05.03.17 | 18:56

הפרנואידים מציעים כאן להחרים אותי כמו שהם עשו בזמנו לגדול הפילוסופים היהודים ברוך ספינוזה, מירמרו וקיצרו בכך את חייו. הוא מת בגיל 45 בלבד. ומה אני קורא עליו? הוא בז ליהודים, שנא בתי כנסת ויצא רשמית מהיהדות. כל הכבוד. אנחנו צריכים יהודים כמוהו ולא רובוטים שטופי מוח כמו כל היהודים. ברוך השם ברשימת המומלצים שלי קיימים אנשים נפלאים כאלה כמו הנרי מקוב, העיברולוג, מומחה ליהדות מיכאל הופמן, האח נתנאל ורבים אחרים. לצערי, אנחנו רק מעטים מול ההמון המוסת.

06.03.17 | 17:57

הפרנואידים מציעים כאן להחרים אותי כמו שהם עשו בזמנו לגדול הפילוסופים היהודים ברוך ספינוזה, מירמרו וקיצרו בכך את חייו. הוא מת בגיל 45 בלבד. ומה אני קורא עליו? הוא בז ליהודים, שנא בתי כנסת ויצא רשמית מהיהדות. כל הכבוד. אנחנו צריכים יהודים כמוהו ולא רובוטים שטופי מוח כמו כל היהודים. ברוך השם ברשימת המומלצים שלי קיימים אנשים נפלאים כאלה כמו הנרי מקוב, העיברולוג, מומחה ליהדות מיכאל הופמן, האח נתנאל ורבים אחרים. לצערי, אנחנו רק מעטים מול ההמון המוסת.

אנטוליו אתה לא שם לב לב שהיום רוב היהודים כמעט אתאיסטים, מה אתה תקוע בעבר כמו פרנואיד ועוד מאשים אחרים בפרנויה? תצא בשבת לכבישים ותראה כמה מכוניות נוסעות וב"ה כבר לא שומרים שבת, רק מי שרוצה מסיבות של מסורת שומר קצת מסורת וזהו. אתה פשוט מנותק מהמציאות ומתעסק בשטויות.

זה שאתה מנותק מהמציאות רואים גם מההערצה העיוורת שלך לסטלין, ואתה לגמרי לא מעודכן ולא מתמצא לגביו. אתה כאילו לא יודע מה קרה איתו אחרי הקטסטרופה של ברברוסה, אתה לא יודע שהוא היה כמעט שבועיים בהלם ומנוטרל ולא תפקד, כשהבין כמה טעה ופישל כשחשב שהגרמנים יתקפו רק ב 43, והם הפתיעו אותו ותקפו שנתיים לפני מה שחשב. מרוב הלם ודיכאון הוא הסתגר בביתו ולא הוציא מילה וכאילו לא היה קיים בכלל, עד שכל הממשלה, כל השרים שלו נסעו אליו הביתה. וכשהוא ראה את מכוניות השרד מתקרבות ומגיעות לביתו, הוא היה בטוח שבאו להדיח אותו, או לאסור אותו, ואולי גרוע מיזה. רק שהשרים שלו משום מה באו אליו לעודד אותו ולהוציא אותו מההלם והדיכאון ולדחוף אותו שיתחיל לתפקד, ורק אז אחרי כמעט שבועיים הוא צייץ איזה נאום ברדיו. תמשיך להעריץ אותו כמו טמבל כאילו סטלין היה חצי אלוהים.

07.03.17 | 00:52

אנטולי אתה יותר דומה להיטלר בדעותיך מאשר לשפינוזה והיצוורים המתועבים שציינת הם לצערי לא מעטים יש הרבה חלאות כמותם

07.03.17 | 01:58

אנטולי אתה יותר דומה להיטלר בדעותיך מאשר לשפינוזה והיצוורים המתועבים שציינת הם לצערי לא מעטים יש הרבה חלאות כמותם

אבל אתה, חיים, בליברליות שלך, לא פונה לוואלה ולא מספר על הפרנואיד ההיטלריסטי, ומונע ע"י כך שהשלטונות "יעלו" עליו ויזרקו אותו בחזרה לגיהינום הרוסי.

07.03.17 | 07:44

אבל אתה, חיים, בליברליות שלך, לא פונה לוואלה ולא מספר על הפרנואיד ההיטלריסטי, ומונע ע"י כך שהשלטונות "יעלו" עליו ויזרקו אותו בחזרה לגיהינום הרוסי.

אין צורך. התבטאויותיו, הגם שהן שקרים גמורים, מוגנות בחופש בטוי.

יש להתעלם מהודעותיו, אך נראה לי כי המשתתפים אינם מסוגלים להתאפק...

מסתבר כי לא צריך לחפור ממש עמוק, מוכה-ירח, לפני שיכולים למצוא משהו אמיתי...

07.03.17 | 09:36

אין צורך. התבטאויותיו, הגם שהן שקרים גמורים, מוגנות בחופש בטוי.

יש להתעלם מהודעותיו, אך נראה לי כי המשתתפים אינם מסוגלים להתאפק...

ניאו נאצים שנכנסו לישראל פעם ציירו צלבי קרס , אם איני טועה על בתי כנסת, ונתפסו. לא כל דבר אפשר לומר פה.

07.03.17 | 11:16

האיש נזהר. עובדה שהוא מתחמק מלומר את מה שברור מאליו: אין שום הבדל בין דעותיו לבין דעותיו של היטלר.

07.03.17 | 13:11

אכן אין הבדל בין דבריי ובין דברי הוגי דעות ואנשי רוח רבים בהיסטוריה ואני יכול להעיד שרבים מהם דגלו בדעותי, במיוחד וולטיר. אתם יכולים להשכיל ולבקר ב אתר הזה, למשל - What world famous men
said about the Jews https://www.stormfront.org/jewish/antisemite.html

הם מתחילים עם ציצרו וסנקה שכתב:

"The customs of that most criminal nation have gained such strength that they have now been received in all lands. The conquered have given laws to the conquerors." (De Superstitione)

מה שאתם רק לא מסוגלים בגלל מגבלותיכם השכליות להבין זה שאני, בתו יהודי אתני (לא דתי) מנסה לעזור לכם להפוך לעם נורמלי ולא גזעני-פרנואידי כמו שאתם כיום - אתם צריכים לברך אותי במקום לקלל ולעשות לי דמוניזציה - ואתם עושים בדיוק את ההיפך! אתם רוצים שגם להבא ימשיכו לשנוא אותכם ולרדוף, כמו שהיה גם בעבר, אוטומטים מתוכנתים ומהופנטים!

12.03.17 | 12:28

בקשר לסטאלין נתקלתי היום בסרטון "געגועים לסטאלין" - חלק ראשון:

https://www.youtube.com/watch?v=OwrWObu9gJY

חלק שני -

https://www.youtube.com/watch?v=WzwzRNX_4WU

וחלק שלישי -

https://www.youtube.com/watch?v=PepRKtzzu8M

יש גם סרט על טרוצקי -

https://www.youtube.com/watch?v=-XRgCyejZY8

וסרטים היסטוריים נוספים על אותה התקופה - הכל כמובן ברוסית - שפה עולמית שלצערי אף אחד פה אינו יודע ולכן לא ידועים להם עובדות היסטוריות נוספות רבות, אבל ברוב יהירותם וטמטומם הם עושים חרם עלי ואוטמים את אוזניהם וסוגרים את עיניהם על מה שמתרחש סביבם. אפילו סרטון הסברה ברוסית ע"י הרשות הפלסטינית הם אינם מסוגלים להבין:

https://www.youtube.com/watch?v=4hAKYnvQKOs

12.03.17 | 17:55

האיש נזהר. עובדה שהוא מתחמק מלומר את מה שברור מאליו: אין שום הבדל בין דעותיו לבין דעותיו של היטלר.

אפשר להפליל אותו. מה הליברליות המוחלטת הזו שפשטה בעצמותינו?

12.03.17 | 17:57

אכן ליברליות היא תכונה רעה.

12.03.17 | 18:00

אפשר להפליל אותו. מה הליברליות המוחלטת הזו שפשטה בעצמותינו?

האיש חולם בחזרה על רוסיה, כמו שהטרוריסט הפלשתינאי חולם למות. למה לא לתת לשניהם את מה שהם מבקשים?

12.03.17 | 18:42

אכן ליברליות היא תכונה רעה.

כשהיא מוקצנת ומוגזמת לגמרי, ומביסה את עצמה.

12.03.17 | 19:23

ליברליות או הבעת דעות חופשית היא חלק אינטגרלי של הדמוקרטיה, אבל לביקורת על היהדות טיפוסים אפלים כמו הלביאה לא נותנים שום הזדמנות. אצלה כל אלה שאינם לרוחה הם מטורפים שצריך להגלותם או לחסלם בצורה האכזרית ביותר

12.03.17 | 22:19

אנטוליו אולי תענה פעם: אתה תוקף את הדת היהודית כגזענית אוקיי. אז  מה הקשר בין הבולשביקים היהודים לבין הדת היהודית? האם היהודים שפעלו בתוך המפלגה הבולשביקים (כ10 אחוז מהבולשביקים) הזדהו ופעלו כיהודים? הייתה להם זיקה לדת היהודית?

עבור לעמוד
1, 2, 3, 4, 5
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר