צחוקים.

לביאה.

אנא, זכרי תמיד ללחוץ על מקש ה"אינטר" לפני שליחת ההודעה בכדי שהקישור יהיה פעיל.

וגם לכתוב משפט שיצי את הקישור

לביאה.

תודה. סמכתי על כך שיודעים פה שצריך להעתיק את הלינק ולשים אותו בפס שבצג למעלה. ואז ללחוץ כמובן אנטר.

לתופף על פח - תענוג.

לביאה.

תודה. סמכתי על כך שיודעים פה שצריך להעתיק את הלינק ולשים אותו בפס שבצג למעלה. ואז ללחוץ כמובן אנטר.

יודעים כמובן, אבל לפעמים מתעצלים :)

לביאה.

יודעים כמובן, אבל לפעמים מתעצלים :)

נכון, תודה. ושמחתי ללמוד.

לתופף על פח - תענוג.

מעניין, המשתתפים פה (אפילו אריאלה) כנראה מנחשים שהצחוק הוא על חשבונו של גבר. אחרת, ההתעלמות שלהם מתמיהה.

לתופף על פח - תענוג.

הקישור פשוט לא נפתח...

מעניין, המשתתפים פה (אפילו אריאלה) כנראה מנחשים שהצחוק הוא על חשבונו של גבר. אחרת, ההתעלמות שלהם מתמיהה.

נראה לך שמפריע לי שצוחקים על גבר בייחוד אם הוא גם חלאה?

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

שלום אני בחורה עם מצב רוח טוב ובעיות כספיות יבירו אותי לבית מוגן { בית אבות } ןבתוך 6 שנים הבדתי שמחת החיים שלי שכחתי איך צוחקים הבדתי החברים שלי שהיו יותר צעירים בטתי מרמת גן לחולון וקשה לי איך לחזיר המצב רוח שלי חזרה מנסה לחפש לקנות בית אין לי חיבת ללכת בצפון ואני לא אישה בריאה ויש לי פחד פשוט לא מרגישה אהבה כל שהי לא מהמשפחה ולא חברים אין לי שום דבר . עם מישהו יכול לגיד לי מה לעשות אשמח פשוט  אים לי כוח לשום דבר

mirin2@walla.co.il

אז היה מקרה משעשע שאיזו גברת הראתה לשודד המניאק מאיפה הדג משתין.

הצרה היא שעל כל מקרה כזה יש אלפי מקרים של עבירות שונות ומשונות - החל בגניבנת שוקלוד שוויצרי במרכול וכלה ברצח בשביל לשדוד ארנק עם 10$ - כאשר העבריין חומק במיקרה הרע, או נענש באי אילו שבועות או שנות מאסר על חשבון אנשים ישרי דרך שקמים בכל בוקר ויוצאים לעבוד.

נודניק - זה אחד שכאשר שואלים אותו לשלומו - הוא באמת עונה.... emo_01.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר