19.04.17 | 06:20

לא אופתע. זה בדיוק ה"משהו" המבדיל תמיד בין רהוטים לבין עילגים...

ליצן,מצאת איזה חומר מפליל? emo_01.png.

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

19.04.17 | 09:46

אתה יודע יפה, כי גם אם תהמם אדם רהוט במכת אגרוף, אזי כאשר יתעורר מעורפל, עדין לעולם לא תתפוס אותו אומר "יביא" במקום "אביא".

נכון?

זה בגנים (genes) אצל אדם רהוט, אך לא אצל עילגים.

יש לך בלי עין ראה למעלה מ- 8000 הודעות. טרם סיימתי לעבור על כולן, אולם כבר ראיתי שימוש ב- "יוד" מיותרים לחלוטין, כגון "מימנו" במקום "ממנו", "מיזה" במקום "מזה", "מימני" במקום "ממני", "מימה" במקום "ממה", "מימך" במקום "ממך", כל זאת - לפי שעה...

לו חס-וחלילה לא אלוהים והלוגיקה שממנו, והיינו עבדים לרצונו של הגורל-העיוור שם הטירוף תופס את מקומה של הלוגיקה, מציאות אכזרית מאין כמוה מציאות אחת ויחידה שהיא האכזרית והנוראה מכולם המציאויות, מציאות של אין-חיים מציאותו של הגורל-עיוור...(להמשך ההזיה)

19.04.17 | 09:47

טל"ח: ראה = רעה

לו חס-וחלילה לא אלוהים והלוגיקה שממנו, והיינו עבדים לרצונו של הגורל-העיוור שם הטירוף תופס את מקומה של הלוגיקה, מציאות אכזרית מאין כמוה מציאות אחת ויחידה שהיא האכזרית והנוראה מכולם המציאויות, מציאות של אין-חיים מציאותו של הגורל-עיוור...(להמשך ההזיה)

19.04.17 | 10:55

התרגום הוא בערך כך:

האדם הינו חלק משלם הקרוי בפינו יקום, חלק המוגבל בזמן ובמרחב.
הוא חווה עצמו, מחשבותיו, תחושותיו, כמשהו נפרד מן היתר, סוג של אשליה אופטית של תודעתו.
אשליה זו היא סוג של כלא עבורנו, המגביל אותנו אל תשוקות אישיות ואל חיבה למעט אנשים קרובים ביותר אלינו.
משימתנו היא לשחרר עצמנו מכלא זה על ידי הרחבת מעגל החמלה שלנו כך שיאמץ את כל היצורים החיים ואת כל הטבע ביפעתו.

איננו חיים באשליה.

האמת האלהית אינה נחלתך. לא בלעדית, ולא במשותף עם אחרים. 

אתה סתם שטוף הזיות ואינך יודע דבר, 

ה"אשליה" עליה מדבר אינשטיין אינה אשליה, אלא יכלתנו לדמיין עצמנו נפרדים, מובדלים, משאר המציאות סביבנו, ולשקול כיצד לפעול עימה או מולה (to interact with).

19.04.17 | 10:57

קוף רואה, קוף עושה:

מה שמעולם לא חוו בפועל, לפי ראות עיניהם ולמשמע אוזניהם אנשים מאמינים למה סופר להם בע"פ או בכתב מדברים שאדם חכם ומכובד שכבר מזמן מתחת לאדמה אותם אמר (כביכול) במקור. 

למרות שראייתם את האמת היא שטחית וצרה, מבחינתם היא הגיונית אמינה ובלתי ניתנת להחלפה.

זו חכמה של "קוף רואה, קוף עושה".

לא כך משיח-אלוהים.

כי לא כמוהם, לא למראה עיניו ישפוט ולא למשמע אזניו יוכיח.

ישעיה יא

(א) וְיָצָא חֹטֶר מִגֶּזַע יִשָׁי וְנֵצֶר מִשָּׁרָשָׁיו יִפְרֶה:

(ב) וְנָחָה עָלָיו רוּחַ יְהֹוָה רוּחַ חָכְמָה וּבִינָה רוּחַ עֵצָה וּגְבוּרָה רוּחַ דַּעַת וְיִרְאַת יְהֹוָה:

(ג) וַהֲרִיחוֹ בְּיִרְאַת יְהֹוָה וְלֹא לְמַרְאֵה עֵינָיו יִשְׁפּוֹט וְלֹא לְמִשְׁמַע אָזְנָיו יוֹכִיחַ:

(ד) וְשָׁפַט בְּצֶדֶק דַּלִּים וְהוֹכִיחַ בְּמִישׁוֹר לְעַנְוֵי אָרֶץ וְהִכָּה אֶרֶץ בְּשֵׁבֶט פִּיו וּבְרוּחַ שְׂפָתָיו יָמִית רָשָׁע:

(ה) וְהָיָה צֶדֶק אֵזוֹר מָתְנָיו וְהָאֱמוּנָה אֵזוֹר חֲלָצָיו:

19.04.17 | 11:57

משיח אלהים היחיד והאמיתי הוא The_Anointed_One, ולא אחר!

ומה אתה מצטט לי את ישעיהו?

הרי לשיטתך, איש לא חווה בפועל את ימי ישעיהו.

מדוע להאמין למה שאמר (כביכול) במקור, בע"פ או בכתב, ישעיהו, אדם חכם ומכובד, שכבר מזמן מתחת לאדמה?

19.04.17 | 12:01

לא יודע מתי היום הולדת שלך. אבל אין ספק שהייתי קונה לך טחנות רוח. מלחמת סרק.

19.04.17 | 12:45

הכסיל הטיפש tabernacles  the_anointed_one מרוב שהוא כסיל עיוור מדעת האמת מהאלוהים, גם לא מבין מהנקרא.

ברורות הבהרתי ש " מה שמעולם לא חוו בפועל, לפי ראות עיניהם ולמשמע אוזניהם אנשים מאמינים למה סופר להם בע"פ או בכתב מדבריםשאדם חכם ומכובד שכבר מזמן מתחת לאדמה אותם אמר (כביכול) במקור. "

ורבות הבהרתי במאמריי שהאלוהים ולא אדם כתב את התנ"ך. וש ישעיהו, ירמיהו, וכו'.. הם דמויות ספרותיות מהאלוהים, שכתב אותם כמשל. ושהחכמה היא בלהבין לאישורו של דבר את הנמשל.

19.04.17 | 13:37

התנ"כ אינו מקשה אחת מבחינה סגנונית, ניכר אצל כל "דמות ספרותית" סגנון יחודי לה, ועליך גם לטעון, כרגיל, כי אלהיך משטה בכולם, ומוליכם שולל להאמין כי מדובר באנשים שהתהלכו עלי אדמות אי-פעם, ממש כשם שהוא משטה בכולם להאמין כי העולם "עתיק" בעוד הוא באמת "צעיר".

כל טענה כזו, כי אנו חיים בהשתקפות מדומה, מוטית במתכוון על ידי אל כל-יכול - אינה מקבלת תוקף כלשהו רק מעצם זה שניתן לנסחה בכתב.

יתרוננו על פי יתר היצורים הוא שאנו מסוגלים לתקשר באמצעות שפה משוכללת, לנסח רעיונות מופשטים, אפילו אבסורדיים, ולהציגם בפני אחרים.

זה עדיין אינו אומר דבר על תקפותם, במיוחד אם על כל קושיה נטען "דבר לא יבצר מאל כל-יכול".

ובעוד אתה מלהג, מכשכש ומקשקש - ביקר כאן משיח אלהים אמיתי, The_Anointed_One, וחשף את חוסר-משמעותך...

19.04.17 | 15:07

לא יודע מתי היום הולדת שלך. אבל אין ספק שהייתי קונה לך טחנות רוח. מלחמת סרק.

נו באמת חיים, מדובר כבר במלחמה בשתי חזיתות, וכשאני רואה מישהו שנאלץ להלחם בשתי חזיתות אני מרגישה כלפי ה'נלחם' איזו אמפתיה והבנה. מבלי להכנס לפרטי ה'מלחמה\ות'.

בכל מקרה, האינפורמציה שטברנקלס מביא כאן : " כבר ראיתי שימוש ב- "יוד" מיותרים לחלוטין, כגון "מימנו" במקום "ממנו", "מיזה" במקום "מזה", "מימני" במקום "ממני", "מימה" במקום "ממה", "מימך" במקום "ממך", כל זאת - לפי שעה..." היא מעניינת, לי זה איפשר (כתיב מלא) בזמנו לזהות מי הוא זה חבר הפורום המסויים שמתחזה ונרשם מחדש כמשתתף חדש פעמיים בשבוע ובכל פעם בשם כינוי חדש, וכך זה נמשך חודשים, וכל זה רק כדי לתקוף את 'הלביאה' ואותי כאילו כל הדמויות המתחזות האלה (שזה היה אותו אחד מסויים ומוכר) מכירים אותנו מכל מיני פורומים אחרים והיה להם המון המון חומר משמיץ ומעליל עלינו. ואותו האחד הזה אפילו לא שיער שה"מימנו", "מיזה", "מימני", "מימה", "מימך" מסגירים אותו והוא המשיך להכחיש בכל תוקף שזה הוא המתחזה הסדרתי, שמתחזה רק כדי לתקוף אותנו. רוצה שאביא ואעתיק לכאן כמה מהדוגמאות השמורות אצלי?

למה לא? זה בידור, אולי רע ואולי טוב, אבל בידורemo_07.png   

19.04.17 | 15:16

הכסיל הטיפש tabernacles  the_anointed_one מרוב שהוא כסיל עיוור מדעת האמת מהאלוהים, גם לא מבין מהנקרא.

ברורות הבהרתי ש " מה שמעולם לא חוו בפועל, לפי ראות עיניהם ולמשמע אוזניהם אנשים מאמינים למה סופר להם בע"פ או בכתב מדבריםשאדם חכם ומכובד שכבר מזמן מתחת לאדמה אותם אמר (כביכול) במקור. "

ורבות הבהרתי במאמריי שהאלוהים ולא אדם כתב את התנ"ך. וש ישעיהו, ירמיהו, וכו'.. הם דמויות ספרותיות מהאלוהים, שכתב אותם כמשל. ושהחכמה היא בלהבין לאישורו של דבר את הנמשל.

'לנצח', אני בכלל לא נוקטת עמדה ודעה, אבל מעניין אותי לדעת איך אתה מציע להתייחס לעובדה שיותר ויותר אנשים (יהודים) כבר לא מאמינים שאלוהים נתן את התורה (ואתה מתייחס לתנ"ך כולו) והם בדעה שהתורה נכתבה ע"י כמה וכמה אנשים, והם גם מנמקים את זה...

איך אתה מציע להתייחס לזה, ו'לפתור את הבעיה הזו' ?

19.04.17 | 16:03

אני אענה לך במקומו: הם כסילים וטפשים וכו' וכו' ואין להם מושג מהי האמת.

נו די. למה סתם לחמם? הרי התשובה ברורה.

19.04.17 | 16:59

'לנצח', אני בכלל לא נוקטת עמדה ודעה, אבל מעניין אותי לדעת איך אתה מציע להתייחס לעובדה שיותר ויותר אנשים (יהודים) כבר לא מאמינים שאלוהים נתן את התורה (ואתה מתייחס לתנ"ך כולו) והם בדעה שהתורה נכתבה ע"י כמה וכמה אנשים, והם גם מנמקים את זה...

איך אתה מציע להתייחס לזה, ו'לפתור את הבעיה הזו' ?

הם כבר יותר מסתם "גם מנמקים את זה"!

קיים תחום מחקר הקרוי לעתים Authorship, לעתים Attribution, ולעתים Stylometry.

כל המונחים הללו הם מונחים נרדפים לנתוח ממוחשב אוטומטי של טקסט בשיטות שונות של אנליזה סטטיסטית, וקביעה האם נכתב על ידי מספר מחברים, או שהמחבר הוא אחד.

הבעיה: דבר לא נבצר מאל כל-יכול. לנצח יטען כי במסגרת ההטעיה האלהית, התנ"כ נכתב במתכוון כך שנסבור כי חובר על ידי סופרים רבים, אלא שלאמיתו של דבר הסופר הוא אחד - האל של לנצח...

19.04.17 | 17:26

...והנה online tool אשר כל אחד יכול לשחק עימו ולבחון את יכלותיו בזהוי מחברים (אנגלית בלבד)

19.04.17 | 17:30

אתה יודע יפה, כי גם אם תהמם אדם רהוט במכת אגרוף, אזי כאשר יתעורר מעורפל, עדין לעולם לא תתפוס אותו אומר "יביא" במקום "אביא".

נכון?

זה בגנים (genes) אצל אדם רהוט, אך לא אצל עילגים.

יש לך בלי עין ראה למעלה מ- 8000 הודעות. טרם סיימתי לעבור על כולן, אולם כבר ראיתי שימוש ב- "יוד" מיותרים לחלוטין, כגון "מימנו" במקום "ממנו", "מיזה" במקום "מזה", "מימני" במקום "ממני", "מימה" במקום "ממה", "מימך" במקום "ממך", כל זאת - לפי שעה...

תשמע,יש לי חברים וחברות בעלי תרבות והשכלה שונים ולכן אני משתמש בשפה זו בהתאם לסיטואציה בה אני נמצא.זה ברור שלפעמים בכתיבה ההרגל בסופו של דבר מנצח ויוצא שאני כותב יביא במקום אביא.אבל אני עדיין ממתין לחומר מפליל ותמצא שאת כל הודעותיי כתבתי בסגנון הזה.

לגבי היו"דים תמיד היתה לי את הבעיה הזו ואף פעם הכחשתי אותה וזה מה שעשה את ההבדל בציונים שקיבלתי על שגיאות כתיב בין 100 ל-90.מה שכן,הוספת יו"ד היא שגיאה נפוצה בקרב האוכלוסיה כולל המשכילים ביותר.אפילו חיים שאני מעריך מאוד את השכלתו מוסיף לפעמים יו"דים מיותרים.

האמת,קראתי בצהריים את הודעתך והייתי בטוח שהבטטה,השקרנית המובטלת שתצא מהחדר החשוך שלה,כדי להצדיק את ההזיות שלה בקשר אליי.אבל אתן לך איזה לינק ומקווה שתהיה אובייקטיבי ותגיד בכנות אם הכותב ( יוספוסי ) הוא בעל סגנון כתיבה כמו שלי והנושאים שהוא בכלל העלה מעניינים אותי מעצם הכרותך את סגנון כתיבתי בחודשים שאתה כותב כאן.מסכן הבחור,האישה הפרנואידית לא הרפתה ממנו והאשימה אותו שזה אני למרות כל הכחשותיו.אז מכאן תבין באיזה סוג של יצור מסכן ופרנואידי מדובר.

הינה הלינק:

http://forums.walla.co.il/memberlist.php?mode=viewprofile&u=26896159

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, ל נ צ ח
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר