הלפיד מבעיר את כל המדינה, וכעת תורם של זוגות צעירים להיפגע

זוגות צעירים היו אמורים לקבל מענק של 60 אלף ש"ח בפריפריה, לקונים דירה ראשונה.

הקבלנים שמעו שמקבלים מענק  הלכו והעלו את מחיר הדיור, בעוד 50 אלף ש"ח.

כעת הבובה ההזויה  שנקראת לפיד, הכריז לבטל את המענק.  הצעירים שפנו לקבוצת רכישה, נתקעו 3 שנים ועוד לא קיבלו את כל האישורים להתחיל לבנות.

כך יוצא, שהם נתנו מקדמה של 150 אלף לפני 3 שנים, הבנייה עוד לא התחילה, הקבלנים העלו את המחירים, שר האוצר, ביטל את המענק, וכעת אותם זוגות צעירים, צריכים לגייס עוד כ- 150 אלף ש"ח, בשביל להגיע לנקודת המוצא.

ואגב לחרדים בונים ללא הגבלה וכמה שיותר, במחירים של 600 אלף ש"ח  למשל בבית שמש.

מאיפה הנתונים,  כעת ברדיו כל חי, הייתה תוכנית שעתיים בנושא הדיור, בפנל נכחו שר השיכון וראשי ערים.

וכל הזמן דברו על להביא יותר חרדים לנצרת עילית, בית שמש,  ושכחו את הדתיים הלאומיים, שהעלו אותם לשלטון.

הדתיים הלאומיים משלמים על חינוך, למעלה מ-1000 ש"ח לחודש על כל ילד,  ורוכשים דירות במחירים שמעל למליון וחצי, כי אין להם אבא ואמא בכנסת, שידאגו לאינטרס שלהם.

פריירים בשירות צבאי, פריירים בתרומה למדינה, פריירים בהטבות בכל התחומים.

ימים יגידו האם לפיד הוא נס שקרה לישראל, או שמא קטסטרופה.

מה שלא ברור, זה מה הקשר לפורום הסטוריה ?

אחת הבעיות איתך יהודה-ברוריה, זה שאתה מזהם את הפורום הזה בהבלים שאינם קשורים כלל לנושא. 

אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ, פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה

בוקר טוב חברים

אכן הנושא הזה לא שייך לפורום היסטוריה

אבל יקום אבולוציה יפן, צבי הורוביץ עם הבראשית שלו, לביאה עם לימודי התלמוד שלה, כן שייכים.

אם לפיד עם גזרותיו יצליח, אנו נהפוך להיסטוריה. 

יהודה, אתה קורא רוסית?

רוסית הוא לא קורא. עברית הוא קורא, אבל לא מבין. תנסה את שפת האם שלו, ערבית.

אדון לפיד עבדת עליי.תהנה עד הבחירות

יהודה, אתה קורא רוסית?

מה קרה אנטוליו ? עד כדי כך המצב נואש שאתה רוצה לתת ליהודה לקרוא דברים ברוסית ?

לידיעתך, במרוקו אמורים לדבר ערבית, אבל זו לא ממש ערבית, זה ברברית, זו שפה מיוחדת ש'קיבלה' כיוון צליל עוצמה ומבטא מיוחדים, בגלל שבמערות צריך אלף לצעוק בקול רם (המערות די גדולות), ובית, בגלל ההד החזק מילים משתבשות בדרך, יש הרבה אי הבנות והרבה עצבים, אז הם התחילו להסתובב עם סכין בכיס, 'ליישב' את אי ההבנות בינהם. אבל הם אנשים די נחמדים, כשהם ישנים, או מתים, ובמימונה כשהם עסוקים בעצמם.

לידיעתך, בתוכנת התרגום של 'גוגל' עוד אין את השפה הברברית.

אריאלה...

כל הכבוד על מילות הנאצה יא גזענית מסריחה!

לא מרוקאי ואפילו יש פי את הצד האשכנזי- זה לא עושה אותי טוב יותר מאחרים...

אריאלה, אם ירד לך דם- הוא יהיה באותו הצבע כמו הדם של המרוקאי- זה אומר שכולם אנושיים וכולנו קבורים עמוק בחרא!

כאן אני מגיע להיסטוריה- דת ושילטון = אסון גדול. מגבילים אותנו ברמה שאפילו לא שמים לב- אין דמוקרטיה- הכל מה מותר ומה אסור- זה לא חופש= זה עונש!

אז יאללה, שתחררי מהתפיסה הנחותה שלך ותפעלי מתוך אהבה ולא מתוך שנאה- אולי תלמדי עוד מישהו לפעול כך, הוא ילמד עוד מישהו... בסוף האנושות תגיע לאן שהו מקום טוב.

שאלה ..האם כדאי להיות גנב או להשתכר ביושר ולהתבזות ...????

שאלה ..האם כדאי להיות גנב או להשתכר ביושר ולהתבזות ...????

יהודה, אתה קורא רוסית?

לא ידידי אני לא קורא רוסית, אבל אני יודע עשרות משפטים בלבד.

למה אתה שואל ???

המתחזה שממשיך להשמיץ, לפני כחצי שנה האשים אותי בגזענות נגד הערבים, וכמה שניסיתי להסביר לו שיש לי הרבה מכרים ערבים, ועוד יותר הרבה שעבדו אצלי, כאשר גרתי בדרום, לא עזר.

לאחר שהוא גילה שאני יודע ערבית, כעת הוא הופך את הדיסקט, ומאשים אותי בזאת שאני יודע ערבית.

אז מי הגזען פה ???   מעניין אם היה מגלה שאני גם דובר צרפתית, כנראה שהוא היה נכנס לדיכאון עמוק.

והכי מצחיק, שהוא לא יודע לכתוב משפט ללא טעויות, והוא משליך עלי שאיני יודע עברית.

הפוסל במומו פוסל.

יהודה, אתה קורא רוסית?

מה קרה אנטוליו ? עד כדי כך המצב נואש שאתה רוצה לתת ליהודה לקרוא דברים ברוסית ?

לידיעתך, במרוקו אמורים לדבר ערבית, אבל זו לא ממש ערבית, זה ברברית, זו שפה מיוחדת ש'קיבלה' כיוון צליל עוצמה ומבטא מיוחדים, בגלל שבמערות צריך אלף לצעוק בקול רם (המערות די גדולות), ובית, בגלל ההד החזק מילים משתבשות בדרך, יש הרבה אי הבנות והרבה עצבים, אז הם התחילו להסתובב עם סכין בכיס, 'ליישב' את אי ההבנות בינהם. אבל הם אנשים די נחמדים, כשהם ישנים, או מתים, ובמימונה כשהם עסוקים בעצמם.

לידיעתך, בתוכנת התרגום של 'גוגל' עוד אין את השפה הברברית.

אם הייתי שם את השכל שלך בתרנגולת היא הייתה רצה ישר לשוחט.

האם את יודעת שמקום הולדת הוריי בטולדו ספרד ??

בכל אופן, אני הייתי מאד שמח להשתייך לקהילה המרוקאית,  זאת אחת האוכלוסיות הכי מוצלחות.

באוכל, מקום ראשון,

באינטליגנציה, מקום ראשון,

בערמומיות, מקום ראשון,

בפשע, מקום ראשון,

בריקוד, מקום ראשון,

בשירה, מקום ראשון,

בכבוד נימוסים והליכות מקום ראשון,

ביופי, חן,  מקום ראשון,

אין אין על העדה הזאת.  

מה יש לאשכנזים ?

אף ארוך בזוית 90 מעלות למעלה, מרוב גאוה וחזה נפוח (ואין על מה להתגאות)

אוכל בצבע חיוור, דגים בסוכר  איכככככככככככככככככככככככככככככככ

יופי, צבע מרגרינה, עם שומנים נוזלים,  איכככככככככככככככככככ

סנונרים חוטפים מפה ומשם, חיים על רמאות ופרוטקציות.

קמצנים בני קמצנים, עד שמוציאים שקל הוא מסתנוור.

נסתפק בזאת.

כל מילה בסלע!

הדתיים לאומיים הם הניזוקים מכל הכיוונים למרות שהם הכי פטריוטים ותורמים  למדינה , רובם קרביים וקצינים , עובדים ולומדים ,משלמים הון לדיור ,חינוך ,וכלכלהונוסף לכך הציבור החילוני משמיץ  אותם ,והחרדים שונאים אותם , פשוט אין מי שידאג להם .

תודה על התמיכה,  חבל שאנו מיעוט פה.

מה יהיה, יהודה-ברוריה, פתחת חשבון חדש ? עכשיו אתה שוש ?

אמור מעתה יהודה-ברוריה-שוש ...

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר