18.03.17 | 18:56

ההתפלשות הזו בנושא העדתי לא מעסיקה אותי ועושה לי הרושם שהיא מעניינת אנשים שאין להם שום עיסוק בחיים וזה מה שנשאר להם כדי לדכא את מר גורלם.

בכל זאת ולמרות מה שנכתב,לו הייתי ליכודניק,לא הייתי בוחר במפלגה זו אחרי הדברים שאמר נתניהו ( "קפץ לי הגן המזרחי" ) בדיון על תאגיד השידור הציבורי.רק אדם חסר דעת יכול להתעלם ממה שחושב בתוך תוכו על עדתו,האיש שהוא ראש ממשלה בזכות מיליוני מצביעים מזרחים.

http://news.walla.co.il/item/3049418

מה חדש? הרי המפלגה הזו פוגעת הכי הרבה בציבור החלש שברובו מורכב ממזרחיים. מזלם שחלק גדול מהציבור הזה גם סובל מתסמונת האשה המוכה ולכן אני מבטיחה לך שזה לא יפגע בביבי

בשביל זה יש לו את מירי רגב שמראה כמה "איכפת" לה מהמזרחיים , את אותה תסמונת האשה המוכה יש גם למצביעי ש"ס......

18.03.17 | 19:29

אני גם חושב שהאמירה הייתה הומוריסטית. שמעתי לא פעם חברים מזרחיים שמספרים ש"עלה לי המרוקאי לראש" מתוך הומור עצמי המודע לתוויות. מצד שני ראש ממשלה צריך להיות זהיר אפילו כשהוא מתבדח.

שבוע טוב.

בשיעורי פסיכולגיה שלמדנו להוראה. נאמר שיש כמה דברים שמצביעים על התת מודע.

אחד מהם הוא פליטות פה....

מומחים יושבים ומתכננים איך למשוך את עדר התמימים להצביע לליכוד..ואכן כמו שנאמר זהו סנדרום האשה המוכה.

אין ספק שהליכוד מיישם את מדניות השמאל.

יש כמה שיכורים שחושבים דאם ביבי יפרוש ותהום כל העיר.

יש במדינה כשרונות ומנהיגים בחסד עליון. השאלה איך דוחפים אותם להיות מועמדים.. שהרי החונטה השלטת מחסלת משפטית את כל מי שמאיים על שלטונה.

ולכן הפתרון היחידי מהפכה חד פעמית לניקוי האורוות והקמת משטר דמוקרטי אמיתי.

לגבי העדות...אני כל הזמן מספר בדיחות בכל פורום ומתחיל עם המרוקאים... 

כעת הטרנד הוא על התימנים..ששנים פחדו להתבדח עליהם כי הם היו פגיעים נוקמים ואף מגיבים באלימות.

18.03.17 | 19:36

אאשה מרוקאית באה לרופא מתלוננת על כאבים הרופא עורך לה בדיקות דם. ולאחר קבלת התוצאות ראה כי חסר לה ויטמין  b-12  הוא הזמין אותה ואמר לה שמעי את חייבת לקחת b-12 היא אומרת לו כפרה עליך.. אני לא יכולה  ב-12 כי אני מוציאה את הנכדה מהגן...

חחחחחחחemo_06.png

18.03.17 | 19:59

אאשה מרוקאית באה לרופא מתלוננת על כאבים הרופא עורך לה בדיקות דם. ולאחר קבלת התוצאות ראה כי חסר לה ויטמין  b-12  הוא הזמין אותה ואמר לה שמעי את חייבת לקחת b-12 היא אומרת לו כפרה עליך.. אני לא יכולה  ב-12 כי אני מוציאה את הנכדה מהגן...

חחחחחחחemo_06.png

מזכיר את הבדיחה הישנה על חנות התקליטים של הערבי. ישראלי נכנס לשם ושואל את הערבי אם יש להם באך. ההוא עונה: לא בך, יש לנו בלסטיק...

18.03.17 | 20:03

חחחחחחחemo_06.png

לא מצחיק

יום טוב לכולםemo_01.png

19.03.17 | 05:52

חחחחחחחemo_06.png

לא מצחיק

איזו קשוחה emo_02.png.

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

19.03.17 | 19:50

חחחחחחחemo_06.png

לא מצחיק

תימני מתקשר לאשתו... ציונה אני עוד רבע שעה למטה ליד הבית כאשר אגיע אצפצף לך ותרדי....

ציונה:למה יקירי קנית אוטו......

לא ציונה קניתי צפצפה...חחחחחח emo_04.png

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר