15.03.17 | 19:53

רגע, ברצינות, שאני אבין : להוציא אותו את פרג' להורג ללא משפט ?

אפילו דמניוק ואייכמן ונשפטי נירנברג נשפטו, האם זה לא היה בסדר שזכו למשפט ?

לו היו עושים בו לינץ' לא הייתי מצטערת לרגע.

אבל שיביאו אותו למשפט, ושיהיה סוף סוף חוק עונש מוות בישראל, שיחוקק מיד, כדי להוציא אותו להורג. הלוואי שתנוסח עצומה להוצאתו להורג , ורוב החברה הישראלית תחתום עליה.

ואם זה היה הפוך : מטופלת שירדה מהפסים היתה מציתה אש והיה נהרג אח או עובד קופ"ח גבר ? ההצעות שהצעת לגבי פרג' תופסות לגבי המטופלת שירדה מהפסים ? באותה מידה ?

א. תביאי לי מקרים שאשה עשתה דברים כאלה: האכילה מישהו בכוח חומרי הדברה , שפכה על מישהו נפט והציתה אותו, קבוצת נשים התנפלה על גבר, אזקה אותו והתעללה באיבר מינו, מישהי כרכה חוט טלפון סביב צוארו של מישהו וחנקה אותו, מישהי רצחה מישהו וביתרה את גופו וזרקה את הבתרים לפח האשפה.

ב. הנה לגבי חווה יערי והגרנות ההיא, עד כמה שנרתעתי מרעיון הוצאת אשה להורג, אני היום סבורה שעונש מוות היה צריך לחול על שתיהן.

15.03.17 | 19:56

איזה מזל שנשים כמוך לא בשלטון. בערב הסעודית היית משתלבת נהדר. תליות בכיכר העיר קיצוץ אברים הוצאות להורג עושים לך את זה....

מעניין: גם את אייכמן לא היה צריך לתלות  לדעתך?

אגב, ההוצאות להורג צריכות לדעתי להיעשות הרחק מעיני הציבור.

האם בסעודיה מסרסים אנסים וממיתים אותם? ורוצחי נשים? או שהמשטר והדת "מבינים לנפש הגבר ולצרכיו" וסוקלים רק "נשים נואפות"?

15.03.17 | 20:02

בישראל יושבים בכלא רוצחים ואנסים שפשעיהם הוכחו מעבר לכל ספק. והם אינם מוצאים להורג. למה?

יש מי שהוצאה להורג מביאה להם אורגזמה.

לבריאות.

זכרים חרייניים כל דבר מזכיר להם אורגזמה. בשבילי, לתלות את הנאצי הזה זו עשיית צדק, הנותנת סיפוק רגשי. וניכוש האנסים והרוצחים מתוך החברה זה לדעתי מעשה נכון. תדולל אוכלוסית הנבלות!

כמה אווילות ובורות צריך להביא כדי להכניס לכאן את הנאצים.

"עשיית צדק נותנת סיפוק" לא נגעתי.

15.03.17 | 20:05

במילים אחרות את אפילו יותר קיצונית מסעודיה....

מדינה נאורה לא יכולה להתנהג כבריון  ולטפח מוסר של גאולת דם ונקמנות. תקראי על נשיא הפילפיפים והשיטות שלו במדינה שלו יכולת להיות שרת הפנים.

משהו על נשים רוצחות

http://www.onlife.co.il/%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94/101324/%D7%A2%D7%9C-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%AA

15.03.17 | 20:07

בישראל יושבים בכלא רוצחים ואנסים שפשעיהם הוכחו מעבר לכל ספק. והם אינם מוצאים להורג. למה?

לבריאות.

זכרים חרייניים כל דבר מזכיר להם אורגזמה. בשבילי, לתלות את הנאצי הזה זו עשיית צדק, הנותנת סיפוק רגשי. וניכוש האנסים והרוצחים מתוך החברה זה לדעתי מעשה נכון. תדולל אוכלוסית הנבלות!

אוויל האיש שאינו מבין שמפלץ כמו פרג' הוא נאצי בנשמה. ומעשהו נאצי מובהק.

15.03.17 | 20:10

לדעתי יש לתלות את פרג' עד צאת נשמתו, ואת סניף קופת החולים בחולון צריך לקרוא על שם טובה קררו. בעצם, בית חולים שלם צריך להקרא עכשיו על שמה. 

15.03.17 | 20:11

לבריאות.

אם פסיכי זקן בן 78 הוא הנאצי אז מה הסיפור של השואה?

15.03.17 | 20:16

אבל שיביאו אותו למשפט, ושיהיה סוף סוף חוק עונש מוות בישראל, שיחוקק מיד, כדי להוציא אותו להורג. הלוואי שתנוסח עצומה להוצאתו להורג , ורוב החברה הישראלית תחתום עליה.

ואם זה היה הפוך : מטופלת שירדה מהפסים היתה מציתה אש והיה נהרג אח או עובד קופ"ח גבר ? ההצעות שהצעת לגבי פרג' תופסות לגבי המטופלת שירדה מהפסים ? באותה מידה ?

א. תביאי לי מקרים שאשה עשתה דברים כאלה: האכילה מישהו בכוח חומרי הדברה , שפכה על מישהו נפט והציתה אותו, קבוצת נשים התנפלה על גבר, אזקה אותו והתעללה באיבר מינו, מישהי כרכה חוט טלפון סביב צוארו של מישהו וחנקה אותו, מישהי רצחה מישהו וביתרה את גופו וזרקה את הבתרים לפח האשפה.

ב. הנה לגבי חווה יערי והגרנות ההיא, עד כמה שנרתעתי מרעיון הוצאת אשה להורג, אני היום סבורה שעונש מוות היה צריך לחול על שתיהן.

יופי, בחרת להתחמק ולא לענות על השאלה הכ"כ פשוטה. ויש לך נראה לי סלקטיביות רבה לגבי אינפורמציה וידיעות בתקשורת בשנים האחרונות, כי בפרוש היו בישראל נשים שרצחו או שיתפו פעולה ברצח.

15.03.17 | 20:22

יופי, בחרת להתחמק ולא לענות על השאלה הכ"כ פשוטה. ויש לך נראה לי סלקטיביות רבה לגבי אינפורמציה וידיעות בתקשורת בשנים האחרונות, כי בפרוש היו בישראל נשים שרצחו או שיתפו פעולה ברצח.

יש רוצחות.

לדעתי מספרן בטל בששים לעומת הרוצחים הזכרים. וגם השיטות אינן נאציות כמו אלו של הזכרים, בעיקר המזרחיים.

לא התחמקתי, בפירוש כתבתי שהגעתי להסכמה כי גם אשה רוצחת (ולא בשגגה) צריכה להיות מוצאת להורג.

15.03.17 | 20:32

במילים אחרות את אפילו יותר קיצונית מסעודיה....

מדינה נאורה לא יכולה להתנהג כבריון  ולטפח מוסר של גאולת דם ונקמנות. תקראי על נשיא הפילפיפים והשיטות שלו במדינה שלו יכולת להיות שרת הפנים.

משהו על נשים רוצחות

http://www.onlife.co.il/%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94/%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%94/101324/%D7%A2%D7%9C-%D7%A8%D7%95%D7%A6%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%AA%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%A6%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%AA

מנסה להעלות את הכתבה (שנכתבה  אגב ע"י אשה שלפי הפתיחה היא רוצה להוכיח שנשים שטניות יותר מגברים. יש ויש נשים שחונכו להאמין שהמין הנשי הוא מקור הרוע בעולם. שתדבר בשם עצמה, הסמרטוטה). הדף לא נגלל. כמובן ארצה לדעת עובדות (מעבר לאג'נדה של זו שכתבה את הדברים).  אפילו מפתיחת הכתבה (על הפסיכופתית הרוסיה המזוויעה) יוצא שרוב הפשעים המזוויעים נעשים ע"י המין הזיכרי, והפסיכופתיה הגברית ביחס לנשית היא 6 ל-1 . (פי 6 פסיכופתים זכרים).

15.03.17 | 20:36

לבריאות.

אם פסיכי זקן בן 78 הוא הנאצי אז מה הסיפור של השואה?

שתבין: הנאציזם נמצא במין האנושי אצל אנשים לא מעטים, אלו ואחרים. בכל מקום שהוא מתגלה, יש לענוש במירב העונש.

15.03.17 | 20:39

מעניין איך מר יוסף עובר לסדר היום על פשע זוועתי כזה, בשבילו זה רק מעשה של "פסיכי זקן". אני חושבת שהדבר מלמד על מר  יוסף .

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר