18.03.17 | 19:46
ח"כ אורלי לוי-אבקסיס תקים מפלגה

ותרוץ בראשה בבחירות .

אני אצביע לה.

18.03.17 | 19:48

סוף סוף מסתמן דור חדש, מחונן ורענן בפוליטיקה הישראלית: אורלי לוי-אבקסיס, סתיו שפיר, איציק שמולי, מירב מיכאלי.

יש תקווה.

18.03.17 | 20:26

ותרוץ בראשה בבחירות .

אני אצביע לה.

עצתי: לא לקבוע לפי שעה פגישה עם החייטים...

מסתבר כי לא צריך לחפור ממש עמוק, מוכה-ירח, לפני שיכולים למצוא משהו אמיתי...

19.03.17 | 05:44

סוף סוף מסתמן דור חדש, מחונן ורענן בפוליטיקה הישראלית: אורלי לוי-אבקסיס, סתיו שפיר, איציק שמולי, מירב מיכאלי.

יש תקווה.

גם אם היא תצליח לעבור את אחוז החסימה ( אני בספק ),את הקולות שלה אורלי תלקט מהמפלגות של כחלון ולפיד.ואם לזה את מכוונת,שום דבר גם לא יתווסף במאזן הנשי בכנסת ,כי אישה שתבוא,היא תהיה על חשבון חברת הכנסת מהמפלגה ממנה נלקחו המנדטים.

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

19.03.17 | 13:52

יש תקווה.

גם אם היא תצליח לעבור את אחוז החסימה ( אני בספק ),את הקולות שלה אורלי תלקט מהמפלגות של כחלון ולפיד.ואם לזה את מכוונת,שום דבר גם לא יתווסף במאזן הנשי בכנסת ,כי אישה שתבוא,היא תהיה על חשבון חברת הכנסת מהמפלגה ממנה נלקחו המנדטים.

מה על חשבון אשה? בפוליטיקה הישראלית יש נומרוס קלאוזוס (מספר מוגבל) לנשים? מה הקשקוש הזה.

19.03.17 | 13:53

ותרוץ בראשה בבחירות .

אני אצביע לה.

מי אלה החייטים שמירי רגב מקשקשת עליהם?

19.03.17 | 13:58

יש תקווה.

יאיר לפיד הוא פאטה מורגאנה, ואורלי לוי-אבקסיס היא הדבר האמיתי. התקשורת אומרת (ולדעתי יוצרת מצג שווא) שיאיר לפיד יקבל 25 מנדטים (חחחחחח. אין סיכוי לדעתי). אין לי ספק שאורלי תשיג מספיק מנדטים כדי להכנס לכנסת. אם תצרף למפלגתה צעירים כשרוניים ומבטיחים. המפלגה שלה תהיה בדיוק הדבר הדרוש כבר זמן רב בפוליטיקה הישראלית.

19.03.17 | 15:10

אני מאוד מעריך את אורלי לוי אבקסיס (שהיא גם האשה היפה בכנסת) אבל הייתי נזהר מה"ללא ספק". לאנשים יש נטיייה להצביע לגופים גדולים יותר ולטעמי אין לאורלי לוי את הכריזמה לסחוף המונים. ובכנות -הלוואי ואתבדה.

19.03.17 | 15:58

אני מאוד מעריך את אורלי לוי אבקסיס (שהיא גם האשה היפה בכנסת) אבל הייתי נזהר מה"ללא ספק". לאנשים יש נטיייה להצביע לגופים גדולים יותר ולטעמי אין לאורלי לוי את הכריזמה לסחוף המונים. ובכנות -הלוואי ואתבדה.

ראיתי אותה בראיון בטלויזיה, היא מקסימה, יש לה המון כריזמה. והיא עוסקת בנושאים חברתיים. כך שאם אנשים יהיו חכמים, ולא מוטים נגדה מסיבה זו או אחרת, היא תקבל קולות.

19.03.17 | 16:06

ותרוץ בראשה בבחירות .

אני אצביע לה.

אדם הסבור כי הבחירות הבאות ייטיבו עימו - כבר קובע פגישה עם חייטים לצורך "תפירת חליפות", לכן יעצתי לא להזדרז לעשות זאת.

לא טענתי דבר בנוגע למירי רגב זולת היותה סרת (לא שגיאת כתיב) תרבות...

מסתבר כי לא צריך לחפור ממש עמוק, מוכה-ירח, לפני שיכולים למצוא משהו אמיתי...

19.03.17 | 17:03

ותרוץ בראשה בבחירות .

אני אצביע לה.

אדם הסבור כי הבחירות הבאות ייטיבו עימו - כבר קובע פגישה עם חייטים לצורך "תפירת חליפות", לכן יעצתי לא להזדרז לעשות זאת.

לא טענתי דבר בנוגע למירי רגב זולת היותה סרת (לא שגיאת כתיב) תרבות...

מי זה "אדם"? כוונתך משום מה לזכרים בלבד? אנו הנשים - איננו אדם? ולא, איננו הולכות לחייטים שיתפרו לנו חליפות....

19.03.17 | 17:37

זה ביטוי כזה שגור ומקובל שאין לו שום משמעות מגדרית. די עם הטרחנות המציקה הזו....

19.03.17 | 17:44

זה ביטוי כזה שגור ומקובל שאין לו שום משמעות מגדרית. די עם הטרחנות המציקה הזו....

זהו בדיוק, כשזכרים, מכל שכבות החברה, פרימיטיבים כהכי משכילים, אומרים "אדם", הם מתכוונים לעצמם ולבני מינם. כך מקובל גם בתקשורת. הטמטום הזה הרגיז אותי מזמן, ואני מעירה על כך בכל הזדמנות.

על החתום

בת-אדם.

19.03.17 | 17:52

ברור שמדובר על שני המינים.  כל פעם שיגידו "אדם הסבור" יגידו גבר או אשה הסבורים. נו די....

19.03.17 | 19:08

ברור שמדובר על שני המינים.  כל פעם שיגידו "אדם הסבור" יגידו גבר או אשה הסבורים. נו די....

אנחנו נשנה את העברית המקובלת, בין אם זה נעים לך או לא.

עבור לעמוד
1, 2, 3
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר