10.08.17 | 12:03

היום חזרתי מ4 ימים בים המלח (סביבת עין בוקק), ועברנו על פני יישוב בדואי נידח - ה"חושות" העלובות העשויות פחים. הרגשתי בחוזקה שממשלת ישראל חייבת להקים לבדואים בתים, עפ"י טעמם והכתבת תנאיהם. צריך לבוא קץ לרדיפתם, ול"יישובים" העלובים המנקדים את הנגב בעשרותיהם. תנאים טובים בחסות המדינה גם יבטיחו לדעתי את נאמנותם.

אגב, במרכז הסוחרים הקטן הנקרא אלמוג, בדרך מים המלח בכיוון לירושלים, קניתי מהבדואים שם שטיח יפהפה, יריעה צרה רקומה לתליה על הקיר (יפהפיה), ופנס (יפהפה)משושה ממתכת שחורה מעוצבת ו"חלונות" זכוכית מעוצבים נהדרים. קצת עמדתי על המקח, וקיבלתי הכל במחיר סביר לגמרי. לבדואים (והרבה לבדואיות) עבודות אמנות יפות מאד. למה לא מגיע להם לחיות בתנאים טובים, כבני תרבות? ואיפה האנשים המבינים לרוחם ? (אני חייכתי , זקפתי אצבע אל השמיים ואמרתי לבחור הבדואי שמכר לי את החפצים הנאים: יש לך מזל. אללה מסתכל עליך. {התכוונתי שמצא קונה שקנתה ממנו 3 דברים במכה אחת}). הוא מאד נהנה מהערתי על אללה, וחייך.)

מה לעשות שאת תמימה כשאר השמאלנים.

הבדואים לא מוכנים לעבור למבני קבע כי אז לא יוכלו לקחת כמה נשים ועשרות ילדים בדירת 90 מר.

מה גם שאוהל כאן ופחון שם זו שיטה לתפוס כמה שיותר אדמות לפני שהשלטון  הרופס יתפוס שטחים אלה.

היהודים המטומטמים בונים לגובה במקום להתפשט לרוחב כמו הבדואים וכאשר תושלם השתלטות על כל חלקי המולדת ניתן יהיה לבנות  לגובה.

עם נבל ולא חכם....

10.08.17 | 18:19

אינני מסכים אתך, אך ברור לי כי אין טעם לדון אתך בענינים אלה...אתה נודף משטמה שאינה בת-כיבוש, ושנאה נטולת מצרים...

עבור לעמוד
1, 2, 3
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר