18.03.17 | 11:24

חיים אלוף המחיקות - הוא מחק את כל הסרטונים שלי אפילו שהם ברוסית ואף אחד לא מבין על מה מדובר שם - כה גדול הפחד של איש ממסדי זה מהאמת שהיא הוא חושב לקניינו הפרטי בלבד! ממרומי שנותי אני מתחיל להבין שהאמת, במיוחד על היהודים, היא משהו שהם חוששים ממנה מאוד ולמרות זאת הם ממשיכים בעיקשות להתנהל בצורה שמעוררת רוגז ושנאה כלפיהם, אפילו במחיר שואה חדשה שאני בסה"כ מנסה למנוע אותה בתור יהודי. אז בגלל זה אני נחשב לאנטישמי ואויב העם? אדם הוא האויב הגדול של עצמו! לא נמאס ליהודים להמשיך לסבול כבר אלפי שנים? וואלה, תתפטרו מהדת הגזענית הזאת ותתחילו לכבד בני אדם מלאומים שונים אחרים במקום לנצלם בצורה מחפירה!

ומה עושה הממשלה? היא מגדילה את תקציב הישיבות, בה לומדים תלמוד וגמרה, בעוד מיליונים!

http://news.walla.co.il/item/3045647 והיא גם ממשיכה לתקוף בסוריה על מנת להרים מורל של המורדים האיסלאמים!

http://news.walla.co.il/item/3049492

18.03.17 | 13:58

בזכות לומדי התורה העולם מסתובב.

18.03.17 | 14:08

אנטוליו שום אמת לא מפחידה אותי. מה שמפחיד אותי הוא תפוצתם של שקרים מתועבים. ואנשים שחושבים כמו היטלר.

והרי אתה גם מתייחס  כבני השטן גם ליהודים   שהתנערו מהדת והשתלבו בסביבתם . אתה טוען שזה "אצלם בגנים". אז מה נותר בעצם לעשות?

18.03.17 | 14:16

את סתם מותחת אותנו, נכון?

A witty saying proves nothing (Voltaire)

18.03.17 | 14:22

את סתם מותחת אותנו, נכון?

נכון, אבל זה מה שהחרדים אומרים כל הזמן, וגם חושבים (אם הם בכלל חושבים, שהרי הם 'ביורובוטים') כל הזמןemo_41.png

וזה גורם להם להרגיש טוב עם עצמם, מה רע? לעת עתה, עד שיגמר להם הסוס, בעוד מאה מאה וחמישים מאתיים שנה, יש להם עדיין זמןemo_18.png

18.03.17 | 17:07

חיים שואל: מה נותר לעשות? הרי בדיוק כתבתי על זה: תתפטרו מהדת הגזענית הזאת ותתחילו לכבד בני אדם מלאומים שונים אחרים במקום לנצלם בצורה מחפירה!

18.03.17 | 17:25

ועניתי לך: אתה קורא בני שטן גם ליהודים שנטשו את הדת והתבוללו בצורה מוחלטת ומקבל את כל הבדיות שמספרים עליהם בלי קשר לדתם תוך טענה שזה "אצלם בגנים" שהיא בדיוק הטענה של ידידך לדעה החבר אדולף היטלר...

18.03.17 | 17:43

אמנם הם נטשו את הדת, אבל הדת לא נטשה אותם. עובדה - במדינת ישראל הדת לא הופרדה מהמדינה והיא עדיין לא רק ששולטת כאן, אלא השפעתה הולכת ומתגברת משנה לשנה, הרבנים עושים בה כבתוך שלהם ומנהיגיה מצהירים יומם ולילה שישראל קודם כל היא מדינה יהודית ורק אחר כך דמוקרטית ולכן היא זורקת מיליארדים על מנת להגביר באזרחיה את התודעה היהודית, קרי בדלנות והסתגרות בתוך עצמם.

18.03.17 | 17:58

מה זה הדת לא נטשה אותם? אפשר לבקר את מעמדה של הדת במדינת ישראל אבל מלבד חוקי הנישואין (שהם ירושה של החוק העותמני והבריטי) אין בישראל חקיקה דתית . ברוב בתי הספר בארץ (מלבד בתי הספר הדתיים) אין בכלל לימודי דת. וישראל היא מדינה יהודית כשם שגרמניה היא מדינה גרמנית ואנגליה היא מדינה אנגלית מה הרע בזה?

היהודים שהתבוללו בגולה נטשו לחלוטין את הדת  ובכל זאת אתה מייחס להם שטניות ומזימות אפלות. אלו קשקושים אנטישמיים שאין להם בסיס מחצית מיהודי גרמניה בשנות השלושים לא היו יהודים מכל בחינה ורובם אפילו התנצרו. עובדה שאנשים כמוך עדיין יחסו להם שטניות. כלומר, לא משנה מה יעשו היהודים תמיד יהיו חולירות אנטישמיות שימצאו טענות שונות כנגדם ויטענו ש"זה אצלם בגנים" גזענות טהורה.

19.03.17 | 19:51

נכון שפעם הדת לא הייתה מופרדת מהמדינה בכל המדינות שציינת בזמן שהן שלטו כאן בפלסטינה, אבל עכשיו כן אפשר להינשא בהן בנישואין אזרחיים, כלומר החקיקה שם התקדמה אבל כאן נשארה ונמצאת בפיגור שלא יאה למדינה דמוקרטית. גם בגרמניה חוקי נירנברג העתיקו מההלכה היהודית את חוקי הגזע שלהם מטעמים גזעניים ואסרו להינשא לנציגי גזעים נחותים, כמו שנחשבו אצלם היהודים, לבני הגזע הארי על מנת לא לזהם את דמם הארי הטהור. מיותר לציין שחוקי גזע של נירנברג בוטלו אחרי מלה"ע ה-2 יוזמיהן ניתלו במשפטי נירנברג, כולל יוליוס שטרייכר עצמו, אבל חוקי גזע דומים בישראל שרירים וקיימים כאן כאילו מלה"ע ה-2 לא נגמרה במפלת הנאצים הגזענים ודבר זה מתמיה אותי מאוד, במיוחד אם הציבור כאן שותק שרובו חילוני לדבריך, כלומר בשתיקתו האילמת ומי שמותח ביקורת על סידור זה מוכרז ע"י חילוניים כמוך כאויב עם ואנטישמי!

נכון שבאנגליה או בגרמניה אזרחים שחיים בהן נחשבים לאנגלים או גרמנים, אבל להיקרא כך יכולים נציגי כל עמים ודתות בלי להיזקק לאישור מוסדות דתיים שם, אבל כאן בישראל כולם חיבים לעבור גיור דתי לחומרה על מנת לקבל דרכון ישראלי וברור למה - מדינת ישראל היא מדינת הכת האורתודוקסית המאובנת והגזענית. אינני מבין למה בנושא זה דווקא אתה מיתמם ועושה את עצמך כלא מבין, כקשה הבנה.

19.03.17 | 20:41

נכון שפעם הדת לא הייתה מופרדת מהמדינה בכל המדינות שציינת בזמן שהן שלטו כאן בפלסטינה, אבל עכשיו כן אפשר להינשא בהן בנישואין אזרחיים, כלומר החקיקה שם התקדמה אבל כאן נשארה ונמצאת בפיגור שלא יאה למדינה דמוקרטית. גם בגרמניה חוקי נירנברג העתיקו מההלכה היהודית את חוקי הגזע שלהם מטעמים גזעניים ואסרו להינשא לנציגי גזעים נחותים, כמו שנחשבו אצלם היהודים, לבני הגזע הארי על מנת לא לזהם את דמם הארי הטהור. מיותר לציין שחוקי גזע של נירנברג בוטלו אחרי מלה"ע ה-2 יוזמיהן ניתלו במשפטי נירנברג, כולל יוליוס שטרייכר עצמו, אבל חוקי גזע דומים בישראל שרירים וקיימים כאן כאילו מלה"ע ה-2 לא נגמרה במפלת הנאצים הגזענים ודבר זה מתמיה אותי מאוד, במיוחד אם הציבור כאן שותק שרובו חילוני לדבריך, כלומר בשתיקתו האילמת ומי שמותח ביקורת על סידור זה מוכרז ע"י חילוניים כמוך כאויב עם ואנטישמי!

נכון שבאנגליה או בגרמניה אזרחים שחיים בהן נחשבים לאנגלים או גרמנים, אבל להיקרא כך יכולים נציגי כל עמים ודתות בלי להיזקק לאישור מוסדות דתיים שם, אבל כאן בישראל כולם חיבים לעבור גיור דתי לחומרה על מנת לקבל דרכון ישראלי וברור למה - מדינת ישראל היא מדינת הכת האורתודוקסית המאובנת והגזענית. אינני מבין למה בנושא זה דווקא אתה מיתמם ועושה את עצמך כלא מבין, כקשה הבנה.

זה שאתה חוזר ומשווה את מה שיש בישראל לחוקי נירנברג זה גם טמטום ואטימות וגם חוצפה. בכל העולם מתחתנים בכנסיה, כלומר מטעמי מסורת יש איזו מעורבות של האינסטנציה הדתית בנישואין, וזה לא באמת מפריע לאף אחד.

היהודים השפויים בישראל לא יפתחו היום, כמו שאתה היית רוצה, במלחמת אחים טוטלית נגד אחיהם הדתיים\חרדים אורתודוקסים שעדיין יש להם איזה סמכות פורמלית חסרת חשיבות אמיתית פה ושם. הם וכולנו נמתין בסבלנות עוד דור או שניים או שלשה או ארבעה עד שגם הסמכויות האלה ילקחו מהם ויבוטלו. וגם היום מי שרוצה להתחתן עם גויים עושה את זה בקפריסין והכל בסדר, אם אתה רוצה כאן מלחמת אחים זה לא יקרה ולך תדפוק את הראש שלך בקיר.

ואולי טוב שהדתיים האורתודוקסים שעדיין יש להם איזו סמכות פה ושם מקשים על המתגיירים - כדי שיגיעו ויתיישבו בישראל כמה שפחות אנטישמים כמוך.

19.03.17 | 20:51

אילו הביקורת שלך הייתה על המעורבות הדתית לא היית מכנה אותך אנטישמי. מה גם שאתה בור לחלוטין בכל הנוגע ליהדות ואין לך מספיק ידע והמעט שיש לך שאוב מסלפנים מוחלטים כמו מקוב החלאה העיברולוג המטורלל וגנרלים רוסים אדיוטיים. ההשוואה שלך לחוקי נירנברג מופרכת ונמאס לי להסביר לך את ההבדל.

אתה לא עונה על שאלתי העיקרית: למה ם יהודים שניתקו עצמם מהדת והתערו בסביבה נחשבים עדין אאצלך לבני השטן שיש להם מזימות חשאיות ואפלות וזה אצלם ב"גנים" ואיזה אופציה יש ליהודים שגם אם הם מתנתקים מדתם הם עדיין נחשבים אצל אנטישמים כמוך לבני השטן? אולי תסביר לי סוף סוף מה הייתה טעותו של היטלר ביחס ליהודים? למה בעצן לא להשמיד את בני השטן המאיימים על העולם?

20.03.17 | 12:58

ההוכחה הטובה ביותר זה אתה עצמך. למרות שניתקת לפי דבריך את עצמך מהדת אתה עדיין רגיש לביקורת עליה ומחשיב אותה לאנטישמיות, פגיעה בכל היהודים, גם כמוני, לעומת מקובבן לניצולי שואה, שמותח ביקורת לגיטימית על היהדות בנוסף לעיברולוג ואחינו נתנאל. אלה משמשים לי דוגמה בחיים ואני מאחל לכל יהודי להגיע לדרגת הבנה כמו שלהם ולא להישמע פרנואידי כמו שעשים לצערי כל היהודים המצוים - הפחד הקמאי הזה ממתיחת ביקורת ומהראי שמשקף את פרצופך האמיתי והיללות "אנטישמיות". בקשר להיטלר היוטיוב שלח לי את עדותו של היסטוריון בריטי ממוצא היהודי דוויד אירבינג שטוען שהיטלר דווקא כן דאג ליהודים לבל ייפגעו אבל בחיים יצא אחרת. מהסרטון שמחקת על דברי היטלר ברוסית היטלר דיבר על היהודים שנוהרים לברלין ושאר ערי בירה של אירופה. האם זה לא נכון, האם ישראלים לא נוהרים עכשיו לברלין בהמוניהם?

20.03.17 | 13:14

זה שאתה חוזר ומשווה את מה שיש בישראל לחוקי נירנברג זה גם טמטום ואטימות וגם חוצפה. בכל העולם מתחתנים בכנסיה, כלומר מטעמי מסורת יש איזו מעורבות של האינסטנציה הדתית בנישואין, וזה לא באמת מפריע לאף אחד.

היהודים השפויים בישראל לא יפתחו היום, כמו שאתה היית רוצה, במלחמת אחים טוטלית נגד אחיהם הדתיים\חרדים אורתודוקסים שעדיין יש להם איזה סמכות פורמלית חסרת חשיבות אמיתית פה ושם. הם וכולנו נמתין בסבלנות עוד דור או שניים או שלשה או ארבעה עד שגם הסמכויות האלה ילקחו מהם ויבוטלו. וגם היום מי שרוצה להתחתן עם גויים עושה את זה בקפריסין והכל בסדר, אם אתה רוצה כאן מלחמת אחים זה לא יקרה ולך תדפוק את הראש שלך בקיר.

ואולי טוב שהדתיים האורתודוקסים שעדיין יש להם איזו סמכות פה ושם מקשים על המתגיירים - כדי שיגיעו ויתיישבו בישראל כמה שפחות אנטישמים כמוך.

אריאלה , לא ציפיתי ממך להיתממות כזאת. כל העולם מתחתן בכנסיות? מניין הבורות הזאת? בכל העולם מתחתנים בנישואין אזרחיים אנשים לא מאמינים או אלה שהכנסיה אינה מוכנה לקבלם לחיקה. רק בישראל לא קיימת ברירה כזאת - חייבים להתחתן ע"י הרב האורתודוקסי ולעבור בדיקות לעומק לפי חוקי גזע מחמירים או לנסוע לחו"ל על חשבונו - דבר שפוגע במיוחד בעולים מרוסיה ומעליב אותם. הם עדיין שותקים, אבל אני מאמין שהם יתעוררו בקרוב.

אני רואה שגם את מכנה את הלא יהודים לפי ההלכה במילת בוז "גויים" וזה מצער אותי מאוד. בתור אישה מוזיקלית אני שולח לך הימנון של צרפת מהמאה ה-18, מרסלייז, ובו קריאה נרגשת איך להיפטר מהרודנות הדתית גם כאן, בפיגור של 300 שנה:

https://www.youtube.com/watch?v=4K1q9Ntcr5g

20.03.17 | 13:17

אני לא מגן על הדת אני רגיש לשקרים ולסילופים  של אנטישמים בורים כמוך. עכשיו התברר לי שאתה כמו אירווינג גם מכחיש שואה והיטלר היה בחור טוב.

מה שאתה טוען זו לא ביקורת אלו סילופים ולא ענית על שאלתי העקרונית.

היהודים שישבו בזמנו של היטלר בברלין היו גרמנים לכל דבר והתערו בתרבות הגרמנית. היטלר הבחור הטוב הגן עליהם וזה "יצא אחרת". לא להאמין שיש מישהו שיכול לקבל פרשנות כזו מופרכת כאמת. אבל מי שמאמין שחייזרים הזדווגו עם קופים והולידו יהודים יכול להאמין לכל הבל.

ומי שנוהר בהמוניו לאירופה היום אלו דווקא המוסלמים. 

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר