20.03.17 | 16:31

אני לא מגן על הדת אני רגיש לשקרים ולסילופים  של אנטישמים בורים כמוך. עכשיו התברר לי שאתה כמו אירווינג גם מכחיש שואה והיטלר היה בחור טוב.

מה שאתה טוען זו לא ביקורת אלו סילופים ולא ענית על שאלתי העקרונית.

היהודים שישבו בזמנו של היטלר בברלין היו גרמנים לכל דבר והתערו בתרבות הגרמנית. היטלר הבחור הטוב הגן עליהם וזה "יצא אחרת". לא להאמין שיש מישהו שיכול לקבל פרשנות כזו מופרכת כאמת. אבל מי שמאמין שחייזרים הזדווגו עם קופים והולידו יהודים יכול להאמין לכל הבל.

ומי שנוהר בהמוניו לאירופה היום אלו דווקא המוסלמים. 

חיים, מה אתה משחית מילים ומייבש את לבך (לו דיברת היית אומרת את גרונך) בשיחה עם חולה רוח נאצי היטלריסט? וזאת במקום למסור אותו לשלטונות.

20.03.17 | 16:45

כי יש לי נשמה של מורה ואני מאמין שאפשר לשוחח גם עם תלמידים מופרעים.

20.03.17 | 18:23

חיים אנטוליו צודק...

יהודי תמיד ישאר יהודי גם אם ינסה להתחפש...

שאל את הגרמנים האם הבחינו בין חילוני, לדתי, לחרדי...

היהדות היא הדת היהודית, מי שמתכחש לה אז הוא מרמה את העולם...

האם קולמוס לא נחשב כיהודי למרות שהוא מנסה להיטמע באנגליה..

20.03.17 | 20:11

אני לא מגן על הדת אני רגיש לשקרים ולסילופים  של אנטישמים בורים כמוך. עכשיו התברר לי שאתה כמו אירווינג גם מכחיש שואה והיטלר היה בחור טוב.

מה שאתה טוען זו לא ביקורת אלו סילופים ולא ענית על שאלתי העקרונית.

היהודים שישבו בזמנו של היטלר בברלין היו גרמנים לכל דבר והתערו בתרבות הגרמנית. היטלר הבחור הטוב הגן עליהם וזה "יצא אחרת". לא להאמין שיש מישהו שיכול לקבל פרשנות כזו מופרכת כאמת. אבל מי שמאמין שחייזרים הזדווגו עם קופים והולידו יהודים יכול להאמין לכל הבל.

ומי שנוהר בהמוניו לאירופה היום אלו דווקא המוסלמים. 

חיים, מה אתה משחית מילים ומייבש את לבך (לו דיברת היית אומרת את גרונך) בשיחה עם חולה רוח נאצי היטלריסט? וזאת במקום למסור אותו לשלטונות.

שוב מעורערת בנפשה הזקנה הפרנואידית מקיאה וכותבת עלי כאילו הייתי איזה פושע שזקוק להסגרה. זו את שצריך למסור אותך לשלטונות ולכלוא אותך בבית משוגעים, מטורפת אחת, סוקה! 

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: anatolio e, חיים קאופמן, הלביאה
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר