אני חי בכייף

על פי החרון נטול המצרים, והחימה שאינה בת-כיבוש, המאכלים אותך כנעורת פשתן, לנוכח היותי חולק על היותך מבשר/מוכיח/משיח של העת האחרונה - לא כל כך נראה כי אתה חי בכייף...

אולי תעזוב כבר את האיש החולה הזה? מספיק, ובגללך הוא מוסיף להציף את הפורום במגילות ארוכות כאורך הגלות.

מנין לך שהוא חולה?

אינני בהכרח חולק עליך, אך מנין לך שהוא חולה?

עיני צדה כאן מדי פעם התיחסות של כותבים לתיק הרפואי של רעיהם, ענין המעיד על הכרות (ויריבות) רבות-שנים.

מקרוב באתי, אינני מכיר איש ואני מעריך את הזולת אך על פי כתיבתו.

אמנם אני מזהה משהו מוזר אצל לנצח, אך אינני מכיר תיק רפואי של איש מן הכותבים.

אז, מנין לך שהוא חולה?

הלביאה רגילה לפזר דיאגנוזות כאילו היתה רופאה או פסיכיאטרית מוסמכת, וגם אני כמוך מאד תמהה על זה. מה? היא לא מבינה שמועמד רציני למשיחיות יש להניח שבודאי עבר בדיקות מדוקדקות?emo_32.png

אתה מזהה משהו מוזר? אני לא : תסביר לי למה רוב האוכלוסיה היהודית בישראל מאמינים במשיח ומאמינים שיבוא בקרוב, וזה כולל לא רק דתיים וחרדים - ולמה אם יש ביקוש כל כך נרחב למשיח, שלא יהיו פה ושם אנשים שמאמינים שהם מועמדים מתאימים לזה? לאור הביקוש הזה, אם לא היו מועמדים המציעים את מועמדותם, זה מה שהיה נראה לי מוזר.

emo_45.png

אני חי בכייף

על פי החרון נטול המצרים, והחימה שאינה בת-כיבוש, המאכלים אותך כנעורת פשתן, לנוכח היותי חולק על היותך מבשר/מוכיח/משיח של העת האחרונה - לא כל כך נראה כי אתה חי בכייף...

אולי תעזוב כבר את האיש החולה הזה? מספיק, ובגללך הוא מוסיף להציף את הפורום במגילות ארוכות כאורך הגלות.

מנין לך שהוא חולה?

אינני בהכרח חולק עליך, אך מנין לך שהוא חולה?

עיני צדה כאן מדי פעם התיחסות של כותבים לתיק הרפואי של רעיהם, ענין המעיד על הכרות (ויריבות) רבות-שנים.

מקרוב באתי, אינני מכיר איש ואני מעריך את הזולת אך על פי כתיבתו.

אמנם אני מזהה משהו מוזר אצל לנצח, אך אינני מכיר תיק רפואי של איש מן הכותבים.

אז, מנין לך שהוא חולה?

הלביאה רגילה לפזר דיאגנוזות כאילו היתה רופאה או פסיכיאטרית מוסמכת, וגם אני כמוך מאד תמהה על זה. מה? היא לא מבינה שמועמד רציני למשיחיות יש להניח שבודאי עבר בדיקות מדוקדקות?emo_32.png

אתה מזהה משהו מוזר? אני לא : תסביר לי למה רוב האוכלוסיה היהודית בישראל מאמינים במשיח ומאמינים שיבוא בקרוב, וזה כולל לא רק דתיים וחרדים - ולמה אם יש ביקוש כל כך נרחב למשיח, שלא יהיו פה ושם אנשים שמאמינים שהם מועמדים מתאימים לזה? לאור הביקוש הזה, אם לא היו מועמדים המציעים את מועמדותם, זה מה שהיה נראה לי מוזר.

כמיהה למשיח היא נחלת אובדי עצות המנותקים מן המציאות, המיחלים לפתרון ניסי של בעיותיהם הבלתי פתירות.

התימרות להיות משיח, או להיות דובר המשיח, או דוברו של אביו (Patris) - היא נחלת חולי נפש...

מפניניו של הגיוני (לאו דווקא בסדר כרונולוגי):

(1) סובר כי ניתן להעלות רעיון על בדל מחשבה ודוחה הסבר מאלף

(2) מציע בסרקאזם לסמן חרדים ב"תלאי צהוב"

(3) אינו מבין מהי שניית עיבור, למרות ההסבר. יש להזיז השעון דווקא שניה אחת לאחור וזוכים בעוד שניה של שינה

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר