11.04.17 | 14:54

ברור:

יודעים וידעו כולם שדבר לא השתנה במסקנותיו של טברנקלס השקרן הטיפש הקנאי המרושע הזה  שמליבו הממורמר מרוב שמקנא לי הוא בודה את שקרייו ההזוים עליי ואמרותיי.

למשל השקר האידיוטי הזה פרי חוסר שפיותו: "פילוסוף בעיני עצמו - פלצן הזוי בעיני כל היתר...

11.04.17 | 14:59

ברור:

יודעים וידעו כולם שדבר לא השתנה במסקנותיו של טברנקלס השקרן הטיפש הקנאי המרושע הזה  שמליבו הממורמר מרוב שמקנא לי הוא בודה את שקרייו ההזוים עליי ואמרותיי.

למשל השקר האידיוטי הזה פרי חוסר שפיותו: "פילוסוף בעיני עצמו - פלצן הזוי בעיני כל היתר...

Dumb, dumb, dumb, dumb, dumb...

11.04.17 | 15:02

ברור:

הי, יליד  הארץ, בן 72, ועדיין עילג להזויע?

היה עליך לכתוב "מקנא בי", ולא "מקנא לי".

מי זה יקנא בנכה-נפש ?

11.04.17 | 16:04

אויל משריש.

מקנא בי - פרושו "עינו צרה בי", היינו, היה רוצה את השגי או את מה שברשותי.

מקנא לי - פרושו "אוהב אותי, ואינו רואה בעין יפה גילויי אהבה כלפי מצד מישהו אחר (או גילויי אי-כבוד כלפי מצד מישהו אחר)". 

האם אתה חושד כי אני אוהב אותך?

11.04.17 | 17:44

אויל משריש = טברנקלס הכסיל השקרן הטיפש הגדול שמרוב קנאתו האוכלת בו שוב פסל במומו.

קנאה

קנאה היא רגש המתעורר אצל אנשים, וכנראה גם אצל בעלי חיים מסוימים, בשל הצלחתו של פרט אחר ובשל תחושת נחיתות יחסית לפרט זה. בהקשר של יחסים בין בני זוג, קנאה היא חשד בבגידה, שמתעורר במקרה שבו בן הזוג מביע סימני חיבה כלפי זרים. בעברית, לפועל "לקנא ל-" יש משמעות אחרת. היא מציינת תמיכה מוגזמת בדבר מסוים או ברעיון מסוים, למשל רעיון אדם קנאי ורע שכוונתו להרע והתנגדות קשה לכל מי שמנסה לפגוע בדבר זה. שם הפעולה של פועל זה הוא קנאות.

ירמיה כג

" רָאִיתִי שַׁעֲרוּרָה נָאוֹף וְהָלֹךְ בַּשֶּׁקֶר וְחִזְּקוּ יְדֵי מְרֵעִים לְבִלְתִּי שָׁבוּ אִישׁ מֵרָעָתוֹ הָיוּ לִי כֻלָּם כִּסְדֹם וְיֹשְׁבֶיהָ כַּעֲמֹרָה"

הושע ד
(ז) כְּרֻבָּם כֵּן חָטְאוּ לִי כְּבוֹדָם בְּקָלוֹן אָמִיר:

יחזקאל יד:
בֶּן אָדָם אֶרֶץ כִּי תֶחֱטָא לִי לִמְעָל מַעַל וְנָטִיתִי יָדִי עָלֶיהָ וְשָׁבַרְתִּי לָהּ מַטֵּה לָחֶם וְהִשְׁלַחְתִּי בָהּ רָעָב וְהִכְרַתִּי מִמֶּנָּה אָדָם וּבְהֵמָה:

11.04.17 | 18:19

לא, אויל משריש וקשקשן עילג. אינך יכול לזרות חול בעיני הבריות. "מקנא לי" אינו "מקנא בי"...

11.04.17 | 18:52

" לא, אויל משריש וקשקשן עילג. אינך יכול לזרות חול בעיני הבריות."

emo_45.png

שוב בכסילותו האווילית טברנקלס פסל במומו.

11.04.17 | 19:19

" לא, אויל משריש וקשקשן עילג. אינך יכול לזרות חול בעיני הבריות."

emo_45.png

שוב בכסילותו האווילית טברנקלס פסל במומו.

היה צפוי.

פלצן הזוי עילג המסרב להודות בשגיאה לשונית פשוטה, מה יהא בסופך?

11.04.17 | 21:12

אלא שלא יושמה לנצח (לתמיד).

ההצעה.

האלטרנטיבה - disruption מתמשך, עד ה- "expiry date" שלו.

אגב, שוטטתי מעט ברחבי המרשתת בחפוש אחר הפורומים והמסגרות בהן טמן את אשפתו.

הממצא העקבי - ברגע מסוים גורש מכל אחת מהם. אין סבה שפורום זה יתנהל אחרת...

טברנקלס, הקישור שלך זה למשהו ישן, מחודש ינואר. ומה זה 'תאריך התפוגה' שכבר כתבת\הזכרת פעם?

אז אם ככה אז בוא נמתין בסבלנות לתאריך התפוגה שלו מתוך כבוד הדדי.

והלואי שהוא יקבור את כולנו, כי רב הסיכוי (על פי הגותו ותורתו, והוא כתב על זה כאן דברים ברורים ונכוחים) שתאריך התפוגה שלו זה גם תאריך התפוגה (הסוף) של כולנו ושל כל העולם (כדור הארץ) ואולי של כל היקום, הוא לא נכנס לפרטים בנקודה הזו, וגם אם היה רוצה לפרט, לא הכל מותר לו.

חג שמח.

emo_45.png 

11.04.17 | 21:40

אלא שלא יושמה לנצח (לתמיד).

ההצעה.

האלטרנטיבה - disruption מתמשך, עד ה- "expiry date" שלו.

אגב, שוטטתי מעט ברחבי המרשתת בחפוש אחר הפורומים והמסגרות בהן טמן את אשפתו.

הממצא העקבי - ברגע מסוים גורש מכל אחת מהם. אין סבה שפורום זה יתנהל אחרת...

טברנקלס, הקישור שלך זה למשהו ישן, מחודש ינואר. ומה זה 'תאריך התפוגה' שכבר כתבת\הזכרת פעם?

הקישור מצביע על חלופי דברים בין המנהל לבין לנצח, בהם קרא המנהל ללנצח לכתוב ענינית, ללא הבלים הזויים שהוא שולף בלא הרף ממקום אחסון עבש ומתליע, מסוף המילניום הקודם, או שיחסם.

בעקבות קריאה זו לסדר - פרש לנצח, אלא שלמרבה הצער גברה עליו האובססיה, והביאתהו לחזור לסורו.

המנהל טרם התרה בו פעם נוספת, ענין שלנצח מפרשו כהסרת מגבלות כשכוש וקשקוש, ולכן הפורום גועש קמעה.

אז אם ככה אז בוא נמתין בסבלנות לתאריך התפוגה שלו מתוך כבוד הדדי.

זה אפשרי, אולם ספק אם באי הפורום יעדיפו התארכות הכשכוש והקשקוש לאורך שנים, על פני החלטת מנהל ברורה שתשים מידית קץ לתוהו.

והלואי שהוא יקבור את כולנו, כי רב הסיכוי (על פי הגותו ותורתו, והוא כתב על זה כאן דברים ברורים ונכוחים) שתאריך התפוגה שלו זה גם תאריך התפוגה (הסוף) של כולנו ושל כל העולם (כדור הארץ) ואולי של כל היקום, הוא לא נכנס לפרטים בנקודה הזו, וגם אם היה רוצה לפרט, לא הכל מותר לו.

חג שמח.

אני מציע לא לדבר בשם הזולת. אשר למידת שפוטך את סכויי התממשות הזיותיו - נראה לי כי את בודדה.

11.04.17 | 21:58

אתה הגורם לכך שאיני מתרה בו. כל עוד אתה מגיב לו אתה האחראי הישיר להצפות שלו. אם לא תתתיחס ולנצח יציף את הפורום לא כחלק מדיון או תגובה תהיה לי סיבה מוצדקת לפנות אליו להפסיק. תנסה ותראה.

11.04.17 | 22:06

אין בעיה, ואין כאן שום ענין אישי.

אני סך הכל מעונין שהפורום לא ישמש billboard להבלים הזויים הנשלפים בלא הרף ממקום אחסון עבש ומתליע, שראשית תכנו עוד מן המילניום הקודם, אלא יתנהלו בו דיונים עניניים.

אני גם מאפס את החתימה שלי...

11.04.17 | 22:36

אתה הגורם לכך שאיני מתרה בו. כל עוד אתה מגיב לו אתה האחראי הישיר להצפות שלו. אם לא תתתיחס ולנצח יציף את הפורום לא כחלק מדיון או תגובה תהיה לי סיבה מוצדקת לפנות אליו להפסיק. תנסה ותראה.

emo_45.png כאן אתה צודק בהחלט. מר' קאופמן היקר.emo_45.png

בטח ששמת לב שכוונתו הרעה היא שאתה תאשים אותי ורק אותי בהצפה ולכן באופן סדרתי טברנקלס מציף את הפורום בהעתק-הדבק לדבריי.

יש לי חיים ומאושרים גם מחוץ לפורום ובהחלט שאין בי שום כוונה להציף אותו בדבריי.

מקווה שלאחר זו פנייתך המאוד צודקת, טברנקלס יפסיק עם יוזמתו הפסולה בלהשפיל אותי ודבריי ויחדל להציף את הפורום.

חג-חרות שמח!

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן,
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר