10.04.17 | 00:34

איזה משמעות יש לזה?זה פרט טריווייה סתמי לגמרי.

המשמעות לכך היא שכמו ההיסטוריון הפתי-מאמין הולך-שולל הזה שכתב מאמר זה  על היטלר,

כך רוב ההיסטוריה שאתה היסטוריונים כמוך וכל פתי המאמין בה מבלי באמת לדעת לאמת על כך שמאמין לבדייה שלא הייתה ולא נבראה כמן למשל כל האירועים ההיסטוריים בעולם הזה שע"פ אמונתכם התרחשו לפני המאה ה 20.  

...Dumb, dumb, dumb, dumb, dumb

אינשטיין, אגב, היה אתאיסט.

חרף גדלו במשפחה יהודית לא-דתית, הגיע לאמונה דתית עמוקה, אשר הגיעה לקיצה בפתאומיות בהיותו בן 12:

As the first way out there was religion, which is implanted into every child by way of the traditional education-machine. Thus I came - though the child of entirely irreligious (Jewish) parents - to a deep religiousness, which, however, reached an abrupt end at the age of twelve...

אשר לטענה המפורסמת שלו "אלהים לא משחק בקוביות" - היתה זו בעקבות מחלוקת עם מקס בורן, ב- 1925, על מכאניקת הקוואנטים, אשר לאפיה ההסתברותי התנגד אינשטיין. מקס בורן ענה לו "אל תאמר לאלהים מה לעשות". שניהם היו אתאיסטים, כמובן...

מעניין לזכור ולהזכיר שאיינשטיין אמר כי הוא שפינוזיסט, ה"אלהים" שלו הוא אלהי שפינוזה. (הטבע = אלהים).

כמו כן מעניין לזכור שאיינשטיין דיבר על "האלהים הטוב", על "הזקן", ואחת האימרות הידועות שלו היא שאינו מתעניין בפרט זה או אחר בטבע, אלא רוצה להבין, ביסוד, למה התכוון האלהים.

הוא גם שאל אם לאלהים היתה ברירה כשברא את העולם.

נכון הלביאה.

וזה שאלוהים לא משחק בקוביות, א. איינשטיין כיוון לכך שקיומנו לא מתוך אקראיות. קיום כל פרט ומכלול הוא מתוך תכנית עילאית שלמה אחראית מחושבת ומסודרת מהפרט הראשון עד לפרט האחרון.

וכך בתבונתוו הגאוניות אמר זאת: 

" גם את האמת של תיאוריה אחת לא ניתן להוכיח |

כי אין לך הוודאות  מכך שהנסיון העתידי  לא יפריך אותה."   

והוסיף  " המוחות הגדולים תמיד נתקלו בהתנגדות אלימה מצד המוחות הנחותים. "

" הלמידה היא הנסיון, כל השאר זה מידע. "

בזאת אזכיר לכם שעיקרי דבריי על האמת ממתי מאיין  למה ולאן כולם והכל, הם לא ממידע של אחרים.

עיקרי דבריי הם מהנסיון בעולם החיים ובעולם המוות.emo_74.png

עיקר דבריי לא מאחרים. הם מהניסיון שבעולם-המוות

מאת: ל נ צ ח  04/05/2012 | 11:42

לנצח הוא אדם הבקיא בסוד-האלוהים(סוד יהוה ליראיויודע לבריה של תורה,לנצח אדם ירא-האלוהים, איש האלוהים 
ששכל-טוב בו ידיעת ה` + נסיון וזיכרון מופלא זיכרון פנומנאלי שלתווך הרחוק (מהלידה מתחיית-המתים ואת שקדם לה מהמעבר = מהגיהינום פלוס את שחווה לפני-זאת = חוויותיו שמסוף-העולם שחרב, יודע לנצח את האמת בוודאות נטולת-הספק מנסיונו העשיר ומידיעותיו לעמוקות והסתומות שממנה התורה, ובהחלט בוודאות יודע לנצח מתי נברא ומתי יחרב העולם וכך גם לתהליכים הקרדינלים הנצחייים בין הבריאה-לחורבן ולאלה הקרדינלים שבכל גלגול וגלגול ולאלה שביניהם(המחזוריויות)   

מתוך: פורומים > דתיים חילוניים כותרת ההודעה:

האם יש משמעות למעשינו מבחינת הכלל? מאת: ddt4

איש אינו יודע מה היה בבריאה גם לא המספר אם כל הרצון הטוב.

תגובה מאת ל נ צ ח 21:08 10/10/08 

זו אתה מסיק על סמך חוסר-ידע. אני חוויתי את הבריאה. אני זוכר את שחוויתי בפועל את המעבר בין העולמות את שהתהלכתי על הגחלים- הלוהטות של העולם הישן החרב תוך צעדיי אל שערי העולם החדש הנברא שקם עליו, הוא העולם הזה. את תחיית-המתים בראשית העולם הזה בפועל חוויתי אותה. (מה שהיה הוא שיהיה) אני זוכר שלבים משמעותיים מהמטמורפוזה שעברתי מהגוף הקודם שהיה לי ומת באופן סופי ברגע כניסתי לגוף בשר חדש אותו ברא לי (לנשמתי) אלוהים, גוף שכיום כבר לא חדש כאז כמובן, גוף שנשמתי שוכנת בו כבר מעל ל 63 שנה בעולם הזה. 

אתה מכניס קשקושים שלך, פירשון שלך, לציטטה זו או אחרת של איינשטיין. ואתה גם מעוות אימרות שלו.

א. תכניסי זאת טוב-טוב לראשך הלביאה: * לא לך ולאיש אין בעלות על האמת.*

ב. דבריי נראים לך קשקושים כי את מסתמכת על מידע של אחרים שחלקים ניכרים מהם בדויים מסולפים ושקריים.  

ג. בין השאר בירך אותי האלוהים בשכל טוב, ניסיון אלוהי בעולם הזה ובכל העולמות שהיו, ותכונות עילאיות לנתח כוונות.

ד. דבריי הם האמת. נקודה.

וזכותך להאמין או לא לי לך לו לה להן ולהם, ולכל מי שרק בא לך, הלביאה. emo_01.png

וכעת כרצונך כמובן, תיהני או לא מאלה הציטטות החכמות:

בבקשה,

״רק התנסות יכולה להוות קנה מידה לאמת או לחוסר אמת.״ ~ אושו

" עם האמת אין עומדים על המקח." - פרדיננד לסל

אם חמישים מיליון איש אומרים דבר שטות, זה עדיין דבר שטות. - אנטול פרנס

חג -שמח וחג אביב פורח, הלביאה.emo_77.png 

A witty saying proves nothing (Voltaire)

10.04.17 | 09:38

טברנקלס, אין צורך לקרוא את המחשבות של לנצח, אבל הציטטות שהוא מביא נאות מאד. כמובן אפשר לבדוק אם באמת נאמרו ע"י אנטול פראנס או פרדיננד לאסאל או אחרים, אני מתעצלת.

10.04.17 | 10:18

טברנקלס, אין צורך לקרוא את המחשבות של לנצח, אבל הציטטות שהוא מביא נאות מאד. כמובן אפשר לבדוק אם באמת נאמרו ע"י אנטול פראנס או פרדיננד לאסאל או אחרים, אני מתעצלת.

אמרות שפר מפי גדולי עולם את יכולה למצא על נקלה במרשתת.

ההזיות של לנצח, החוזרות על עצמן בלא לחדש דבר - כבר היו לזרא...

10.04.17 | 11:06

תנוח דעתך. איש האמת אנוכי הלביאה.

איני מגיב ישירות לטברנקלס על הודעותיו, כך שאבהיר כאן שהאובססיביות שלו להרע לי פשוט מטריפה אותו, וכך מכל שקריו ההזויים המזוהמים שעליי המשולים לפרי באושים הרקוב שבמוחו החשוך. למשל השקר הגס מהן הזיותיו של השקרן המרושע הזה לכך שזרקו אותי מכל פורום. 

האמת היא שכמו כאן תמיד פרשתי מרצוני. למשל הסיבה שפרשתי מ'פורום פילוסופיה לכל' היא כי המנהל הצעיר מחק לי מאמר שלא הספקתי לתעד ולא החזיר אותו. אז פרשתי מרצוני. מאז באם ורק ארצה, כעת ובכל רגע אני יכול לחזור לכתוב שם, כי מעולם לא זרקו אותי משם.  

סיבה נוספת היא בגלל שפורום כזה או אחר נסגר. כמו למשל פורום דתיים-חילוניים בנענה שנסגר, פורום נצרות משיחית שנסגר ולפניהם 'פורום פילוסופיה' האיכותי שבחכמה תבונה והוגנות רבה עמנואל הלפרין היקר ניהל אותו בוואלה, ולפניו פורום עתידנות.

טברנקלס לידיעתך ולידיעתכם חברי הפורום היקרים, אדם רע מרושע קנאי שקרן גדול וטיפש שאינו שולט באובססיביות החולנית הממארת שלו להרע. מסקנותיו השקריות הבדויות מליבו הקנאי הממורמר משולות למסקנותיו הבדויות של ילד קטן וטיפש שהוא שקרן גדול ומופרע לא קטן.  

10.04.17 | 11:09

תנוח דעתך. איש האמת אנוכי הלביאה.

איני מגיב ישירות לטברנקלס על הודעותיו, כך שאבהיר כאן שהאובססיביות שלו להרע לי פשוט מטריפה אותו, וכך מכל שקריו ההזויים המזוהמים שעליי המשולים לפרי באושים הרקוב שבמוחו החשוך. למשל השקר הגס מהן הזיותיו של השקרן המרושע הזה לכך שזרקו אותי מכל פורום. 

האמת היא שכמו כאן תמיד פרשתי מרצוני. למשל הסיבה שפרשתי מ'פורום פילוסופיה לכל' היא כי המנהל הצעיר מחק לי מאמר שלא הספקתי לתעד ולא החזיר אותו. אז פרשתי מרצוני. מאז באם ורק ארצה, כעת ובכל רגע אני יכול לחזור לכתוב שם, כי מעולם לא זרקו אותי משם.  

סיבה נוספת היא בגלל שפורום כזה או אחר נסגר. כמו למשל פורום דתיים-חילוניים בנענה שנסגר, פורום נצרות משיחית שנסגר ולפניהם 'פורום פילוסופיה' האיכותי שבחכמה תבונה והוגנות רבה עמנואל הלפרין היקר ניהל אותו בוואלה, ולפניו פורום עתידנות.

טברנקלס לידיעתך ולידיעתכם חברי הפורום היקרים, אדם רע מרושע קנאי שקרן גדול וטיפש שאינו שולט באובססיביות החולנית הממארת שלו להרע. מסקנותיו השקריות הבדויות מליבו הקנאי הממורמר משולות למסקנותיו הבדויות של ילד קטן וטיפש שהוא שקרן גדול ומופרע לא קטן.  

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , חיים קאופמן, הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר