הרצל

הרצל

אני מבינה שאין להרצל צאצאים נכון? 

והאם הרצל היה נוכח בהכרזת המדינה או אם לא אז כמה זמן אחרי שהוא מת בוצעה ההכרזה?

גוגל...

גוגל...

גוגל.... שקץ משוקץ עם פרשנות רבנית...emo_01.png

מה קשור גוגל?? בגוגל אין את התשובה. מי שלא יודע שלא יגיב וזהו למה להציק?

להרצל היו שלושה ילדים : פאולינה הנס וטרודה. בלי לפרט פאולינה והנס התאבדו (עד כמה שזכור לי)  טרודה מתה במחנה ריכוז נאצי  רק לה היה בן והוא התאבד.  להרצל אין צאצאים.

גם זו סוג של שואה...

להתאבד... לעשות את מלאכת הצורר בעצמך.

מה קשור גוגל?? בגוגל אין את התשובה. מי שלא יודע שלא יגיב וזהו למה להציק?

כן גוגל.

וכן, להרצל היו שתי בנות, פאולינה וטרודי, ובן, הנס. פאולינה הידרדרה, שתתה, הסתובבה ברחובות . בסוף אם איני טועה מתה. טרודי, שהתחתנה והיה לה בן, נרצחה במחנה ריכוז. האנס התאבד בקפיצה מגשר (על התימז בלונדון, אם איני טועה).

הרצל היה בעל מזניח ואב מזניח, וזו התוצאה.

לתופף על פח - תענוג.

כתבתי  את כל זה למעלה מהזיכרון... עד כמה שאני זוכר מי שהתאבד בגשר היה בלונדון היה בנה של טרודה שהיה הנכד היחיד של הרצל. הנס הספיק גם להתנצר.

אין ספק שהרצל לא היה האב האידיאלי אבל הייתה להם גם אמא - יוליה (שבנה הנס שכח את האפר שלה לאחר מותה ברכבת ולכן אין לה בעצם קבר אלא רק שם)

כתבתי  את כל זה למעלה מהזיכרון... עד כמה שאני זוכר מי שהתאבד בגשר היה בלונדון היה בנה של טרודה שהיה הנכד היחיד של הרצל. הנס הספיק גם להתנצר.

אין ספק שהרצל לא היה האב האידיאלי אבל הייתה להם גם אמא - יוליה (שבנה הנס שכח את האפר שלה לאחר מותה ברכבת ולכן אין לה בעצם קבר אלא רק שם)

הסופרת אידה צורית כתבה ספר נפלא: יומן מדומיין של יוליה. מציג את כל הנישואין שלהם, את יוליה עצמה ואת ילדיהם באור אפשרי אחר לגמרי ממה שהציונים שהקיפו את הרצל, כל הקטנים שאחרי מותו "לקחו את המושכות", תיארו בשביל דורם והדורות הבאים.

לתופף על פח - תענוג.

אתה צודק. בדקתי. האנס ירה לעצמו בראש, לאחר ההלוויה של פאולינה, שמתה מצריכת סמים קשים.

הבן של טרודי קפץ מגשר במסצ'וסטס (אם הבנתי נכון).

לתופף על פח - תענוג.

הנוסחה שעל פיה כשהילדים דפוקים זו אשמת האב וכשהם מוצלחים זה בגלל האמא אולי היא אולי לרחף אבל זה לא בדיוק עובד ככה.

הנוסחה שעל פיה כשהילדים דפוקים זו אשמת האב וכשהם מוצלחים זה בגלל האמא אולי היא אולי לרחף אבל זה לא בדיוק עובד ככה.

מי טועןן את זה?

אלא שבמקרה של הרצל, האשמה שלו כבדה מאד.

לתופף על פח - תענוג.

מי טועןן את זה?

אישית אני מכיר איזה רופא משפחה, באמת רופא משכמו ומעלה, שעשה שנים רבות בהצלת בני אדם שניפגעו במילחמות ומחלות קשות באפריקה, בשעה שצאצאיו, שאמם נטשה אותם עוד קודם, הוזנחו קשות וטופלו בארץ על ידי רשויות הרווחה.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

מי טועןן את זה?

אישית אני מכיר איזה רופא משפחה, באמת רופא משכמו ומעלה, שעשה שנים רבות בהצלת בני אדם שניפגעו במילחמות ומחלות קשות באפריקה, בשעה שצאצאיו, שאמם נטשה אותם עוד קודם, הוזנחו קשות וטופלו בארץ על ידי רשויות הרווחה.

וליצחק רבין היו שני הורים שנטשו את הילד והילדה רוב שעות היום כדי ללכת לעסוק בענייני המפלגה והעם. (אמו היתה  ידועה בקרב הסוציאליסטים כ"רוזה האדומה"). יש ויש.

לתופף על פח - תענוג.

הסופרת אידה צורית כתבה ספר נפלא: יומן מדומיין של יוליה. מציג את כל הנישואין שלהם, את יוליה עצמה ואת ילדיהם באור אפשרי אחר לגמרי ממה שהציונים שהקיפו את הרצל, כל הקטנים שאחרי מותו "לקחו את המושכות", תיארו בשביל דורם והדורות הבאים.

אבל אתה כמובן לא תקרא את הספר..... "אוהב נשים"??? אתה אוהב גברים, רק אוהב להזד..... עם נשים. ושיוויוניסט בעקרון, בכל תחום, אבל האמת שבלבך, כפי שהתגלה לאחרונה סוף סוף, אתה לא מאמין בשיוויון בין המינים.

לתופף על פח - תענוג.

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר