם יכל לפענח את האמת הגדולה מכולן את אמת-האלוהים לאדם. (התיאוריה האוניברסלית של הכול).

על זה פרי גאוניותו יבוא לתהילת-עולם ולכבוד-מלכים 

בקרוב אמן.

על משה נאמר < כבד פה וכבד לשון >

מאת: ל נ צ ח   11/03/2005 | 22:002

ועל לנצח ייאמר שבזכות שגיאות הכתיב שלו הוא ולא אחר פיצח את צופן-הצפנים, את דברי אלוהים הנסתרים בכתב שבשפת הקודש התנ"ך.

וכך או-טו-טו-טו ממש ומתקיימת זו הנבואה:

ישעיה כט

(יח) וְשָׁמְעוּ בַיּוֹם הַהוּא הַחֵרְשִׁים דִּבְרֵי סֵפֶר וּמֵאֹפֶל וּמֵחֹשֶׁךְ עֵינֵי עִוְרִים תִּרְאֶינָה:

(יט) וְיָסְפוּ עֲנָוִים בַּיהֹוָה שִׂמְחָה וְאֶבְיוֹנֵי אָדָם בִּקְדוֹשׁ יִשְׂרָאֵל יָגִילוּ:

(כ) כִּי אָפֵס עָרִיץ וְכָלָה לֵץ וְנִכְרְתוּ כָּל שֹׁקְדֵי אָוֶן:

(כא) מַחֲטִיאֵי אָדָם בְּדָבָר וְלַמּוֹכִיחַ בַּשַּׁעַר יְקֹשׁוּן וַיַּטּוּ בַתֹּהוּ צַדִּיק:

(כב) לָכֵן כֹּה אָמַר יְהֹוָה אֶל בֵּית יַעֲקֹב אֲשֶׁר פָּדָה אֶת אַבְרָהָם לֹא עַתָּה יֵבוֹשׁ יַעֲקֹב וְלֹא עַתָּה פָּנָיו יֶחֱוָרוּ:

(כג) כִּי בִרְאֹתוֹ יְלָדָיו מַעֲשֵׂה יָדַי בְּקִרְבּוֹ יַקְדִּישׁוּ שְׁמִי וְהִקְדִּישׁוּ אֶת קְדוֹשׁ יַעֲקֹב וְאֶת אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל יַעֲרִיצוּ:

(כד) וְיָדְעוּ תֹעֵי רוּחַ בִּינָה וְרוֹגְנִים יִלְמְדוּ לֶקַח:

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/69/147128620  

עבור לעמוד
1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר