מצטרף ותומך

כן, אני  מסכימה אתך שהוא צריך להיות 'אפקטיבי' בהשפעה על החרדים, לנסות להביא אותם קרוב יותר לשפיות ולמציאות.

וכדי להיות אפקטיבי הוא צריך לדבר מתוך מפלגה עצמאית משלו, שהקים במו ידיו, ולא מתוך מסגרת מארחת כלשהי - הוא צריך לדבר לחרדים בגובה העיניים ללא שום חייץ בינו לבינם.

יבגני, עמדותיו המדיניות לא ממש משנות, בטח שלא קשורות למטרה העיקרית שלו, לשנות חרדים למשהו יותר שפוי. ולדעתי בכלל עמדות מדיניות לא באמת משנות הרבה, כי הצורה הכללית של ההסדר הסופי עם הפלסטינאים כבר משורטטת, למרבה הצער של רבים, אבל היא כבר משורטטת, ו'עמדות מדיניות' יכולות בעיקר לשנות את הזמן והמועד (מוקדם יותר או מאוחר יותר) שבו נגיע להסדר סופי עם הפלסטינאים.

והבחירות הן הרי חשאיות, אם אני אבחר בעדו, אף אחד לא יודע או ידע שאני לא חרדית.

אולי אבזבז את קולי על מפלגה שאין לה סיכוי לעבור את אחוז החסימה, אבל לפחות אדע שתמכתי ובחרתי במשהו טוב עם מטרה חשו בה וטובה.

ובדיוק היום מצאתי ב YNET כתבה על ספר שהוא ועוד מישהו כתבו על ש"ס, וזה מעניין וחושפני :

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4312511,00.html

גם לצערך כי לפי השרטוט הזה אנחנו צריכים כמחווה "הומנית" לקלוט ריבבות של ניאו-נאצים מסריחים ממוצא ערבי בעיקר מלבנון, אך גם מסוריה, מצרים וירדן כאיחוד משפחות או כזכות שיבה סמלית ולהציף את הארץ בניאו נאצים שהאימהות שלהן שרות להם במיטה "איטבח איטבח אל יאהוד, איטבח איטבח כול יאהוד". שלא לדבר על כך שההכרה בעיקרון של זכות השיבה זאת ההכרה בעיקרון שאין לישראל זכות קיום כמדינה יהודית והקיום שלנו הוא תוצר של חנינה שאנחנו מקבלים מהפלסטינים.

לא היה אכפת לי שאמסלם איבחר לכנסת אבל רק על חשבון קולות העבודה או השמאל

אני דווקא הייתי שמח אם היה נבחר על חשבון הקולות של הגטו הפוליטי יהדות התורה שמעיזה לכפור בציונות ולסרב לקבל תפקידי שרים כשהם בקואליציה אבל במקום זאת נותנים להם סגני שרים בלי שר שיהיה אחראי עליהם ויוצרים משרדים ללא שר כמו משרד הבריאות בארבע השנים. אבל מכיוון שהציבור החרדי אשכנזי הוא ציבור שלא חושב בניגוד לחרדים הספרדים שיש אצלהם קצת פתיחות שהרב אמסלסם הוא תוצאה שלה אז הוא יעבור על חשבון ש"ס אני מקווה שזה גם טוב כי אני לא סומך על דרעי, הוא תמך באוסלו, בעצם נמנע אבל העביר אותם והוא תמך בהסכם חברון שבגללו יהודי חברון חיים במצור וגם עכשיו הוא אמר שהוא איש מרכז ולא איש ימין ופלירטט עם לבני.

אחרי שהליכוד נפנף בבושת פנים את הליכודניקים האמיתיים והאיכותיים דוגמת בגין ומרידור, אחרי שמרב מיכאלי שנמצאת שמאלה,שמאלה,שמאלה מחנין זועבי,טיבי וראאד סלאח נמצאת במקום החמישי של מפלגת העבודה ברור שלא ניתן פשוט להצביע לאף אחת מ-2 המפלגות האלה. צריך לזכור שבכל הצבעה בכנסת בסוגיות שבין יהודים וערבים,מיכאלי אוטומטית תצביע בעד הערבים ונגד מדינת ישראל. אי לכך כל שנותר לחילוני כמוני זה להצביע לרב אמסלם, ציוני אמיתי למרות זקנו,ששולח את כל בניו לשרת בצה"ל, נלחם ללא פחד ברב עובדיה,באלי ישי ובש"ס, נלחם על כך שגם חרדים ישרתו בצה"ל ויצאו ללמוד ולעבוד. יחד איתו נמצא ברשימה גם אלוף אלעזר שטרן,לוחם עז נפש,פטריוט ציוני ומלח הארץ. אז כן, לאור הרשימות האחרות זו לא בושה להצביע לרשימתו של הרב אמסלם.

מרב מיכאלי היא מפלצת היא התנגדה לעופרת יצוקה וטענה שמר"צ נכשלה כי לא התנגדה למהלך, ממש בושה למפלגת העבודה שיש בה זבל לא פטריוטית כזאת ובושה לעמיר שרץ שתמך באנטישמית המסריחה ממוצא יהודי. לגבי הליכוד דן מרידור הוא נסיך הוא חבר אישי של מייסד התנועה, אבל היום בין עמדותיו לבין ערכי הליכוד אין ולו דבר משותף אחד, הוא מתאים כמו כפפה ליד למפלגה של לפיד האב ז"ל ועכשיו למפלגות של יאיר לפיד וציפי לבני ומקודם לקדימה. ביבי כנראה מעריך שהוא לא עוזב בית למרות שהוא לא משקף את עמדות התנועה ולכן מפרגן לו. בני בגין הוא ליכודניק אמיתי, אבל אין לו ציבור בוחרים כי כל הימין תומך בחקיקה של ליברמן, אקוניס, אלקין וחבריהם נגד ערבי=סרטני ישראל.

אמסלם היראה פתיחות יושר והגינות לא זכור לי מעולם חבר כנסת מהמגזר הדתי שיצא נגד המעללים של העושקים האלה 

עלנו כולם לתמוך בא ולא לזרוק אותו לכלבים כדי שעובדיה יוסף ומרעו ובעיקר דרעי יבינו זאת

הרב אמסלם, אתה אופציה מצוינת להצבעה עבורי. אבל אתה חייב להציג את רשימתך כמה שיותר מהר לפני שאקבל את ההחלטה.

הרב אמסלם השמיע קול. הזמן קצר והמלאכה מרובה. לא רואים אותך ולא שומעים. תתחיל לעבוד אחרת "תאכל" אותה!

בקיצור שגיא,אתה רוצה שמישהו אחר יעשה בשבילך את העבודה...

וכך תשקיט את המצפון שלך...

עצלן.

אני חושב שהרב אמסלם מייצג את האשראליות והיהדות והכבוד למעוט שצריכה להיות בארץ ישראל

אני חושב שהרב אמסלם מיצג את האשראליות והיהדות והכבוד למעות באם אשר צריכה להיות בלבו ונפשו של כל אחד מאיתנו אני לא דתי אבל מבחינתי הוא הרב שלי

טיפש מפלגה זה קבוצת כדורגל?קבוצת כדורגל לא מחליפים.אבל מפלגה שמאכזבת אותך.ביבי לוקח קולות מהעניים מזרחים ועוזר לחבריו העשירים האשכנזים

כקול צף אני בוחר באמסלם דיי לביבי.

נראה לי שרוב השרשור הזה זה התחזויות של השקרנית כבדת התחת...

דמויות מפוברקות של החבית...

אני כל השנים הצבעתי  בשביל ש"ס.  אומנם  הרב אמסלם לא מחדש לגבי  מהות הפרידה מש"ס. וכן השקפת עולמו לא חדשה. רוב  רבני ש"ס וכן הציבור מסכימים איתו ברוב הדברים. הם רק נגד זה שמדברים על זה  בכל. אבל בכל אופן הוא הלך רחוק מדי...

אני כל השנים הצבעתי  בשביל ש"ס.  אומנם  הרב אמסלם לא מחדש לגבי  מהות הפרידה מש"ס. וכן השקפת עולמו לא חדשה. רוב  רבני ש"ס וכן הציבור מסכימים איתו ברוב הדברים. הם רק נגד זה שמדברים על זה  בכל. אבל בכל אופן הוא הלך רחוק מדי...

אילו זה היה נכון חוק השוויון בנטל היה עובר, עובדה שכל צמרת ש"ס ישרה קו עם עובדיה יוסף ועם הרעיון של תורתו אומנותו. ובכלל בש"ס לחלוק על עובדיה יוסף אפשר רק בחדי חדרים, אף רב או ח"כ לעולם לא יגיד בפומבי שהוא חולק על עובדיה יוסף, אמסלם הוא הראשון!!!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר