לחברי הגנון

טוב מישל ידידי..

איזו תמונה תבחר..

תן כוון

טוב מישל ידידי..

איזו תמונה תבחר..

תן כוון

מצידי גם תמונה של חרדי עם כובע שטריימל,יתקבל בברכה emo_01.png.

טמבלנס המתכנה טברנקלס,הוא בעצם ילד שאוהב לשחק במגרש של הגדולים.סגנון כתיבתו הילדותי מסגיר אותו ויש כאלה החושבים שהוא בכלל רובוט שתוכנת לכתוב ברשתות החברתיות.אין לי מושג אם זה נכון,אבל את המרובעות שלו אפשר לייחס לתכונה של רובוטומטום emo_01.png .

חבל שההצעה שלי נמחקהemo_07.pngemo_01.png

מה היתה ההצעה שלך? emo_04.png

תרדו מזה. אין לי כוח למלחמה הצפויה ולבזבז את זמני במחיקות. הגיוני הבטיח להתאפק ואתן מחממות את האווירה מחדש.

מה היתה ההצעה שלך? emo_04.png

תשאלי את חיים שמחק, אם הוא ירצה הוא יגיד לךemo_31.png

חיים, רוצים לצחוק קצת!

תרדו מזה. אין לי כוח למלחמה הצפויה ולבזבז את זמני במחיקות. הגיוני הבטיח להתאפק ואתן מחממות את האווירה מחדש.

לא ראיתי מה היא כתבה,אבל מכאן תבין באיזו מופרעת מדובר.אמנם הבטחתי להתאפק,אבל לא לעולם חוסן ואתה עדי.

טמבלנס המתכנה טברנקלס,הוא בעצם ילד שאוהב לשחק במגרש של הגדולים.סגנון כתיבתו הילדותי מסגיר אותו ויש כאלה החושבים שהוא בכלל רובוט שתוכנת לכתוב ברשתות החברתיות.אין לי מושג אם זה נכון,אבל את המרובעות שלו אפשר לייחס לתכונה של רובוטומטום emo_01.png .

טוב מישל ידידי..

איזו תמונה תבחר..

תן כוון

זו תמונה שלך מהתקופה של הקראטה?מרשימה!

כן מישל ידידי...

הייתי בתחילת הדרך חגורה צהובה... בערך בגיל 17.

אהבת את מה שבחרתי.. או שאשנה?

כן מישל ידידי...

הייתי בתחילת הדרך חגורה צהובה... בערך בגיל 17.

אהבת את מה שבחרתי.. או שאשנה?

תמונה מרשימה,רצוי שתישאר.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר