13.03.17 | 14:07

תופעה? נו באמת...

כמה זוגות כאלה את מכירה? כמה זוגות כאלה את רואה בציבור? אני אופתע אם בכל מדינת ישראל יש יותר מ5 זוגות כאלה (וגם אם יש 100 זו עדייין איזוטריה. לדעתי צעיר שנמשך לקשישות (לא מבוגרות. קשישות ובת 60 היא קשישה) זה סוג של מופרעות.

אז יש המוני מופרעים. כי בוואלה נמצאים עשרות קישורים לתופעה.

13.03.17 | 16:31

תני לי קישור אחד שמדבר על "תופעה". ואני לא מדבר על מבוגרות אלא על קשישות בנות ששים ומעלה. משיכה מינית של צעיר לקשישה זו מופרעות. 

13.03.17 | 16:35

תני לי קישור אחד שמדבר על "תופעה". ואני לא מדבר על מבוגרות אלא על קשישות בנות ששים ומעלה. משיכה מינית של צעיר לקשישה זו מופרעות. 

איני רוצה להביא כאן את הקישור מפורום "אהבה ורומנטיקה" ב"תפוז"לפוסט של הגבר בן ה35 האוהב בכל לבו את הקשר עם בת ה60, אולי יגנו אותי על אאוטינג. אמצא ואעלה את כל הקישורים בוואלה.

13.03.17 | 16:37

זו איזוטריה. אין תופעה כזו אולי יש עוד עשרות מופרעים כמותו אבל זה חריג בכל מימד שהוא.

13.03.17 | 16:40

דיברתי בפירוש על קשישות  ולא על מבוגרות.  יש הבדל בין אשה בשלה בת 50-40  לבין קשישות מעל גיל 60.

13.03.17 | 16:48

דיברתי בפירוש על קשישות  ולא על מבוגרות.  יש הבדל בין אשה בשלה בת 50-40  לבין קשישות מעל גיל 60.

ושוב אתה לא קורא ממש מה שמביאים לפניך. או קורא (ברפרוף ) רק מה שמתאים לתפיסה שלך.

אגב, אתה זוכר בזמנו את הבמאית עדנה שביט? היא התחתנה עם גבר צעיר ממנה ב20 שנה.

אני גם ראיתי תוכנית טלויזיה שלמה על זוגות כאלה, של גבר צעיר ממש ואשה מה שאתם קוראים "קשישה" (היא בכלל לא מרגישה קשישה, היא בכושר רב, וכשיש לה חיים מלאים ועשירים היא נוהרת). וכתבתי על כך פה.

13.03.17 | 16:54

איזוטריות לא חסרות. זו לא תופעה.לא אכפת לי מה מרגישה אשה בת ששים ומעלה(גם אני לא מרגיש זקן אז מה? האם ארשה לעצמי לחזר אחרי בחורה צעירה? צריך לראות מה היא חושבת עלי ולא מה אני מרגיש...) . חוץ ממופרעים אף גבר צעיר לא נמשך אליהן. אל תשני בכח סדרי עולם.

האם הגבר שנמשך לעדנה שביט עשה זאת בהיותה בת ששים?

13.03.17 | 17:07

איזוטריות לא חסרות. זו לא תופעה.לא אכפת לי מה מרגישה אשה בת ששים ומעלה(גם אני לא מרגיש זקן אז מה? האם ארשה לעצמי לחזר אחרי בחורה צעירה? צריך לראות מה היא חושבת עלי ולא מה אני מרגיש...) . חוץ ממופרעים אף גבר צעיר לא נמשך אליהן. אל תשני בכח סדרי עולם.

כשהיא היתה בת 60 הוא היה בן 40 . זה כל הסיפור. והם היו נשואים.

ודאי שאם תחזר אחרי צעירה תנחל ממנה לעג. (גלוי או נסתר יותר, עפ"י אופיה.). ודאי תגרום לכל צעירה כזו אי נעימות. הענין הוא שעד עתה חונכו זכרים שהמושכות לפחות החיצוניות בידיהם. ז"א הם העושים את צעדי החיזור המפורשים. אז ברור שאשה צעירה תרגיש רע כשזקן מחזר אחריה. אבל נשים מתנהגות ביתר נעימות. אגב ודאי לא שמעת על תופעת הקוגאריות בארה"ב. לגמרי תופעה.

13.03.17 | 17:10

איני טוענת שאדם הנראה כמו חורבה, בין גבר בין אשה, מושך מישהו. ודאי לא צעירים וצעירות. ובכ"ז יש נשים "קשישות" עפ"י הסיווג המקובל הנראות מצוין, וגברים צעירים הבאים בקשרים איתן מספרים על קשר מיני עשיר ויפה, וקשר רגשי ושכלי מצוין. בכ"ז, נסיון הוא יהלום.

13.03.17 | 17:21

נשים קשישות שנראות מצויין מושכות אולי אותי. אבל בטח לא את הבן שלי(שאגב, יצא פעם עם מבוגרת ממנו)...

13.03.17 | 17:25

כשהיא היתה בת 60 הוא היה בן 40 . זה כל הסיפור. והם היו נשואים.

ודאי שאם תחזר אחרי צעירה תנחל ממנה לעג. (גלוי או נסתר יותר, עפ"י אופיה.). ודאי תגרום לכל צעירה כזו אי נעימות. הענין הוא שעד עתה חונכו זכרים שהמושכות לפחות החיצוניות בידיהם. ז"א הם העושים את צעדי החיזור המפורשים. אז ברור שאשה צעירה תרגיש רע כשזקן מחזר אחריה. אבל נשים מתנהגות ביתר נעימות. אגב ודאי לא שמעת על תופעת הקוגאריות בארה"ב. לגמרי תופעה.

למה את חושבת ש"לא שמעתי". הקוגריות אינן קשישות אלא לרוב נשים מבוגרות. אבל זהו ויכוח סרק . גבר צעיר שנמשך לקשישה יש בו מופרעות וזו איזוטריה ולא תופעה רווחת. בדיוק כשם שנשים צעירות הנמשכים למבוגרים זו תופעה קיימת אבל איזוטרית.

13.03.17 | 17:27

נשים קשישות שנראות מצויין מושכות אולי אותי. אבל בטח לא את הבן שלי(שאגב, יצא פעם עם מבוגרת ממנו)...

אגב זכר צעיר וחסר נסיון (ויהא בן 18 או בן 20+) אינו מציאה כלל ועיקר. נהפוכו: הוא מַכָּה שלא כתובה בתורה. ואני מדברת מנסיון.

ואגב מס' 2: יש המון זכרים מכוערים. בגילים צעירים ובגילים מתקדמים. לדידי, הם דוחים ברמות. (אולי יש סמרטוטות נואשות שתתחברנה עם חלק מהם.... )

13.03.17 | 17:43

יש גם המון נקבות מכוערות ודוחות בכל הגילים. מה חדש?

13.03.17 | 17:57

הבה נסכם:

הוא מחייך אלי....

הוא מחייך אלי – נאה לתפארת,

וגם ה"אצבע" בטח מזוקרת,

חזה רחב וקטן התחת,

אבל הוא רק בן עשרים ואחת

ואני בת חמישים ותשע

זה לא הולך ביחד

(והאמת – גם אין לי חשק).

מי יתנני מישהו

צעיר ממני רק בקצת,