12.03.17 | 09:18

את מאורעות 1920 אולי ניתן לראות בראי השלטון הרופף שך המנדט הצרפתי. בהעדר נוכחות שלטונית - משגשגים ליסטים ושודדים.

מה שאין כן המאורעות האחרים, אשר לדעתי נולדו עקב התחושה של הערבים תושבי ארץ ישראל העותמנית כי התישבות יהודית מתחילה לדחוק את רגליהם...מכל מקום - הערבים דחו את תכנית החלוקה, ולפיכך הגבול הבינלאומי התקף הוא על פי הסכמי רודוס 49'...

טל"ח: בראי השלטון הרופף שך המנדט הצרפתי = בראי השלטון הרופף של המנדט הצרפתי

A witty saying proves nothing (Voltaire)

12.03.17 | 09:25

עד  כאן

לא שאני נפגע,אבל אתה ממש  חצוף!מאפשר לה לכתוב עליי ( על מזרחיים ) וכשברור לך שתהיה תגובה,לא אומרים עד כאן אלא מוחקים את הפרובוקציה שלה.ואל תגיד לי שאתה לא גננת - או שאתה מוחק ואם לא,אל תתערב.

למה אתה מתיחס לשטויות שסייקו כותבת פה. זה ברור שהיא בהזיות שהיא עדין נמצאת בשנות ה- 50 של המאה הקודמת.

מספיק להסתכל מסביב ולראות שהרבה מהמזרחיים שהיא מדברת עליהם בלי הם אנשים מוצלחים ולמרות הדיכוי הואפליה שסבלו בגלל אנשים כמוה הגיעו להישגים שהיא בחיים לא תגיע אליהם 

יום טוב לכולםemo_01.png

12.03.17 | 09:28

במאורעות 1920 יש להבחין בין אלה של מרץ שארעו בתל-חי ובין אלה של אפריל שארעו בירושלים.

12.03.17 | 12:01

במאורעות 1920 יש להבחין בין אלה של מרץ שארעו בתל-חי ובין אלה של אפריל שארעו בירושלים.

נכון.

A witty saying proves nothing (Voltaire)

12.03.17 | 19:44

עד  כאן

לא שאני נפגע,אבל אתה ממש  חצוף!מאפשר לה לכתוב עליי ( על מזרחיים ) וכשברור לך שתהיה תגובה,לא אומרים עד כאן אלא מוחקים את הפרובוקציה שלה.ואל תגיד לי שאתה לא גננת - או שאתה מוחק ואם לא,אל תתערב.

למה אתה מתיחס לשטויות שסייקו כותבת פה. זה ברור שהיא בהזיות שהיא עדין נמצאת בשנות ה- 50 של המאה הקודמת.

מספיק להסתכל מסביב ולראות שהרבה מהמזרחיים שהיא מדברת עליהם בלי הם אנשים מוצלחים ולמרות הדיכוי הואפליה שסבלו בגלל אנשים כמוה הגיעו להישגים שהיא בחיים לא תגיע אליהם 

פסיכית ששוכבת עם זכרים זקנים בשביל הכסף שלהם: למה הגעת? ועל מי את מדברת, פסיכית? על ראשי הערים והמועצות המקומיות המזרחיים שהביאו לפה את "תרבות" הנפוטיזם והשחיתות המינית והכלכלית, ויושבים היום בבתי הסוהר? (ומי יודע כמה מהם עדיין לא נתפסו....). על ח"כים כמו ביטן ואמסלם, חרפה לכנסת ולכל החברה שלנו? על מירי גרב הפריחה ואורן חזן הסרסור? על קצב? איציק מרדכי? בוכריס? אתם לא משתלבים בחברה המערבית ובערכים האירופיים הגבוהים. אנשים מתוככם פילסו לעצמם דרך, בזכות הדמוקרטיה שמאפשרת להמונים, גם מפגרים, לקבוע מי ישב בכנסת וברשויות, ופשוט הביאו לשם את הפיגור הבסיסי שלהם. המדינה מידרדרת. איכסססס עליכם, פסיכים.

12.03.17 | 21:16

עד  כאן

פסיכית ששוכבת עם זכרים זקנים בשביל הכסף שלהם: למה הגעת? ועל מי את מדברת, פסיכית? על ראשי הערים והמועצות המקומיות המזרחיים שהביאו לפה את "תרבות" הנפוטיזם והשחיתות המינית והכלכלית, ויושבים היום בבתי הסוהר? (ומי יודע כמה מהם עדיין לא נתפסו....). על ח"כים כמו ביטן ואמסלם, חרפה לכנסת ולכל החברה שלנו? על מירי גרב הפריחה ואורן חזן הסרסור? על קצב? איציק מרדכי? בוכריס? אתם לא משתלבים בחברה המערבית ובערכים האירופיים הגבוהים. אנשים מתוככם פילסו לעצמם דרך, בזכות הדמוקרטיה שמאפשרת להמונים, גם מפגרים, לקבוע מי ישב בכנסת וברשויות, ופשוט הביאו לשם את הפיגור הבסיסי שלהם. המדינה מידרדרת. איכסססס עליכם, פסיכים.

חולת נפש,אם פסיכית כמוך היא הדוגמה המייצגת את החברה המערבית "בעלת הערכים הגבוהים",אז ברוך שעשני בן להורים יוצאי איראן ועיראק.

( תיכף הבטטה האפס,תצא מהחדר החשוך כדי לעודד אותך ).

שמאלנות זה חולירע ואם כל החטאים! 

"פלשתינים חפים מפשע" - זה מושג גאוני שהשמאלנים המציאו,במציאות אין חיה כזו. 

פציפיזם הוא מפלטו של הבוגד.

12.03.17 | 21:21

עד  כאן

זה לא עניין של להתייחס או להיפגע,אבל לשמוע זאת ממובטלת שכל היום יושבת בבית והשניה חולת נפש,זה קצת יותר מידי בשבילי שמשתי כלומניקיות שלא תרמו דבר לחברה,לשמוע את המילים האלה.ומנהל הפורום במקום למחוק אותן מצהיר שימחק דווקא את התגובה המתבקשת לדברי הגזענות האלה.

12.03.17 | 21:57

אני משתדל למחוק גידופים אישיים (למרות קשיי השליטה נוכח השלשולים המילוליים) אני לא יכול ולא רוצה לצנזר דעות שאני לא מסכים להם אני גם נגד הומופוביות ונגד שנאת ערבים וכו'.

גם לאנטוליו האנטישמי אני מוחק רק את ההפניות.

13.03.17 | 06:01

אני משתדל למחוק גידופים אישיים (למרות קשיי השליטה נוכח השלשולים המילוליים) אני לא יכול ולא רוצה לצנזר דעות שאני לא מסכים להם אני גם נגד הומופוביות ונגד שנאת ערבים וכו'.

גם לאנטוליו האנטישמי אני מוחק רק את ההפניות.

כשהדעות הן מכוונות אליי ספציפית ( ולא שהוריי עלו בשנות החמישים ) אני ממש חייב להגיב בעיקר כשמדובר בכלומניקית כמו הבטטה שיושבת כל היום בבית,חסרת מעש וחיה על חשבון הביטוח הלאומי.

גם להגיד "חבל שהנאצים פספסו טיפוסים גזעניים כמו הבטטה והמכשפה" זה חלק מחופש הביטוי?מה שהן כותבות כאן לא שונה מאיך שהנאצים התנהגו ליהודים.

13.03.17 | 07:27

כל פגיעה אישית בוטה אינה חופש ביטוי. האם המשפט הנורא הזה נכתב על ידך? אני מודה שלפעמים אני מרפרף ולא שם לב.

מנין אתה יודע מה אריאלה עושה ואיך היא נראית?

13.03.17 | 09:07

כל פגיעה אישית בוטה אינה חופש ביטוי. האם המשפט הנורא הזה נכתב על ידך? אני מודה שלפעמים אני מרפרף ולא שם לב.

חיים, הוא בטוח ומשוכנע בכל מאודו שאני קוראת כל מילה שהוא כותב, וזה חשוב לו לחשוב כך. ואני לא קוראת, בכלל, אין לי למשל שמץ מושג וגם לא סקרנות מה הוא כותב בהודעה\תגובה שאתה מגיב לה כאן. אבל זה נמשך כך כבר שנים והוא התחיל עם זה ברגע מאד מאד מסויים (תשובה מנומסת שלי למכתב אישי שלו אלי) אז אני כללית כן יודעת מה הוא כל הזמן כותב בהקשר אלי, ושום דבר ואפילו לא דבר אחד ויחיד מהדברים האלה נכון, אבל זה אפילו לא מרגיז אותי, כי לי אין שום אובססיה. 

אגב, ביחס למראה שלי, תחת, תחת שמן, בטטה, יכול להיות שזכויות היוצרים לזה הם דווקא של צבי, מכוערת ונכה זה של 'הגיוני', הם צוות די טוב.

עכשיו הוא ירגיש טוב, כי יגיד לעצמו 'אחחחחח... אז היא כן קוראת מה שאני כותב, איזה שקרנית המובטלת השמנה הזו'.

13.03.17 | 18:14

אריאלה, הלא אף אחד פה לא מתייחס ברצינות לחרָפות הפסיכיות של הפרס הערסי ושל חארוביץ.

13.03.17 | 20:09

חיים, הוא בטוח ומשוכנע בכל מאודו שאני קוראת כל מילה שהוא כותב, וזה חשוב לו לחשוב כך. ואני לא קוראת, בכלל, אין לי למשל שמץ מושג וגם לא סקרנות מה הוא כותב בהודעה\תגובה שאתה מגיב לה כאן. אבל זה נמשך כך כבר שנים והוא התחיל עם זה ברגע מאד מאד מסויים (תשובה מנומסת שלי למכתב אישי שלו אלי) אז אני כללית כן יודעת מה הוא כל הזמן כותב בהקשר אלי, ושום דבר ואפילו לא דבר אחד ויחיד מהדברים האלה נכון, אבל זה אפילו לא מרגיז אותי, כי לי אין שום אובססיה. 

אגב, ביחס למראה שלי, תחת, תחת שמן, בטטה, יכול להיות שזכויות היוצרים לזה הם דווקא של צבי, מכוערת ונכה זה של 'הגיוני', הם צוות די טוב.

עכשיו הוא ירגיש טוב, כי יגיד לעצמו 'אחחחחח... אז היא כן קוראת מה שאני כותב, איזה שקרנית המובטלת השמנה הזו'.

קודם כל,מתנצל שהתגובה באה מאוחר ולי אין זמן כמו שיש לך מעצם היותך בטלנית ומשועממת.רק טיפש חסר הבנה לא יכול להבין שאת מובטלת.

יש לי רק דבר אחד לומר לך:לכי חפשי מי שינענע אותך ( אבל לפני כן תמצאי עבודה! ) ודחפי את הפראנויה,הדמיונות וההזיות שאת מציגה,לתחת השמן מאוד שלך.

13.03.17 | 20:11

אריאלה, הלא אף אחד פה לא מתייחס ברצינות לחרָפות הפסיכיות של הפרס הערסי ושל חארוביץ.

מכשפה פולניה זקנה,עצם זה שהיא מקדישה עליי והורוביץ מגילות שלמות.וכנ"ל גם את החולת נפש והזקנה של הפורום,הם העדות לכמה אתן לוקחות אותנו ברצינות.

13.03.17 | 20:13

די עד כאן.

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: , חיים קאופמן, הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר