גינת בר

גינת בר

אני לא יודע אם מאיר שלו הוא הסופר הטוב ביותר בארץ אבל אני כן יודע שהוא הסופר האהוב עלי. כתיבה קולחת, מרתקת מלאת הומור  ספר של מאיר שלו הוא מבחינתי ספר שאני לא יכול להניח מידי עד שאני מסיים אותו. האיש יודע לספר סיפור.

את הספר "גינת בר"  של מאיר שלו קניתי ברגשות מעורבים. מצד אחד בכל זאת, מאיר שלו (שהוא כמו תקליט של הביטלס שהייתי קונה בצעירותי רק בגלל השם עוד לפני שהאזנתי...) ומצד שני ספר שעוסק בפרחים חרקים מזיקים וענייני גננות שאין לי הרבה ענין בהם.  העובדה שהיועץ המדעי של הספר פרופ' אמוץ דפני (שגם מוזכר בספר עצמו) הוא ידידי  ושנסעתי  עם אשתי חובבת הפרחים ללא מעט טיולי פריחה לא גרמו לי להשתחרר מהשיממון של העיסוק בנושאים אלה. פרחים הם יפים אבל לא באמת אכפת לי איך קוראים להם ואיך מטפלים בהם. מודה.

למרות זאת אני מוצא עצמי נהנה הנאה צרופה מספרו של שלו.   מעולם לא חשבתי שסיפורים על חצבים  רקפות, חולדות, נמלים, מריצות, פקעות זרעים וכו' וכו' ירתקו אותי מה שמעיד שלא תמיד חשוב התוכן  עצמו -אלא האופן שבו מתארים אותו . ואם אני מוצא עצמי נהנה –אין לי ספק בתגובתם  של כאלה שפרחים וגינות לא מביאים אותם לכלל פיהוק כמוני.

אני לא יודע אם מאיר שלו הוא הסופר הטוב ביותר בארץ אבל אני כן יודע שהוא הסופר האהוב עלי. כתיבה קולחת, מרתקת מלאת הומור  ספר של מאיר שלו הוא מבחינתי ספר שאני לא יכול להניח מידי עד שאני מסיים אותו. האיש יודע לספר סיפור.

את הספר "גינת בר"  של מאיר שלו קניתי ברגשות מעורבים. מצד אחד בכל זאת, מאיר שלו (שהוא כמו תקליט של הביטלס שהייתי קונה בצעירותי רק בגלל השם עוד לפני שהאזנתי...) ומצד שני ספר שעוסק בפרחים חרקים מזיקים וענייני גננות שאין לי הרבה ענין בהם.  העובדה שהיועץ המדעי של הספר פרופ' אמוץ דפני (שגם מוזכר בספר עצמו) הוא ידידי  ושנסעתי  עם אשתי חובבת הפרחים ללא מעט טיולי פריחה לא גרמו לי להשתחרר מהשיממון של העיסוק בנושאים אלה. פרחים הם יפים אבל לא באמת אכפת לי איך קוראים להם ואיך מטפלים בהם. מודה.

למרות זאת אני מוצא עצמי נהנה הנאה צרופה מספרו של שלו.   מעולם לא חשבתי שסיפורים על חצבים  רקפות, חולדות, נמלים, מריצות, פקעות זרעים וכו' וכו' ירתקו אותי מה שמעיד שלא תמיד חשוב התוכן  עצמו -אלא האופן שבו מתארים אותו . ואם אני מוצא עצמי נהנה –אין לי ספק בתגובתם  של כאלה שפרחים וגינות לא מביאים אותם לכלל פיהוק כמוני.

זה בדיוק כמו שהעיד עליך בפורום בנענע,תלמידך מבית ספר תיכון בטירת הכרמל נדמה לי.שבזכות הצורה שבה העברת את שיעורי ההיסטוריה הוא  אהב את השיעורים ( מה שלא קרה לו עם המורים לפניך ) ואף הצליח בבחינות הבגרות.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

לא זכור לי -אבל תמיד נעים לשמוע...

חשבתי שמאיר שלו מתגורר בירושלים, אבל לפני כמה זמן דברו איתו ברדיו על הספר החדש שלו הנ"ל, ומסתבר בכלל שהוא גר בחיק הטבע באיזה מושב וכנראה משום שהוא חובב טבע צמחים פרחים וכו' ולא היה לו את זה בעיר.

אה, Waldheim...

נו, אחרי "רוקד עם זאבים" ו"הלוחש לסוסים", הגיע הזמן ל"יְשֵנָה עם חתולים".

...easy does it, pussy...והעיקר בלי obs(s)ession...

אלוני אבא

כן, לא זכרתי\קלטתי את שם המקום ולא ידעתי על המקום הזה, בויקיפדיה גם כתוב שמאיר שלו כתב ספר על המושב : ההתיישבות הטמפלרית באלוני אבא שימשה רקע לספר "פונטנלה", פרי עטו של הסופרמאיר שלו, שהוא כיום תושב היישוב.

נראה ישוב מעניין. יש אנשים, ואני מכירה כאלה, שלא סובלים את היותם גרים בעיר, מקטרים ומקטרים הרבה אבל לא עוזבים את העיר, ויש כאלה שמעבר לקיטורים לוקחים יוזמה ועוברים לישוב קטן.

מסתבר שהספר מצוי בבית בלא שידעתי. אחד מבני הבית רכשו. אקראהו הערב, לפחות אתחיל.

אשר למגורים בישוב כפרי בחיק הטבע הפריפריאלי - זוהי גם משאת נפשי, אולם זה מתאים אך לפנסיונרים "מסודרים", שכן מקומות תעסוקה במרחק נסיעה סביר - אין...

מסתבר שהספר מצוי בבית בלא שידעתי. אחד מבני הבית רכשו. אקראהו הערב, לפחות אתחיל.

אשר למגורים בישוב כפרי בחיק הטבע הפריפריאלי - זוהי גם משאת נפשי, אולם זה מתאים אך לפנסיונרים "מסודרים", שכן מקומות תעסוקה במרחק נסיעה סביר - אין...

It will not help you escape the_anointed_one  We've been watching you

http://forums.walla.co.il/viewtopic.php?f=3285&t=14732255&start=60#p15163384

לא ברור לי למה כוונתך, אך נראה כי אתה מניח להזיותיך להשתלט עליך ולשעבדך. מכל מקום, זו בעיה שלך. לא שלי.

הקישור שלך מצביע על מידע בנוגע לסינטולוגיה, אשר ה"נביא" שלה נולד במאה ה- 20 ונפטר בה.

סינטולוגיה אינה אלא אמונת הבל. זאת מבין כל מי שמודע ל"מיתולוגיה" שלה.

אולם, לאחר שניתחתי את "הגותו" של לנצח, סברתי כי רק רון הבארד, נוסף על לנצח, יכול להקרא "נביא", מכיוון שכל מי שקדמו למאה ה- 20 הם, לטענת לנצח, אך דמויות ספרותיות, ובכללם אבותיו של לנצח.

לנצח כינה את הנתוח "מבריק", אך התנגד לסיווג רון הבארד כ"נביא".

הסבה ברורה.

לדעתו, "אמת האלהים" נמסרה על ידי אלהים אך ורק לו, וכל היתר מתחזים, יהא תאריך הולדתם אשר יהיה.

לנצח גם זועם על הופעת המשיח היחיד האמיתי (לדעתי).

anointed פרושו נמשח - טכס דתי בו נמשח אדם בשמן הקודש, מתקדש בקדושה מיוחדת, ונחשב לבחיר האל, משיח האל. 

אגב, לא ברור לי כיצד השיגה הסינטולוגיה מן ה- IRS מעמד של "כנסיה". זה משהו שצריך להחקר על ידי הקונגרס...

ציטוט 1 ממסקנתו הבהמית ההזויה של טברנקלס הכסיל הטיפש:

"אם יכול מישהו להצביע על סתירה לכאורה, על משהו ש"לא מסתדר" - לנצח יענה עליה "אלהים כל-יכול, ולכן לא נבצר ממנו דבר".

שוב הכסיל השקרן ההזוי הטיפש הזה מסיק עליי מטפשותו. בתורתי אין שום סתירות ולכן כאשר שואלים אותי בנימוס אני משיב עניינית לגוף השאלה ולא כתשובתם הסטנדרטית של אלה שלא בקיאים כמוני באמת האלוהים לכן משיבים ב "אלהים כל-יכול, ולכן לא נבצר ממנו דבר". 

ציטוט 2 ממסקנתו הבהמית הזויה של טברנקלס הכסיל הטיפש:

" " לאחר שניתחתי את "הגותו" של לנצח, סברתי כי רק רון הבארד, נוסף על לנצח, יכול להקרא "נביא", מכיוון שכל מי שקדמו למאה ה- 20 הם, לטענת לנצח, אך דמויות ספרותיות, ובכללם אבותיו של לנצח.

לנצח כינה את הנתוח "מבריק", אך התנגד לסיווג רון הבארד כ"נביא".

הסבה ברורה.

לדעתו, "אמת האלהים" נמסרה על ידי אלהים אך ורק לו, וכל היתר מתחזים, יהא תאריך הולדתם אשר יהיה.

לנצח גם זועם על הופעת המשיח היחיד האמיתי (לדעתי)." "

שוב מדעתו החולנית החשוכה מסיק האידיוט הטיפש הזה שאני זועם על הופעת המשיח היחיד האמיתי רון הבארד כדבריו.

כאשר אני משיב בזעם זה על דברי שקר וכזב שאומרים עליי, כמו למשל אלה המצוטטים למעלה אותם הסיק עליי השקרן הדפקט החולני הזה שכסילותו הבהמית מושפעת לא מעט משטיפות-המח שעשתה לו כת הסיינטולוגיה.

למרות שהניסוח של הכסיל הזה מבריק. הבהרתי שהוא כמעט מדויק כי כהבהרותיי למעלה לא בכל הוא מדויק. 

לידיעתכם, טברנקלס הוא כסיל. נקודה

אבהיר שכסיל זה אדם חכם. אך כל עוד כסיל הוא, טפשותו הגדולה מחבלת בחכמתו. 

מלבי"ם על משלי פרק יד פסוק ז - חלק באור הענין 

" הכסיל אינו לץ, והוא קבל חקי החכמה רק התאוה גברה עליו, ומפני שחקי החכמה מתנגדים אל התאוה,

לכן ישנא דעת כמ"ש וכסילים ישנאו דעת, היינו הגם שקבל חקי החכמה והגם שישיגם כמו הנבון עד ידע טעמם בדעת, ישנא את הדעת העומד לשטן לו אל תאותו. "

לא, לנצח!

באמרי "המשיח היחיד האמיתי" לא התכוונתי לרון הבארד, שסברתי כי מכיוון שנולד במאה ה- 20 ונפטר בה - היה, על פי קריטריוניך, דמות אמיתית, ולא דמות סיפורית.

לא התכוונתי לרון הבארד, אלא אל The_Anointed_One, אשר נגלה אלינו בפורום למחרת הפסחא.

The_Anointed_One הוא משיח אלהים היחיד, ואין בלתו.

הוא ירד אלינו ליממה או שתיים, כשם שהוא נוהג מדי פסחא, יום תחיתו, כתב כאן מספר posts, ושב אל מלכות שמים, לשבת לימין האב.

הוא סבל עבורנו וכיפר על עוונותינו ביסוריו.

הבה נחזור בתשובה כולנו, כדי לזרז את הגאולה ולקדם את שיבתו ארצה בשנית, להשלטת מלכות שמים גם עלי אדמות.

אמן.

ברור כי לנצח הוא סתם מתחזה והוזה.

אמת האלהים נמסרה לאדם אחד בלבד, משיח אלהים היחיד, The_Anointed_One !!!

במה בדיוק זכיתי ,אתאיסט זקן שכמותי ששליחי האל למינהם ונבחריו בחרו דווקא את הפורום הצנוע שאני מנהל להפיץ את תורתם?

אין זו קושיה קשה מדי.

טענת "במה בדיוק זכיתי...".

אתה מצטנע.

זכור כיצד חפש שמואל הנביא יורש לשאול בקרב בני ישי בית-הלחמי (שמואל א טז).

כולם "סוננו" עד אחד.

כאשר שאל שמואל בפליאה "התמו הנערים"?

ענה ישי כלא מאמין "עוד שאר הקטן, והנה רעה בצאן".

ושמואל בלית ברירה ענה "שלחה וקחנו, כי לא נסב עד באו פה".

ישי וכל בניו הבוגרים עברו לפני שמואל, ולהפתעת שמואל - לא עליהם הצביע האל, בלחשו לשמואל "כי האדם יראה לעינים, ויהוה יראה ללבב"...

ידעו כולם שמסקנות טברנקלס עליי ומאמריי מלאות בשקרים שהקנאי המרושע האובססיבי הזה בודה אותן מליבו.

הן משולות למסקנותיו הבדויות של ילד קטן וטיפש אך שקרן גדול ושטינקר מופרע לא קטן.

למשל,

" " נצח גם זועם על הופעת המשיח היחיד האמיתי (לדעתי)." " - tabernacles 

" "ברור כי לנצח הוא סתם מתחזה והוזה. " "  - tabernacles 

ורבים אחרים.

אני לא משיב בזעם על כל מי שהם נביאי או משיחי-שקר בגלל שהם כאלה, אלא על דברי שקר מרמה וכזב שאומרים עליי, כמו אלה שמסיק עליי השקרן הדפקט החולני המתחזה הזה tabernacles  the_anointed_one שכסילותו הבהמית מושפעת מרוע ליבו, מהמוני שטיפות-מח, מרוב שקריו לעצמו ולאחרים ולא מעט משטיפות-המח שעשתה לו כת הסיינטולוגיה.  

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר