14.03.17 | 15:35
אמוץ. להעלות את זיכרו.

אני רוצה להאמין שלא עברנו כבר לסדר היום על מותו של אמוץ.

הורוביץ פרסם  בפורום אקטואליה שיר יפה עליו, לאחר התאבדותו.

אני רוצה להעלות את זיכרו, ולכתוב (אמנם הרבה פחות יפה מהורוביץ, הפעם):

אמוץ היה בין טובי האנשים בארץ הזו. איך קרה שאדם כזה נקלע לקשיים שאי אפשר לעמוד בהם, ולקח את חייו במו ידיו. התאבדותו של אדם כזה צריכה  היתה להדהד בכל החברה. כל ישראלי וישראלית צריכים לדעת ולהצטער עליו, ומותו הוא גם סימן אזהרה למה שקורה לנו, לכלכלה שלנו, לאפשרויות הקיום של אנשים טובים וערכיים תחת סדרי העדיפויות של הממשלה הזו. 

14.03.17 | 16:41

אני רוצה להאמין שלא עברנו כבר לסדר היום על מותו של אמוץ.

הורוביץ פרסם  בפורום אקטואליה שיר יפה עליו, לאחר התאבדותו.

אני רוצה להעלות את זיכרו, ולכתוב (אמנם הרבה פחות יפה מהורוביץ, הפעם):

אמוץ היה בין טובי האנשים בארץ הזו. איך קרה שאדם כזה נקלע לקשיים שאי אפשר לעמוד בהם, ולקח את חייו במו ידיו. התאבדותו של אדם כזה צריכה  היתה להדהד בכל החברה. כל ישראלי וישראלית צריכים לדעת ולהצטער עליו, ומותו הוא גם סימן אזהרה למה שקורה לנו, לכלכלה שלנו, לאפשרויות הקיום של אנשים טובים וערכיים תחת סדרי העדיפויות של הממשלה הזו. 

הלביאה למה לא נתת קישור לשיר של צבי ? אם המלצת הייתי באופן חריג קוראת אותו.

תראי, קשה או בלתי אפשרי להכנס לנפשו או למוחו של אדם שמתכנן להתאבד, ולאמיתו של דבר אין לנו מושג למה אמוץ התאבד. העניין הכלכלי זה רק הסבר שאנחנו נותנים לעצמנו, כדי שכאילו לא נעמוד בפני תעלומה וסימן שאלה בלתי פתור, אבל אנחנו לא באמת יודעים למה הוא התאבד.

מה שחשוב ברגע זה שלא תהיינה עוד לוויות, או אפילו לא עוד ניתוחים, או בכלל משברים נפשיים התרגזויות מריבות גידופים וקללות וכיוצא באלה, כאן בין משתתפי הפורום, ולכן טוב לראות שאת יותר רגועה היום. ובכלל למה שלא נכבד איש את רעהו וננהג בנימוס ובכבוד עם כולם ולא נשמור טינה גם אם למשל קיבלנו, פעם, איזה סרוב, מנומס.

14.03.17 | 19:54

לאריאלה: איני יכולה להביא קישור לשיר באופן בלעדי, בלי להביא את כל הפוסטים שם. אז הנה השיר של הורוביץ:

פרח בערבה

אמוץ היה, (הנה, והוא כבר -היה) , איש טוב

עם לב יפה טוהר

ואיש של כבוד

הוא שיווק את הזעקה לעזרה

בשקט

כמו עצבת פרח שקמל

מעוות את פניו

בחיוך, מוזר

אמוץ ישב בערבה, ואהב אותה

רק איש שאוהב את הארץ שלו

יבין , כמה

כמה פרחים הוא ראה במדבר

עת אחרים ראו בו רק

קוצים

אמוץ אהב את עם ישראל

ואת שירת דברי ימיו

אך כשזה העם  , היה לו

לנחל אכזב

וראה -יעלמו הפרחים מעיניו

הלך קטף הוא, את הפרח האחרון

את חייו

והוא פרח

בערבה

14.03.17 | 19:58

לאריאלה: איני יכולה להביא קישור לשיר באופן בלעדי, בלי להביא את כל הפוסטים שם. אז הנה השיר של הורוביץ:

פרח בערבה

אמוץ היה, (הנה, והוא כבר -היה) , איש טוב

עם לב יפה טוהר

ואיש של כבוד

הוא שיווק את הזעקה לעזרה

בשקט

כמו עצבת פרח שקמל

מעוות את פניו

בחיוך, מוזר

אמוץ ישב בערבה, ואהב אותה

רק איש שאוהב את הארץ שלו

יבין , כמה

כמה פרחים הוא ראה במדבר

עת אחרים ראו בו רק

קוצים

אמוץ אהב את עם ישראל

ואת שירת דברי ימיו

אך כשזה העם  , היה לו

לנחל אכזב

וראה -יעלמו הפרחים מעיניו

הלך קטף הוא, את הפרח האחרון

את חייו

והוא פרח

בערבה

יפה מאד.

14.03.17 | 20:31

יפה וכואב. עדיין נשגב מבינתי איך כשעתיים לפני התאבדותו הוא כתב כאן הודעה.

14.03.17 | 22:04

סוף סוף שיחות לא  מתלהמות... שיחות שאינן משפילות, ודוחקים מרי נפש לטרגדיה..

יהי זכרו ברוך.

ואם בשמיים הוא וקורא את אשר אנו כותבים... שישלח מסר לכל המתלהמים.. למען יראו ויראו.

15.03.17 | 19:09

להיות תמיד בשמחה זה מצחיק, אבל נותרה שאלה פתוחה ולא פתורה למה דווקא עכשיו ?emo_18.png

למה דווקא עכשיו לשנות את הכינוי מ YEHUDA541 למשהו אחר לגמרי, שאין בו את המספר, 541...

?

טוב, אני כמובן יודעתemo_31.png

15.03.17 | 19:20

אריאלה, עזבי אותו. למה לך להרעיל את עצמך

15.03.17 | 19:23

אריאלה מה זה אכפת לך באיזה כינוי אדם בוחר לכנות את עצמו? הרי ברור שכל הערה כזו תזכה לתגובות ותתחיל מחדש מלחמת הפורום הניצחית. תרפי.

15.03.17 | 19:54

אריאלה מה זה אכפת לך באיזה כינוי אדם בוחר לכנות את עצמו? הרי ברור שכל הערה כזו תזכה לתגובות ותתחיל מחדש מלחמת הפורום הניצחית. תרפי.

חיים, שאלת, ואני אענה : לא אכפת לי בכלל שמישהו וממישהו שמחליף את הכינוי שלו, למה שיהיה אכפת לי.

אלא שכאן במקרה הזה מסתתר מאחרי הדברים משהו נוסף, שכרגע, רק יהודה, ואני (ואולי אדם נוסף שאני לא אערב) מודעים אליו. ועדיף לכולם שכך זה ישאר.

יהודה עקב נסיבות מסויימות כינה אותי לאחרונה כמה וכמה פעמים שקרנית, אם הוא יעשה את זה שוב, אני באקט של הגנה עצמית אחשוף מי משנינו דובר אמת ומי משנינו משקר.

לא מדובר במלחמת פורום, ואם כן, אני זו אני שהכי מותקפת ועל לא עוול בכפי מזמן וכל הזמן וברציפות (ע"י שלושת המוסקטרים). לסיכום : יהודה כינה אותי רק לאחרונה שוב ושוב שקרנית, ואם יעשה את זה שוב אני אצטרך להתגונן ולהוכיח מי דוברת אמת ומי משקר.

נשמע מאד מסתורי ומסובך, אבל זה לא, ויהודה ואני יודעים במה מדובר.

emo_31.png

emo_01.png

15.03.17 | 19:58

אני לא מרעילה את עצמי, אני כל הזמן צוחקת ונהינת מהבידור, את לא מכירה אותי ואת משליכה עלי מעצמך. אני מאד שונה ממך - אותך כל דבר מרגיז ומעצבן, אותי כל דבר מצחיק ומבדר. תלמדי ממני.

15.03.17 | 20:03

אני לא מרעילה את עצמי, אני כל הזמן צוחקת ונהינת מהבידור, את לא מכירה אותי ואת משליכה עלי מעצמך. אני מאד שונה ממך - אותך כל דבר מרגיז ומעצבן, אותי כל דבר מצחיק ומבדר. תלמדי ממני.

את לא מכירה אותי בכלל. אני יודעת את ערכי, עוד מימי ילדותי ונעוריי, ושום פסיכי רעיל לא יכול לגעת בי. אני לא צוחקת ומתבדרת מדברי סרחון, אבל אין להם שום השפעה עליי.

15.03.17 | 20:06

את לא מכירה אותי בכלל. ממני קרציות וכל המטונפים מתחלקים כמו מטפלון. אני יודעת את ערכי, עוד מימי ילדותי ונעוריי, ושום פסיכי רעיל לא יכול לגעת בי. אני לא צוחקת ומתבדרת מדברי סרחון, אבל אין להם שום השפעה עליי.

חוץ מזה שאני מזל טלה, מזל המלחמות: אני נהנית  לתת מכות. (גם יכולה מצד שני להיות מאד עדינה, רגישה ומלטפת). 

15.03.17 | 20:09

את נהנית לתת מכות וזה כל הסיפור....

כל ההסברים המפולפלים האלה מיותרים. תעשו ריסט על העבר ותתייחסו עניינית רק לנושאים העומדים על הפרק.

15.03.17 | 20:26

את לא מכירה אותי בכלל. ממני קרציות וכל המטונפים מתחלקים כמו מטפלון. אני יודעת את ערכי, עוד מימי ילדותי ונעוריי, ושום פסיכי רעיל לא יכול לגעת בי. אני לא צוחקת ומתבדרת מדברי סרחון, אבל אין להם שום השפעה עליי.

חוץ מזה שאני מזל טלה, מזל המלחמות: אני נהנית  לתת מכות. (גם יכולה מצד שני להיות מאד עדינה, רגישה ומלטפת). 

גם אני מזל טלה ( ולא מאמין בשטויות שלך ).אני לעומתך לא נהנה לתת מכות אלא להכאיב למי שפותח נגדי במלחמה ולמרות העמדות הפנים,אני די מכאיב.

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן, הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר