מחדל, עיכוב וכשל בנסיונות להציל הנערים שנסחפו ברוח ללב הכנרת

מחדל, עיכוב וכשל מצער בנסיונות להציל את 3 הנערים שנסחפו ברוח ללב הכנרת : הפניות לציבור ולרשויות לקרוא פרקי תהילים להצלתם באו באיחור רב, וזמן יקר בוזבז עד שפרסמו בדיוק אילו פרקי תהילים לקרוא ומה שמות האם של הנסחפים. 

מחדל

פשלה

ניגוד אחד שביטל את עצמו. 

ממצא ובעצם תגלית חשובה בפילוסופית הנגודים, ניגוד אחד שמבטל את עצמו.

האם את מותחת אותי, או שמא את באמת סבורה כי האחור בפניה לצבור לומר פרקי תהילים להצלת הנעדרים, וההשתהות במתן הנחיות אילו פרקים יש לקרא ומה שמות האמהות (פרט הנחוץ לצורך התפילה להצלה) - הוא מחדל? מחדל מצד מי? מצד הרבנות הראשית? משרד הדתות?

לא נשואין, לא זוגיות, לא הורות, לא חברים, לא מין, לא עבודה, לא יציבות נפשית, לא חיים, לא כלום...כמה עגום!

האם את מותחת אותי, או שמא את באמת סבורה כי האחור בפניה לצבור לומר פרקי תהילים להצלת הנעדרים, וההשתהות במתן הנחיות אילו פרקים יש לקרא ומה שמות האמהות (פרט הנחוץ לצורך התפילה להצלה) - הוא מחדל? מחדל מצד מי? מצד הרבנות הראשית? משרד הדתות?

עדיין לא הבנת שמדובר בגברת ציניות בשיט?שהופכת אסונות שונים ביחוד של אנשים דתיים לדאחקות.

טמבלנס המתכנה טברנקלס,הוא בעצם ילד מופרע,שאוהב לשחק במגרש של הגדולים.סגנון כתיבתו הילדותי מסגיר אותו ויש כאלה החושבים שהוא בכלל רובוט שתוכנת לכתוב ברשתות החברתיות.אין לי מושג אם זה נכון,אבל את המרובעות שלו אפשר לייחס לתכונה של רובוטומטום emo_01.png .

נו, אז היא עבדה עלי בהצלחה, אז מה?!

לא נשואין, לא זוגיות, לא הורות, לא חברים, לא מין, לא עבודה, לא יציבות נפשית, לא חיים, לא כלום...כמה עגום!

נו, אז היא עבדה עלי בהצלחה, אז מה?!

מילא היא,העניין הוא שגם הערבים עובדים עליך,לכן אתה איש מסוכן לעצמך ולמדינה.

טמבלנס המתכנה טברנקלס,הוא בעצם ילד מופרע,שאוהב לשחק במגרש של הגדולים.סגנון כתיבתו הילדותי מסגיר אותו ויש כאלה החושבים שהוא בכלל רובוט שתוכנת לכתוב ברשתות החברתיות.אין לי מושג אם זה נכון,אבל את המרובעות שלו אפשר לייחס לתכונה של רובוטומטום emo_01.png .

הטבע שלי הוא שאני בוחן את דברי הזולת בהנחה שנאמרו ברצינות, בכובד ראש.

כאשר הם נשמעים אבסורדיים אני משער כי הכותב מותח אותי או שהוא תלוש ומנותק מן המציאות, וזה בדיוק מה שעשיתי, לאמור "האם את מותחת אותי, או שמא את באמת סבורה כי האחור בפניה לצבור לומר פרקי תהילים...?"

אתה מכיר אותה עשור ויותר. אני לא. לעתים ניתן לסבור כי היא יוצאת בשאלה. לעתים - "מתחזקת". אינני מכיר את כתיבתה כמוך, ומחילופי הדברים ביניכם, ומעמדותיך בעניני דיומא - אינך מצטייר כאדם בעל מידות תרומיות, או איש אשכולות, אם להתבטא באיפוק.

אז, פשוט יצאת חומוס, מה?!

14:04 14-04-2017| כהאם את מותחת אותי, או שמא את באמת סבורה כי האחור בפניה לצבור לומר פרקי תהילים להצלת הנעדרים, וההשתהות במתן הנחיות אילו פרקים יש לקרא ומה שמות האמהות (פרט הנחוץ לצורך התפילה להצלה) - הוא מחדל? מחדל מצד מי? מצד הרבנות הראשית? משרד הדתות?

טברנקלס, בשרשור אחר כתבתי " בשרשור אחר נגעתי ברעיון העגום ושלדעתי אינו מועיל של קריאת פרקי תהילים תוך איזכור שם האם למען הצלת אנשים שנקלעו לצרה ואסון או שהביאו את זה על עצמם..."...

אז ברור שדעתי היא שקריאת פרקי תהילים אינה עוזרת להבראת או הצלת אנשים בשום כלום, אבל הרבה מאד חושבים ומאמינים אחרת. אז ברור שפתחתי את כל השרשור הזה בנימה של לגלוג על הנוהג. כואב לי שזה מתקשר לאסון, אבל יותר חשוב שאנשים לא יעשו שטויות וישמרו על החיים שלהם, וזה צריך להיות ברור שהכנרת זה לא בריכה קטנה\סגורה שאפשר לצוף ולשוט בה על מזרון, ושזו סכנת חיים ממש. העניין מתקשר גם לאלה שמרבים להגיד בעזרת השם ברוך השם אלוהים ישמור וכיוצא באילה אמירות ומגלגלים כך זהירות ואחריות מכתפיהם שלהם לכתפי אלוהים שלהם. 

הטבע שלי הוא שאני בוחן את דברי הזולת בהנחה שנאמרו ברצינות, בכובד ראש.

כאשר הם נשמעים אבסורדיים אני משער כי הכותב מותח אותי או שהוא תלוש ומנותק מן המציאות, וזה בדיוק מה שעשיתי, לאמור "האם את מותחת אותי, או שמא את באמת סבורה כי האחור בפניה לצבור לומר פרקי תהילים...?"

אתה מכיר אותה עשור ויותר. אני לא. לעתים ניתן לסבור כי היא יוצאת בשאלה. לעתים - "מתחזקת". אינני מכיר את כתיבתה כמוך, ומחילופי הדברים ביניכם, ומעמדותיך בעניני דיומא - אינך מצטייר כאדם בעל מידות תרומיות, או איש אשכולות, אם להתבטא באיפוק.

אז, פשוט יצאת חומוס, מה?!

כשמאלני מצוי אתה לא מפתיע אותי אותי בדבריך.רק הרוצחים חבריך הערבים הם אנשי אשכולות ובעחי מידות תרומיות.מצא מין את מינו.

צריך להודות, הימניים הם גאונים, משהו כמו I.Q. 200, לכל ארבעה במצורף...

צריך להודות, הימניים הם גאונים, משהו כמו I.Q. 200, לכל ארבעה במצורף...

צריך להודות,שטעות אחת של שמאלני טיפש מהסוג שלך שמגדיר את עצמו כבעל איי קיו גבוה,אלף ימנים גאונים לא יצליחו לתקן ( ע"ע אסון אוסלו ).

מעולם לא התהדרתי ב- .I.Q כלשהו, אך לא אחלוק על תחושותיך.

האמרה "יהללך זר ולא פיך. נכרי, ואל שפתיך"(*) היא נר לרגלי...

(*) (משלי כז ב)

מעולם לא התהדרתי ב- .I.Q כלשהו, אך לא אחלוק על תחושותיך.

האמרה "יהללך זר ולא פיך. נכרי, ואל שפתיך"(*) היא נר לרגלי...

(*) (משלי כז ב)

זלזול באיי קיו של אחרים,זה אומר שאתה מתהדר בשלך.

מעניין שאתה מצטט דברי חכמה של חז"ל אבל מתעלם משאר הדינים שלהם.אם ראוי להביא את פניני החכמה שלהם אז גם תקיים את המצוות שהם סבורים שחובה לקיים.חכמים עד הסוף ולא רק במה שנוח לך.

כפי שציינתי, מעולם לא אמרתי ולו מלה, על ה- .I.Q שלי, ואינני יכול להיות מוחזק אחראי לאופן הסקתך מסקנות.

כאמור, לא אחלוק על תחושותיך...

קרקעית הכנרת, בנגוד לקרקעית אדן היבשה של הים התיכון, לפחות בחופינו, היא "בוצית" ולא "חולית".

כל תנועה סמוך לקרקע הכנרת מפריחה ענני בוץ המעכירים עוד יותר את המים אשר גם בהיותם שקטים, צלילוּתם מזערית.

עד 2008 לא הצליח חיל הים לגלות גופת מדריך טיסה של פוגה שפגעה במי הכנרת ב- 1962...נדמה לי כי לאחר זמן נוסף בכל זאת נמצא חלק המטוס בו יושב המדריך, החלק האחורי של תא הטייסים (המטוס נשבר למספר חלקים), ואולי גם גופתו.

צריך לקוות כי יכולות חיל הים וציודו - השתפרו...

כפי שציינתי, מעולם לא אמרתי ולו מלה, על ה- .I.Q שלי, ואינני יכול להיות מוחזק אחראי לאופן הסקתך מסקנות.

כאמור, לא אחלוק על תחושותיך...

מי שלא חושב שהאייקיו שלו נמוך לא מזלזל בזה של אחרים.אתה לא צריך לומר כדי שנבין מה אתה חושב.זו לא תחושה זה מה שההיגיון אומר.

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר