13.03.17 | 20:20

די עד כאן.

ומחקת את התשובה שלי. שמא תמחוק גם את הסרחונות שהלה פלט לפני שכתבת "די עד כאן"?

13.03.17 | 20:22

אין לזה סוף ואין לי כבר כוח. עד כאן וזהו.

13.03.17 | 20:23

כל פגיעה אישית בוטה אינה חופש ביטוי. האם המשפט הנורא הזה נכתב על ידך? אני מודה שלפעמים אני מרפרף ולא שם לב.

מנין אתה יודע מה אריאלה עושה ואיך היא נראית?

לא צריך לדעת מה היא עושה אלא להבין את שעות ודפוס הכתיבה שלה כדי להסיק במי ובמה מדובר.אם אתה לא מבחין את הזמן הפנוי שיש לה לכתוב מגילות ובאיזה שעות,אז אתה באמת חסר הבנה.

ולגבי איך נראית,ברגע שהיא התחילה להתעסק איתי ( אני בטוח שאתה זוכר את הויכוח על המונח "ברירת מחדל" שכתבתי בפורום בנענע ובעקבותיו היא זרקה לעברי שאני משתמש בו כדי להיראות אינטליגנט.מכאן זה התחיל ( ולא כפי שהשקרנית השמנה המובטלת משקרת שחיזרתי אחריה דבר שלא קרה מעולם )ובגלל זה כל התיעוב שלי כלפיה ,קראתי אודותיה בפורום סקס ( ולא שמישהו הסכים לעשות עם פרצופה כמוה אי פעם סקס ) והיא כתבה שמבנה הגוף שלה מלא.מנסיון שלי בשתי דייטים - בחורה שאמרה שהיא מעט מלאה התגלתה לי במציאות הרבה יותר מזה בלשון המעטה.כך גם גם אני מרגיש לגבי הבטטה.ואם נוסיף לזה את העובדה שהיא חסרת תעסוקה,אז סביר מאוד להניח שאני ואתה ביחד יכולים להיכנס לתוך המכנסיים הרחבות שלה.

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

13.03.17 | 20:30

מה זה בדיוק עניינך איך היא נראית (והכול הרי נובע ממסקנות שלך ולא מידיעה) ובמה היא עובדת או לא? למה להתעסק בזה בכלל ולהשתמש בזה?עכשיו תגיד שהיא התחילה ואני הרשע שמוחק רק אותך וחוזר חלילה.. אולי מספיק עם הגנון הזה. תהיה פעם באמת הגיוני .

13.03.17 | 20:43

מה זה בדיוק עניינך איך היא נראית (והכול הרי נובע ממסקנות שלך ולא מידיעה) ובמה היא עובדת או לא? למה להתעסק בזה בכלל ולהשתמש בזה?עכשיו תגיד שהיא התחילה ואני הרשע שמוחק רק אותך וחוזר חלילה.. אולי מספיק עם הגנון הזה. תהיה פעם באמת הגיוני .

חיים,אני עד לפני מספר שבועות,לא כתבתי אליה דבר והחלטתי להרפות ממנה,אבל ברגע שהיא כותבת עליי דברים ועוד משקרת,יש לי את הזכות המלאה לכתוב כל מה שאני חושב עליה מתוך המסקנות שהגעתי אליהן באופן הגיוני ( !!! emo_01.png ).מי שמתחילה איתי,היא תחטוף ואם זה היה באזרחות,היא היתה חוטפת תביעת דיבה על השקרים שלה.ומכיוון שהם משתמשים בשמם המלא,אני מתפלא על הורוביץ ויהודה שלא תובעים אותה וכך לחשוף את השקרים שלה שבאים כאן לידי ביטוי ע"י הרמיזות הבוטות שלה.

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot, חיים קאופמן, הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר