הוכחה לטיפשותם של שמאלנים הטוענים שהם הכי אינטליגנטים.

אם הם היו אינטליגנטים כפי שהם מציגים את עצמם, הרי הם היו נמנעים מלהגן על הצגת הכרזה ב"בצלאל",
כי בעשותם כן הם מבטלים את כל טענותיהם על הסתה כנגד רבין בשנות ה-90'.

אידיוטים זו מחמאה בשבילם :)

אין לי מושג מה גובר על מה כאן - הטיפשות, הטמטום או הרוע לשם רוע.

סייעני האויב מבית, המכנים עצמם בטעות החוזרת על עצמה "שמאל" - התברכו מכל אלה גם יחד.

אבלללללללללללללללללל - 

אין לי מושג מי האידיוט שציווה לחקור את האומנית המגעילה ואולי אפילו לעצור אותה. והרי בכך שיחקו לידיה של אותה חסרת הבינה, שבינה לבין אומנות אין דבר וחצי דבר, ועכשיו, בזכות הכרזה המגעילה - כל מצורע וזב חוטם ידע שהיא בכלל קיימת.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מי הגן על הכרזה האווילית הזו? היא גונתה מקיר לקיר. אני לא שמעתי אף צליל של תמיכה.

אבל כרגיל שמעתם איזה איזה אדיוט ומיד כל השמאל הוא סייען אוייב".....

מי הגן על הכרזה האווילית הזו? היא גונתה מקיר לקיר. אני לא שמעתי אף צליל של תמיכה.

אבל כרגיל שמעתם איזה איזה אדיוט ומיד כל השמאל הוא סייען אוייב".....

לא שזה משנה,מדובר בערבייה.מה שכן,לא ראינו את התקשורת מזמנת אליה פרשנים לענייני הסתה ואת המשטרה כדי לשאול אותה מה היא מתכוונת לעשות בנידון - אם היה מדובר באיש הימין,הדבר הזה היה מחזיק שבועות בכותרות של החדשות המרכזיות.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

נהפוך הוא: ההיסטריה התקשורתית סביב הכרזה האווילית הזאת חרגה מכל פורפורציה ....

אתמול בגלל הסערה ישבתי בבית מול הטלוויזיה וראיתי את כל מהדורות החדשות של ערוץ 10 מרפי רשף ואילך . בכל המהדורות התייחסו למקרה כאייטם מרכזי.

אתמול בגלל הסערה ישבתי בבית מול הטלוויזיה וראיתי את כל מהדורות החדשות של ערוץ 10 מרפי רשף ואילך . בכל המהדורות התייחסו למקרה כאייטם מרכזי.

כמו שלא כל פטריוט הוא נבל ועד כמה שאני יודע ישנם שמאלנים לא מעטים שטוענים על היותם פטריוטים.

כמו שלא כל פטריוט הוא נבל ועד כמה שאני יודע ישנם שמאלנים לא מעטים שטוענים על היותם פטריוטים.

ההודעה מכוונת  שלמטה ( השפעת שלי נותנת את אותותיה emo_01.png ).

ברור שלא כל פטריוט הוא נבל אבל נבלים לא מעטים עוטים על עצמם מעטה של פטריוטיות כדי להצדיק את נבלותם...

לא צריך להרחיק לכת כל המנהיגים הפשיסטים לדורותיהם היו מנוולים נאלחים שהציגו עצמם כפטריוטים.

ברור שלא כל פטריוט הוא נבל אבל נבלים לא מעטים עוטים על עצמם מעטה של פטריוטיות כדי להצדיק את נבלותם...

לא צריך להרחיק לכת כל המנהיגים הפשיסטים לדורותיהם היו מנוולים נאלחים שהציגו עצמם כפטריוטים.

חיים ידידי.

רבים מאוד מחבריי הפייסבוק שלי הם שמאלנים ושמאלניות, והם כולם יצאו להגנת הכרזה

בנימוקים של "חופש אמנותי".

פתאום כל השמאלנים, (לפחות אלו המוכרים לי), הפכו ל"מבקרי אמנות" :))))))))))))

חיים ידידי.

רבים מאוד מחבריי הפייסבוק שלי הם שמאלנים ושמאלניות, והם כולם יצאו להגנת הכרזה

בנימוקים של "חופש אמנותי".

פתאום כל השמאלנים, (לפחות אלו המוכרים לי), הפכו ל"מבקרי אמנות" :))))))))))))

לא כל מי שתומך בחופש אומנותי שם עצמו כמבקר אומנות.מצד שני לא כל מי שרואה הסתה מבין באומנות.

להיות שמאלני זה..

1. להיחרד כששומעים על פיגוע ירי, ולהירגע כשהנפגעים הם מתנחלים.

2. ללעוג למתנחלת עם 5 ילדים, ואז לצאת לסיבוב בכיכר-המדינה עם 5 פודלים.

3. לרתוח על החרדים שלא מתגייסים, ולהשתחרר על קב"ן.

4. להגיד שאף אחד לא ילמד אותך מה זה אהבת הארץ, ולהוציא דרכון גרמני ליתר ביטחון.

5. לקרא למתנחלים "גוזלי אדמות", מהווילה בעין-הוד שלפני 48 הייתה בית המוכתר.

6. ללמוד על גירוש הערבים ב 48,בכיתה בגימנסיה הרצליה שעומדת על חורבות בית המוכתר של הכפר ג'ומייל.

7. להיות 1% במדינה, ו 99% בתקשורת.

8. להאמין בצה"ל, אבל לקרא לילד "שון" למקרה שהערבים ינצחו ונצטרך לגור בחו"ל .

9. לקלל את ביבי שמפקיר את החלשים, ולסגור את החלון של הפג'ארו לקבצן ברמזור.

10. להגיב בזעם לכתבות על מתנחלים הנצמדים לקרקע, מאינטרנט קפה באירופה.         

11. לתלות עיניים מעריצות בתרבות ערב, ולזלזל ב"צ'חצ'חים" של מרכז הליכוד.

12. לקרוא למתנחלים "פנאטים משיחיים", ולצאת למלחמה על סגירת מקדונלד'ס בשבת. 

13. להעדיף את החומוס בדמשק על פני רמת-הגולן.

14. למלא את המוסף של "ידיעות"בשנאה למתנחלים, ולהתגאות בפלורליזם.

15. להיות מוכן לויתורים כואבים, ולתבוע את השכן בגלל ענף עץ פיקוס שפלש מחצרו.

16. ללעוג לשמות כמו גבעת הדגן ומעלה לבונה, אבל לקרא לכל מטר מרובע על שם רבין.

17. ללעוג לדתיים משיחיים, אך לצפות בכל יום לעליית מדד הדאו ג'ונס, אף אם יתמהמה.  

http://www.shoresh.org.il/spages/articles/article719.htm 

אם הם היו אינטליגנטים כפי שהם מציגים את עצמם, הרי הם היו נמנעים מלהגן על הצגת הכרזה ב"בצלאל",

בלי שום קשר לכרזה ב'בצלאל' - זה לא שיש חוגים פוליטיים שקהל התומכים שלהם מציגים את עצמם את עצמם כיותר אינטלגנטים...

זה נבדק די והותר פעמים והתוצאה הכללית היתה שלא מדובר בהצגה - ושתומכי הימין אכן יותר מחוסרי השכלה ופחות אינטלגנטים מהאחריםemo_09.png

בלי שום קשר לכרזה ב'בצלאל' - זה לא שיש חוגים פוליטיים שקהל התומכים שלהם מציגים את עצמם את עצמם כיותר אינטלגנטים...

זה נבדק די והותר פעמים והתוצאה הכללית היתה שלא מדובר בהצגה - ושתומכי הימין אכן יותר מחוסרי השכלה ופחות אינטלגנטים מהאחריםemo_09.png

אריאלה.

זה נכון שהשמאלנים הם הרבה יותר משכילים מאשר הימנים.

אבל: תארים אקדמאיים והתמחות במקצועות ותחומים שונים אינם מהווים הוכחה ומדד לאינטליגנציה,

ובטח שאינם מהווים הוכחה להבנת מציאות נכונה טובה יותר ולרמת התמצאות בתחום המדיני ביטחוני.

הכרתי כאלה שלא סיימו כיתה ג', ושהם בעלי בוחן מציאות, וידע והבנה בתחום המדיני והביטחוני,

הרבה יותר טוב מאקדמאים שמאלנים שהתמחו בתחומים שונים ומשונים.

אריאלה.

אבל: תארים אקדמאיים והתמחות במקצועות ותחומים שונים אינם מהווים הוכחה ומדד לאינטליגנציה,

ובטח שאינם מהווים הוכחה להבנת מציאות נכונה טובה יותר ולרמת התמצאות בתחום המדיני ביטחוני.

הכרתי כאלה שלא סיימו כיתה ג', ושהם בעלי בוחן מציאות, וידע והבנה בתחום המדיני והביטחוני,

אריאלה.

וזה אומר,מה??

הכרתי גם כאלה שלא סיימו כיתה ג' והם לא מבינים דבר טוב  יותר מילד בן 5.

לא השמאל מציג את עצמו כיותר אינטיליגנטי . כולם זוכרים את הקלללה האולטימטיבית שדוד לוי זרק על ארנס.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר