יבגני והלביאה הסכיתו ושימעו רגע ! אנחנו נמצאים כעת במסע ניחושים של מי בציבוריות הישראלית יכול להשאיר תגובה כזאת בוטה וילדותית. אם אתם שואלים אותי (ואתם שואלים...) זה ערס מארץ הערסים. זה לא רק בן של ערס אלא גם נכד וגם נין וכל השושלת... זה מישהו שבעיקר מחפש צומי. הנה - תראו כמה תגובות הוא מקבל על זה שהוא יודע לכתוב את המילה זין בלי טעויות כתיב...

לדעתי - זה נער מתבגר ומשועמם בן 13 חסיד של תנועת ש"ס והקיצוניות הדתית שלא מבין איך העז מישהו בכלל להרים קולו כנגד הסמכות הדתית העליונה של ש"ס. זהו חילוני (או לכל היותר שומר מסורת) שצם ביום כיפור וחושב שכולם צריכים לצום ומי שלא צם אפשר לקלל אותו, לרגום אותו באבנים וכמובן לתת לו מכות רצח. זה אחד שמסתובב בחבורות ולא יהסס לדקור מישהו אותו הוא מזהה כערבי רחמנא ליצלן. הוא נגוע בשנאה לזרים ולכל מה שנוגד את השקפת עולמו (אם ישנה כזאת). ואם לתמצת את כל זה במילה אחת - ערס.

ו... דבר אחד אחרון לסיום : הלביאה ? תבטיחי לי בבקשה שלא תעליבי יותר את הקופים.

העם בוחר אמסלם צריך לעשות סדר בשס"

יבגני והלביאה הסכיתו ושימעו רגע ! אנחנו נמצאים כעת במסע ניחושים של מי בציבוריות הישראלית יכול להשאיר תגובה כזאת בוטה וילדותית. אם אתם שואלים אותי (ואתם שואלים...) זה ערס מארץ הערסים. זה לא רק בן של ערס אלא גם נכד וגם נין וכל השושלת... זה מישהו שבעיקר מחפש צומי. הנה - תראו כמה תגובות הוא מקבל על זה שהוא יודע לכתוב את המילה זין בלי טעויות כתיב...

לדעתי - זה נער מתבגר ומשועמם בן 13 חסיד של תנועת ש"ס והקיצוניות הדתית שלא מבין איך העז מישהו בכלל להרים קולו כנגד הסמכות הדתית העליונה של ש"ס. זהו חילוני (או לכל היותר שומר מסורת) שצם ביום כיפור וחושב שכולם צריכים לצום ומי שלא צם אפשר לקלל אותו, לרגום אותו באבנים וכמובן לתת לו מכות רצח. זה אחד שמסתובב בחבורות ולא יהסס לדקור מישהו אותו הוא מזהה כערבי רחמנא ליצלן. הוא נגוע בשנאה לזרים ולכל מה שנוגד את השקפת עולמו (אם ישנה כזאת). ואם לתמצת את כל זה במילה אחת - ערס.

ו... דבר אחד אחרון לסיום : הלביאה ? תבטיחי לי בבקשה שלא תעליבי יותר את הקופים.

בועז, הנה, אני מבקשת בזאת סליחה מהשימפנז והגורילה שהוכחו ע"י הביולוגיה כבני הדוד של האדם. הידעת שהאדם הממוצע הוא בעל 10 נקודות איי קיו מעל לשימפנז האינטליגנטי, ולא יותר? מסתבר שלערס מהסוג שכתב פה יש כנראה לפחות 10 נקודות מתחת לשימפנז ולגורילה. אגב, הגורילה כידוע חיה צמחונית חביבה. אז נחזור בנו מההשוואה לערס. הוא כנראה צאצא ישיר של השימפנז.

נראה לי שרוב השרשור הזה זה התחזויות של השקרנית כבדת התחת...

דמויות מפוברקות של החבית...

כן צבי, בוקר טוב אליהו, התעוררת, רק שהתעוררת כצפוי על צד שמאל...

ותרשה לי להחמיא לך שוב : לבול עץ יש יותר שכל וכושר להבחין במה שקורה מסביב הרבה הרבה יותר ממך...

ולמרות שאתה כזה אטום וסתום, בקרוב תבין סוף סוף למה כל כך כל כך חשוב ליקירך להכחיש כל קשר בינו לבין חזק מהרוח ובינו לבין יחים.

איך שלא יהיה, גם אם מדובר במישהו מסכן שלא כ"כ בסדר בראש, מגיע כאן ליחידים ולפורום כפורום, מינימום של הגנה מתעלוליו ומעלליו.

'הלביאה', תעשי טובה, גם אם את נכנסת לפורום באופן מעט ספורדי ומקוטע, טוב יהיה אם קצת תביטי מסביבך ותקלטי ותתפסי מה קורה. פשוט כואב לי הלב לראות איך את בתמימות ובחוסר תשומת לב נופלת ברשת של הטרול הנצחי.

יום טוב ושבוע טוב.

הוא אמיתי וכל מה שהוא אומר הוא צודק היתי נירשם למיפלגתו

אני מקווה שהציבור בישראל, זה שנהג לשים לאורך השנים האחרונות בכל מערכות הבחירות את הפתק של ש"ס מתחיל להבין ולהפנים עד כמה זאת מפלגה שכבר מזמן איבדה את דרכה. אני מקווה גם שרוב הציבור הזה מבין שיש לו עכשיו אלטרנטיבה - הזדמנות לתקן את דרכיו ולבחור לשם שינוי בבן אדם דתי נקי כפיים וישר דרך, אדם עם אומץ ללכת כנגד הזרם וכנגד השיטה. אדם משכיל שיוכל לגשר על פערים רבים הקיימים היום בציבוריות הישראלית בין המגזרים השונים. אדם שיוכל למתן את הקיצוניות הדתית ולהפוך את הדת למשהו נורמלי ושפוי - כזה שגם חילונים כמוני יוכלו להזדהות איתו ולקבלו.

עוד התחזות של השקרנית...

עוד התחזות של השקרנית...

נו,זה ברור שרוב הדמויות האלה הם אריאלה!!! הרי רק אישה בטלנית כמוה מסוגלת לכתוב כל-כך הרבה הודעות סרק כאלו.הרי כבר הסכמנו בינינו שהיא חופרת הרבה בכתיבה שלה? אז מה זה בשבילה לשנות כינויים שונים וולכתוב הודעות.ושים לב שבחלק מההודעות אין שם למרות שליד המילה "כתב" אמור להיות הכינוי.זו רק אריאלה יכולה להיות שכאמור גם אינה עובדת אז יש לה את כל הזמן שבעולם לכתוב בכינויים שונים.

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

בתוכנית 'ערב חדש' של הערב שמעתי חדשות משמחות : ע"פ סקרים עדכניים הרב חיים אמסלם, אפילו אם לא יצרף איזה ידוענים לרשימתו, יעבור בטוח את אחוז החסימה. כמו שכבר אמרתי, אפילו אם היה ברור שלא היה עובר, הייתי מצביעה עבורו גם בידיעה  שהפתק שלי מבוזבז, אז הסקרים החדשים בודאי שמשמחים אותי.

עוד נאמר בתכנית שמדובר על הפתעה שתהיה הערב או מחר בקשר להרכב רשימתו, כנראה על צרוף דמות ידועה ל  "עם שלם" שבהנהגתו.

הלוואי שיהיה לו בהצלחה רבה בבחירות הקרובות.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר