אסון צאלים ג

ראיתי זאת בפורום שכן...אם הידיעה מקורה בטעות כלשהי, אז טעות כזו, יש אומרים, היא סגולה לאריכות ימים...

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

...ועל פי לשון ההספד - חוששני כי מדובר בהתאבדות על רקע קשיי קיום כחקלאי בערבה, ולא בתאונה, או דום-לב...

Patriotism is the last refuge of a scoundrel (Samuel Johnson)

פטריוטיות היא מפלטו האחרון של נבל (סמואל ג'ונסון)

...ועל פי לשון ההספד - חוששני כי מדובר בהתאבדות על רקע קשיי קיום כחקלאי בערבה, ולא בתאונה, או דום-לב...

בשרשור אחר כתבתי הבוקר שאתמול בתוכנית הבוקר 'סדר יום' אמרו שחקלאי בדרום הערבה התאבד, והיתה אתמול ברדיו כתבה ארוכה על הפגנת החקלאים שעלתה לירושלים - אבל לא עלה בדעתי בכלל אפילו לא בשמץ של לקשר את זה עם אמוץ מהפורום. לא היה שום רמז בכתיבה שלו, הוא אף פעם לא קיטר, אולי פעם אחת כתב על הנושא ולא בהגזמה ולא בקיטור, והוא כתב עד יום אחד לפני, וגם לא היה ובאמת לא הרגשתי שום דבר יוצא דופן בדבר האחרון שכתבemo_18.png

חבל על דאבדין ולא משתכחיןemo_09.png

מי שמעוניין לשמוע את הכתבה מאתמול על תלאות וקשיי החקלאים, יש בכתבה הבאה, ראיון עם חקלאית מהמפגינות, ודיווח מפורט של כתב הדרום ניסים קינן שמזכיר את אמוץ, אבל ללא איזכור שמו ע"פ בקשת המשפחה :

http://www.iba.org.il/nagish/accessibility_player.aspx?vcode=iba-6TKjB1-nSgf1&img=872594.jpg&t=%D7%94%D7%9B%D7%9C%20%D7%93%D7%99%D7%91%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%9D%20%D7%A2%D7%9D%20%D7%A2%D7%93%D7%99%20%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%A8%D7%99%20%D7%95%D7%91%D7%A0%D7%99%20%D7%98%D7%99%D7%99%D7%98%D7%9C%D7%91%D7%95%D7%99%D7%9D

הכתבה מתחילה בזמן : 1:26:30

אם זה אמנם אמוץ שלנו, הטרגדיה גדולה מנשוא.

לתופף על פח - תענוג.

לא יאמן. אני המום. אין לי מילים שום דבר בכתיבה לא רימז על ייאוש וגם הכתבה שציינה אריאלה מדברת על חקלאי שהתאבד בשבוע שעבר ולא אתמול.

עדיין מקווה שזו טעות.

גם אני מקווה.

לתופף על פח - תענוג.

לא יאמן. אני המום. אין לי מילים שום דבר בכתיבה לא רימז על ייאוש וגם הכתבה שציינה אריאלה מדברת על חקלאי שהתאבד בשבוע שעבר ולא אתמול.

עדיין מקווה שזו טעות.

יש צילום מודעת אבל בפורום אקטואליה שגם יש אליה קישור מהודעה שבראש הדף כאן, ליד המודעה יש הודעת מזכירות הישוב שמתייחסת ליום 15-12-2016. לפי מה שבדקתי אמוץ כתב בפעם האחרונה בפורום ביום 14-12. גם אני מקווה שמדובר בטעות, כי זה מאד עצוב ומפתיעemo_11.png

גם אני מקווה.

לפי התמונה שפורסמה בפורום אקטואליה,לצערי זה אמוץ.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר