03.04.17 | 21:40

אני חי בכייף

על פי החרון נטול המצרים, והחימה שאינה בת-כיבוש, המאכלים אותך כנעורת פשתן, לנוכח היותי חולק על היותך מבשר/מוכיח/משיח של העת האחרונה - לא כל כך נראה כי אתה חי בכייף...

אולי תעזוב כבר את האיש החולה הזה? מספיק, ובגללך הוא מוסיף להציף את הפורום במגילות ארוכות כאורך הגלות.

מנין לך שהוא חולה?

אינני בהכרח חולק עליך, אך מנין לך שהוא חולה?

עיני צדה כאן מדי פעם התיחסות של כותבים לתיק הרפואי של רעיהם, ענין המעיד על הכרות (ויריבות) רבות-שנים.

מקרוב באתי, אינני מכיר איש ואני מעריך את הזולת אך על פי כתיבתו.

אמנם אני מזהה משהו מוזר אצל לנצח, אך אינני מכיר תיק רפואי של איש מן הכותבים.

אז, מנין לך שהוא חולה?

A witty saying proves nothing (Voltaire)

03.04.17 | 21:46

אני חי בכייף

על פי החרון נטול המצרים, והחימה שאינה בת-כיבוש, המאכלים אותך כנעורת פשתן, לנוכח היותי חולק על היותך מבשר/מוכיח/משיח של העת האחרונה - לא כל כך נראה כי אתה חי בכייף...

אולי תעזוב כבר את האיש החולה הזה? מספיק, ובגללך הוא מוסיף להציף את הפורום במגילות ארוכות כאורך הגלות.

מנין לך שהוא חולה?

עיני צדה כאן מדי פעם התיחסות של כותבים לתיק הרפואי של רעיהם, ענין המעיד על הכרות (ויריבות) רבות-שנים.

אז, מנין לך שהוא חולה?

הוא מפרסם פה הזיות.

03.04.17 | 22:01

אני חי בכייף

מנין לך שהוא חולה?

אז, מנין לך שהוא חולה?

הלביאה רגילה לפזר דיאגנוזות כאילו היתה רופאה או פסיכיאטרית מוסמכת, וגם אני כמוך מאד תמהה על זה. מה? היא לא מבינה שמועמד רציני למשיחיות יש להניח שבודאי עבר בדיקות מדוקדקות?emo_32.png

אתה מזהה משהו מוזר? אני לא : תסביר לי למה רוב האוכלוסיה היהודית בישראל מאמינים במשיח ומאמינים שיבוא בקרוב, וזה כולל לא רק דתיים וחרדים - ולמה אם יש ביקוש כל כך נרחב למשיח, שלא יהיו פה ושם אנשים שמאמינים שהם מועמדים מתאימים לזה? לאור הביקוש הזה, אם לא היו מועמדים המציעים את מועמדותם, זה מה שהיה נראה לי מוזר.

03.04.17 | 22:15

כמוך הלביאה, כל אדם יכול לטעות בדבריו שעליי. אך רק אידיוט מתמיד בטעותו.

תועה בשכלו מי לא מבחין שאידיוט קנאי מרושע הילדון המופרע חולה הנפש הזה שמתוך יוזמתו הפושעת עוד מכריז ששם לו למטרה לכפות עליי את רצונו המטורף.

האידיוט הזה כה אידיוט שלא מודע לכך שעקר עליי זה רצונו המטריף את דעתו.

03.04.17 | 22:27

כמוך הלביאה, כל אדם יכול לטעות בדבריו שעליי. אך רק אידיוט מתמיד בטעותו.

תועה בשכלו מי לא מבחין שאידיוט קנאי מרושע הילדון המופרע חולה הנפש הזה שמתוך יוזמתו הפושעת עוד מכריז ששם לו למטרה לכפות עליי את רצונו המטורף.

האידיוט הזה כה אידיוט שלא מודע לכך שעקר עליי זה רצונו המטריף את דעתו.

...Dumb, dumb, dumb, dumb, dumb

03.04.17 | 22:33

לשמואל דהרי סלחתי.  חכם לtabernacles שיתפכח במהרה לא יבוז בשום אופן עליי ולדבריי ויתנצל.  

מאת: שמואל דהרי
תאריך: 19/08/2001 שעה: 00:15

לנצח היקר. אני מבקש ממך סליחה, באמת
לנצח היקר, אחרי שקראתי את הדברים הנפלאים, הרבים והטובים שנאמרו עליך - הבנתי שטעיתי בך.
 צר לי על טעותי הגסה, הנמהרת, חסרת הרגישות, והרשלנית.
השטן - דרכו לשבש את הדעת, כידוע, ובמקרה שלי נכנס בי השטן ימח שמו, וניצחני.
 אין לך עוול גדול יותר מפגיעה בחף מפשע, ואני עוויתי, פשעתי ונכשלתי.
אני שב ומתנצל בפניך מעומק ליבי, ומבקש את סליחתך.

וְהוּא רַחוּם, יְכַפֵּר עָוֹן וְלֹא יַשְחִית

לילה טוב ושבוע טוב

שמואל דהרי

04.04.17 | 01:32

לשמואל דהרי סלחתי.  חכם לtabernacles שיתפכח במהרה לא יבוז בשום אופן עליי ולדבריי ויתנצל.  

מאת: שמואל דהרי
תאריך: 19/08/2001 שעה: 00:15

לנצח היקר. אני מבקש ממך סליחה, באמת
לנצח היקר, אחרי שקראתי את הדברים הנפלאים, הרבים והטובים שנאמרו עליך - הבנתי שטעיתי בך.
 צר לי על טעותי הגסה, הנמהרת, חסרת הרגישות, והרשלנית.
השטן - דרכו לשבש את הדעת, כידוע, ובמקרה שלי נכנס בי השטן ימח שמו, וניצחני.
 אין לך עוול גדול יותר מפגיעה בחף מפשע, ואני עוויתי, פשעתי ונכשלתי.
אני שב ומתנצל בפניך מעומק ליבי, ומבקש את סליחתך.

וְהוּא רַחוּם, יְכַפֵּר עָוֹן וְלֹא יַשְחִית

לילה טוב ושבוע טוב

שמואל דהרי

04.04.17 | 08:47

הוכחת. אז די.

מה tabernacles הוכיח זה שהוא ימשיך ביוזמתו להציק לי. 

מרוב רוע-ליבו ניכר שהוא לא מודע לכך שיצור מרושע אכול-קנאה הוא שבאופן תדיר פוסל במומו ושדעתו ודבריו עליי הם מתוך רוע-לב נטו.

מרוב חולניתו הקנאית המרושעת כלפיי המלאה בשקרים טפשות בורות בערות וסילוף. באופן מרושע שקוף ביותר שלא בעיניון,

במצח נחושה ללא שום יסורי מצפון על אזרח ותיק יותר מפי שתיים מבוגר ממנו,

המרושע הזה מכריז שימשיך ביוזמתו הפושעת כלפי.

לנצח, אולי אתה מתרגז יותר מדי, תתעלם וזהו. ותראה, בקישור הכחול שטברנקלס שם בסיום יש בסה"כ סרטוני אנימציה מדובבים יפים מאד, הרבה, ממש יפה, יותר יפה ממשפחת סימפסון, ראיתי כמה וזה מומלץ. לא צריך להתרגז, אי אפשר להכריח אף אחד להאמין במשיח, יש קצת שלא מאמינים , ובמדינה דמוקרטים זו זכותם.

ariela24a, יקירתי, אמנם אתר South Park מכיל סרטוני אנימציה רבים, אולם אין יחודם ביפים.

ההפך הוא הנכון.

רמת האנימציה "פרימיטיבית", ואולי בכוונה, על מנת לא להסיח הדעת מן המסרים העמוקים השנונים.

הסרטון בו אני עושה שמוש להגיב על הבלי לנצח - לא נבחר באקראי.

הוא נבחר לאחר שלנצח טען בהודעה כלשהי שלו כי כל הנביאים, המשיחים, גדולי עולם, אשר חיו לפני המאה ה-20, לא היו אלא דמויות ספרותיות, והכשיר לכאורה הדרך לרמוז על עצמו כנביא של העת האחרונה.

זה מיד הזכיר לי את האמונה המורמונית, את ה- Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, אשר נולדה אך לפני כ- 180 שנה, בעקבות ספור אידיוטי שסיפר Joseph Smith לקהילתו, אודות התגלות המלאך Moroni, לוחות הזהב במצרית עתיקה שהראה לו, ה- Seer stones והכובע באמצעותם תרגם את הלוחות, ואשר נקלט במוח מאמיניו הטפשים.

באמצעות הטענה כי נביאים יכולים לקום גם בעת האחרונה, עטה על עצמו גלימה יומרנית של נביא.

האסוציאציה שחלפה במוחי בעקבות טענת לנצח זו היתה הטמטום של בני קהילת Joseph Smith, והילכך - הסרטון בו בחרתי.

מטרתי היא להביא לכך שלנצח יכתוב לענין, כמו אדם מן הישוב, בלא cut'n'paste של צרופות עבשות שאגר לאורך עשורים...

באמת התכוונתי שהם יפים ויפים מאד מבחינת הדיבוב והתוכן שלהם והמסרים שלהם. זה שהאנימציה מבחינה ויזואלית מינימלית פשוטה ולא משוכללת זה ממש לא פוגם ולא מפריע בכלל.

04.04.17 | 09:03

הוכחת. אז די.

מרוב רוע-ליבו ניכר שהוא לא מודע לכך שיצור מרושע אכול-קנאה הוא שבאופן תדיר פוסל במומו ושדעתו ודבריו עליי הם מתוך רוע-לב נטו.

מרוב חולניתו הקנאית המרושעת כלפיי המלאה בשקרים טפשות בורות בערות וסילוף. באופן מרושע שקוף ביותר שלא בעיניון,

לנצח, אולי אתה מתרגז יותר מדי, תתעלם וזהו. ותראה, בקישור הכחול שטברנקלס שם בסיום יש בסה"כ סרטוני אנימציה מדובבים יפים מאד, הרבה, ממש יפה, יותר יפה ממשפחת סימפסון, ראיתי כמה וזה מומלץ. לא צריך להתרגז, אי אפשר להכריח אף אחד להאמין במשיח, יש קצת שלא מאמינים , ובמדינה דמוקרטים זו זכותם.

ariela24a, יקירתי, אמנם אתר South Park מכיל סרטוני אנימציה רבים, אולם אין יחודם ביפים.

ההפך הוא הנכון.

רמת האנימציה "פרימיטיבית", ואולי בכוונה, על מנת לא להסיח הדעת מן המסרים העמוקים השנונים.

הוא נבחר לאחר שלנצח טען בהודעה כלשהי שלו כי כל הנביאים, המשיחים, גדולי עולם, אשר חיו לפני המאה ה-20, לא היו אלא דמויות ספרותיות, והכשיר לכאורה הדרך לרמוז על עצמו כנביא של העת האחרונה.

זה מיד הזכיר לי את האמונה המורמונית, את ה- Church of Jesus Christ of Latter-day Saints, אשר נולדה אך לפני כ- 180 שנה, בעקבות ספור אידיוטי שסיפר Joseph Smith לקהילתו, אודות התגלות המלאך Moroni, לוחות הזהב במצרית עתיקה שהראה לו, ה- Seer stones והכובע באמצעותם תרגם את הלוחות, ואשר נקלט במוח מאמיניו הטפשים.

באמצעות הטענה כי נביאים יכולים לקום גם בעת האחרונה, עטה על עצמו גלימה יומרנית של נביא.

האסוציאציה שחלפה במוחי בעקבות טענת לנצח זו היתה הטמטום של בני קהילת Joseph Smith, והילכך - הסרטון בו בחרתי.

מטרתי היא להביא לכך שלנצח יכתוב לענין, כמו אדם מן הישוב, בלא cut'n'paste של צרופות עבשות שאגר לאורך עשורים...

באמת התכוונתי שהם יפים ויפים מאד מבחינת הדיבוב והתוכן שלהם והמסרים שלהם. זה שהאנימציה מבחינה ויזואלית מינימלית פשוטה ולא משוכללת זה ממש לא פוגם ולא מפריע בכלל.

'ממש לא פוגם ולא מפריע בכלל', אז למה שלא תבקשי מהאידיוט הפסיכי הטיפש המרושע הזה שכמו שאצלי ידביק גם אצלך  את הקישור הזה בתחתית כל פוסט ושל כל תגובה שלך ושל חברים וחברות אחרים אריאלה? אהה? 

04.04.17 | 09:36

הוכחת. אז די.

ההפך הוא הנכון.

'ממש לא פוגם ולא מפריע בכלל', אז למה שלא תבקשי מהאידיוט הפסיכי הטיפש המרושע הזה שכמו שאצלי ידביק גם אצלך  את הקישור הזה בתחתית כל פוסט ושל כל תגובה שלך ושל חברים וחברות אחרים אריאלה? אהה? 

08.04.17 | 11:35

https://twitter.com/ben_ami?cn=cGFzc3dvcmRfY2hhbmdlX25vdGlmaWNhdGlvbg%3D%3D&refsrc=email 

אני חושבת שהתגובות שלך מאוד לא במקום. לנצח לא פגע בך ולא פנה אליך.

יותר מזה מדובר באדם מבוגר, שאני מניחה שגילו עולה בהרבה על שלך ולפחות מהסיבה הזו אני חושבת שאתה צריך להפסיק את הפניות האלה אליו.

אם אתה לא אוהב לקרוא את ההודעות שלו אל תקרא וזהו. אין צורך בפניות ובהתעסקות המיותרת הזאת בו שאני מניחה שפוגעת בו מאוד

יום טוב לכולםemo_01.png

08.04.17 | 12:11

צודקת. זה ממש אובססיסיבי זה לא תורם כלום וזה מציף את הפורום.

08.04.17 | 12:31

https://twitter.com/ben_ami?cn=cGFzc3dvcmRfY2hhbmdlX25vdGlmaWNhdGlvbg%3D%3D&refsrc=email 

אני חושבת שהתגובות שלך מאוד לא במקום. לנצח לא פגע בך ולא פנה אליך.

יותר מזה מדובר באדם מבוגר, שאני מניחה שגילו עולה בהרבה על שלך ולפחות מהסיבה הזו אני חושבת שאתה צריך להפסיק את הפניות האלה אליו.

אם אתה לא אוהב לקרוא את ההודעות שלו אל תקרא וזהו. אין צורך בפניות ובהתעסקות המיותרת הזאת בו שאני מניחה שפוגעת בו מאוד

אני מבקש לחלוק עליך.

הגיל אינו רלבנטי. הפורום אינו שבט, בו זכות ההכרעה מסורה לזקניו, והכל חייבים להכיר בסמכותם.

הפורום הוא זירה להחלפת רעיונות ודיון בהם.

הזיה נוסח Joseph Smith (אשר עדיין לא ברור לי האם היה נוכל ציני, או חולה-ירח) - אינה הצגת רעיון לדיון, אלא שמוש גס, ציני, בפורום כב- billboard לצורך פרסום עצמי.

זכותי להגיב כפי שאני מגיב, שקולה למדי נוכח ה"חירות" הלא-מובנת שנטל לעצמו לנצח, או שהוענקה לו במשתמע (עקב חבוק ידים מצד ה- moderator), לזבל ולזהם...

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר