לו הייתי גרמני טרם תקופת השואה,

הייתי מתייצב אז לטובת היהודים, בדיוק כמו שהיום אני מתייצב לטובת החרדים. אני בז למערכות ההסתה הברבריות והאלימות בתשקורת החילונית: התעסקות אובססיבית,קריקטורות הגובלות באנטישמיות ממש, מאמרים של ערב רב מלאי בורות, הכללות, גזענות ושנאה וכותרות בסדר גודל שמזכירים ימים של פיגועי אסון אוסלו. כל זה הוא חלק מקמפיין ברברי ופרוע וגיוס המוני של שמאלני התשקורת. שמירת עיניים או שמירת מגע או כל היוצא בזה, הוא חלק מאמונתנו והשקפת עולמו של יהודי מאמין. אם יהודי צדיק מעדיף לעמוד או לרדת מהאוטובוס אם המושב היחידי הפנוי הוא ליד אשה. אז שיעמוד או ירד. נו ואז מה... זה בטח לא יהפוך את התגובה הפרובוקטיבית של הגברת, ל"גיבורת היום", לא פחות, בעיתון שכבר לא מוכר כמו פעם. אגב, אני באופן אישי הייתי מוריד בפניו את הכובע. מקרים כאלה או אחרים, של מיעוט קיצוני שלא מייצג את הרוב המוחלט בחברה החרדית, בטח לא שווים את התגובה הלא - פרופורציונלית של התשקורת. לדעתי אין כאן מצב של הדרת נשים, אלא האדרת נשים - ואני מתכוון להאדרה של ציפי לבני או שלי יחימוביץ'. התשקורת נכשלה אז כשזרתה חול בעיני העם בעניינים של צדק חברתי - כשהבינו שהכל פוליטי ירדו מזה,והיא בוודאי תיכשל גם כאן חבל רק שעכשיו פראי האדם שבתשקורת עברו לצד אלימות והסתה.

א כ, לא ברור מה זה קשור לשואה וללהיות גרמני, אבל אתה טועה ומטעה,...

כמו כל מי שטוען שיש הסתה ומציג את הדברים באופן מטעה ושקרי כמו שאתה מציג אותם פה. אין הסתה נגד החרדים ואף אחד לא נכנס לצלחת שלהם או לביתם או לנשמתם בביקורת או בניסיון להשפיע ולשנות את אורחות חייהם - מה שכן יש : יש "בלימה" של הנסיונות המתמידים שלהם של החרדים לעשות בדיוק את הדברים האלה למי שלא כמוהם. יש הטעיה גדולה ונראה שאתה שותף לה בהתייחסות למה שקורה למשל בקווי אגד שהם קוראים להם מהדרין : ברגע שלציבור החרדי יהיו אוטובוסים פרטיים שלהם, המיועדים אך ורק להם, ואחרים לא תלויים בהם ולא משתמשים בהם - אף אחד לא יתעניין בכלל מה הם עושים שם בפנים, שישימו וילונות אטומים (כמו שהם עושים ברכבים להסעות תלמידים) ושינהגו שם בכל מנהג ובכל החמרה שתעלה בדעתם. אבל כל זמן שהם 'הפכו' קוי אגד שמשרתים גם ציבור רגיל, לא חרדי, ואפילו נוסע\ת אחד ויחיד כזה, הפכו אותם ביוזמתם וללא הסכמת 'אגד', ל'קו מהדרין' - נראה שלא יתכופפו ולא יוותרו לנסיון הכפיה הזה, ותהיה "בלימה" נחושה של מגמה כזו. ובלימה של נסיון כפיה ודיווחים על זה זה לא הסתה, ואל תנסה להציג את המציאות בצורה הפוכה ראש למטה ורגליים למעלה. ולתזכורת : בכל האוטובוסים, לאחר פסיקת בג"ץ, בכל האוטובוסים של 'אגד', ללא יוצא מהכלל, גם אלה שבאופן מעשי וסטטיסטי 98% מהנוסעים בהם חרדים עם שמירת עיניים ושמירות אחרות, יש מדבקות לבנות בכתב ברור שאומרות שכל נוסע, אפילו אחד או אחת יחידה ששמירת העיניים לא מעניינים אותם, רשאים לשבת היכן שהם רוצים, ולמנוע את זה מהם זו עבירה פלילית. אז בבקשה אל תספר על הסתה, כי דיווחים על בלימת הנסיונות של חרדים להשליט ולכפות את אורחות חייהם, בגסות ובאלימות, זה לא הסתה, זה דיווח ענייני על בלימת כפיה. כנ"ל לגבי צה"ל : גם שם מנסים חרדים לשנות את אופי צה"ל, סביב עניין 'שירת נשים' בשיטת הסלמי, וזה היה אמור בפנטזיות החרדים לעבור בהמשך גם ל'שמירת עיניים' ולשמירות אחרות. ואני כתבתי כבר בפורום 'בנענע' שזה "יבלם", לא היה לי שום ספק בזה, שזה יבלם באופן חד משמעי ושרבנים (עם כל הכבוד) לא ינהלו ולא ינהיגו את צה"ל מבחוץ בשלט רחוק - ותראה מה אמר וקבע עכשיו הרבצ"ר (הרב הראשי לצה"ל) : http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4168936,00.html ומזכירים את זה עכשיו בכל מהדורות החדשות, נו. אז תגיד עכשיו גם על זה שזו הסתה, קשקוש, מספיק לזייף, לאף אחד לא אכפת מה החרדים עושים ואיך הם נוהגים בביתם פנימה ובקהילותיהם פנימה, אבל אם הם חושבים שהם ישתלטו בשיטת הסלמי על חברת תחבורה ציבורית ועל מדרכות ועל רחובות שהם עדיין 'מרחב ציבורי' - יתברר להם שהם לגמרי טועים. שבת שלום לכולם.

כן, ואני מניח שגם הגרמנים אז הכחישו את ההסתה נגד היהודים.

מסתבר שאפשר ללמוד על ההסטוריה גם מההווה... אם בשבילך עיסוק אובססיבי במגזר שלם הכולל כותרות באותיות קידוש לבנה מלאי ארס נגד החרדים,מאמרים בלתי אמינים ורוויי אלימות - כמו "החרדים זוממים להשתלט עלינו" או "מתרבים ומשריצים", "גיס חמישי", " להכותם במקלם שלהם", "גוזלי הקופה הציבורית"," יותר מסוכן להכנס לערים חרדיות מאשר לעזה"... או קריקטורות שבהן החרדים מוצגים במלא כיעורם, רודפי ילדות או מחרחרי מלחמות מה שמאוד מזכירים את היהודים בעיתונות האנטישמיות,עלילות דם, עיסוק לא פוסק בהכפשתם, גרפיטי הקורא לרצח חרדים, חרדים מוכים ברחובות, אינה הסתה - אינני יודע הסתה מהי. אפילו הפרה הקדושה של השמאל מבקש להפסיק את ההסתה נגד החרדים - http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%90-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%94%D7%A4%D7%A1%D7%99%D7%A7-%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%AA%D7%94-%D7%A0%D7%92.html ערכתי לעצמי ניסוי. הבאתי מאמר שנכתב נגד החרדים ושיניתי מ"חרדים" ל"ערבים" וכולכם הזדעדעתם מהגזענות... הרי הכל יודעים שכל הסתה של שמאלנים זה חופש ביטוי וכל חופש ביטוי של חרדים או מתנחלים זה הסתה. בקשר למה שכתבת. את בהחלט מיתממת. הייתי פעמים רבות בבני ברק, מעלם לא ראיתי ישיבה כפויה של נשים מאחור. העניין הוא שאתם כן נכנסים להם לצלחת, לחייהם ורודפים אותם. זוהי הכפיה החילונית במלוא הדרה.כשלימור לבנת התבטאה שבערים חרדיות ההפרדה לא מפריעה לאף אחד מכיוון שזה אורח חייהם, שמאלני התשקורת מיהרו לקטול אותה.אין כאן שום כפיה - יש כאן אינטרס של מחרחרי שנאה. אין כאן שום כפיה, יש אלימות והסתה נגד חרדים ואתייצב לצד החרדים, בדיוק כמו שהייתי מתייצב אז לצד היהודים לו הייתי גרמני. http://www.glz.co.il/newsArticle.aspx?newsid=96337 http://www.jdn.co.il/news/11334 http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=36115&cat=1&scat=1 http://www.inn.co.il/News/News.aspx/230970 http://rotter.name/kolot/prime/13110.shtml http://www.jdn.co.il/news/23466

הייתי מתייצב אז לטובת היהודים, בדיוק כמו שהיום אני מתייצב לטובת החרדים. אני בז למערכות ההסתה הברבריות והאלימות בתשקורת החילונית: התעסקות אובססיבית,קריקטורות הגובלות באנטישמיות ממש, מאמרים של ערב רב מלאי בורות, הכללות, גזענות ושנאה וכותרות בסדר גודל שמזכירים ימים של פיגועי אסון אוסלו. כל זה הוא חלק מקמפיין ברברי ופרוע וגיוס המוני של שמאלני התשקורת. שמירת עיניים או שמירת מגע או כל היוצא בזה, הוא חלק מאמונתנו והשקפת עולמו של יהודי מאמין. אם יהודי צדיק מעדיף לעמוד או לרדת מהאוטובוס אם המושב היחידי הפנוי הוא ליד אשה. אז שיעמוד או ירד. נו ואז מה... זה בטח לא יהפוך את התגובה הפרובוקטיבית של הגברת, ל"גיבורת היום", לא פחות, בעיתון שכבר לא מוכר כמו פעם. אגב, אני באופן אישי הייתי מוריד בפניו את הכובע. מקרים כאלה או אחרים, של מיעוט קיצוני שלא מייצג את הרוב המוחלט בחברה החרדית, בטח לא שווים את התגובה הלא - פרופורציונלית של התשקורת. לדעתי אין כאן מצב של הדרת נשים, אלא האדרת נשים - ואני מתכוון להאדרה של ציפי לבני או שלי יחימוביץ'. התשקורת נכשלה אז כשזרתה חול בעיני העם בעניינים של צדק חברתי - כשהבינו שהכל פוליטי ירדו מזה,והיא בוודאי תיכשל גם כאן חבל רק שעכשיו פראי האדם שבתשקורת עברו לצד אלימות והסתה.

דווקא בגלל שמדובר במיעוט קיצוני

וגם המיין סטאריים החרדי סובל מאותם ברברים שבנוסף לכל גם לא מכירים במדינה מה שמצדיק שלילת אזרחות, יש לחשוף את זה ולהגן על תושבי בית שמש וירושלים החרדים, הדתיים והחילוניים מאותה קבוצת אייטטולות חרדיות.

כן, ואני מניח שגם הגרמנים אז הכחישו את ההסתה נגד היהודים.

מסתבר שאפשר ללמוד על ההסטוריה גם מההווה... אם בשבילך עיסוק אובססיבי במגזר שלם הכולל כותרות באותיות קידוש לבנה מלאי ארס נגד החרדים,מאמרים בלתי אמינים ורוויי אלימות - כמו "החרדים זוממים להשתלט עלינו" או "מתרבים ומשריצים", "גיס חמישי", " להכותם במקלם שלהם", "גוזלי הקופה הציבורית"," יותר מסוכן להכנס לערים חרדיות מאשר לעזה"... או קריקטורות שבהן החרדים מוצגים במלא כיעורם, רודפי ילדות או מחרחרי מלחמות מה שמאוד מזכירים את היהודים בעיתונות האנטישמיות,עלילות דם, עיסוק לא פוסק בהכפשתם, גרפיטי הקורא לרצח חרדים, חרדים מוכים ברחובות, אינה הסתה - אינני יודע הסתה מהי. אפילו הפרה הקדושה של השמאל מבקש להפסיק את ההסתה נגד החרדים - http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%90-%D7%94%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%94-%D7%99%D7%A9-%D7%9C%D7%94%D7%A4%D7%A1%D7%99%D7%A7-%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%AA%D7%94-%D7%A0%D7%92.html ערכתי לעצמי ניסוי. הבאתי מאמר שנכתב נגד החרדים ושיניתי מ"חרדים" ל"ערבים" וכולכם הזדעדעתם מהגזענות... הרי הכל יודעים שכל הסתה של שמאלנים זה חופש ביטוי וכל חופש ביטוי של חרדים או מתנחלים זה הסתה. בקשר למה שכתבת. את בהחלט מיתממת. הייתי פעמים רבות בבני ברק, מעלם לא ראיתי ישיבה כפויה של נשים מאחור. העניין הוא שאתם כן נכנסים להם לצלחת, לחייהם ורודפים אותם. זוהי הכפיה החילונית במלוא הדרה.כשלימור לבנת התבטאה שבערים חרדיות ההפרדה לא מפריעה לאף אחד מכיוון שזה אורח חייהם, שמאלני התשקורת מיהרו לקטול אותה.אין כאן שום כפיה - יש כאן אינטרס של מחרחרי שנאה. אין כאן שום כפיה, יש אלימות והסתה נגד חרדים ואתייצב לצד החרדים, בדיוק כמו שהייתי מתייצב אז לצד היהודים לו הייתי גרמני. http://www.glz.co.il/newsArticle.aspx?newsid=96337 http://www.jdn.co.il/news/11334 http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=36115&cat=1&scat=1 http://www.inn.co.il/News/News.aspx/230970 http://rotter.name/kolot/prime/13110.shtml http://www.jdn.co.il/news/23466

האמת אם היהודים בגרמניה

היו מפגינים אלימות כלפי שוטרים גרמנים והיו תומכים באימהות מרעיבות יהודיות והיו דורשים הפרדה בין נשים וגברים באוטובוסים בשכונות יהודיות. והיו באים לרוסיה כדי להביע הערצה כלפי סטאלין הייתי מבין את הנאצים ואולי אף תומך בהם.

א כ, תודה על הקישורים והתמונה, עכשיו נפקחו עיני והבנתי שסונוורתי כל...

הזמן על ידי התשקורת החילונית שונאת הדת והדתיים הרוחניות וקודשי ישראל. איך לא הבנתי את זה קודם ??? א כ, עכשיו אני מבינה שצריך דחוף "אחדות", ושהצונאמי ביפן היה רק קצה קצהו של רמז של מה שצפוי לנו אם נמשיך ככה. חייבים חייבים לקבל מיד עול מלכות שמיים, ורק כך נציל את נשמותנו הטועות והתועות, ואת זה צריך כמובן ללמוד ולקבל מהחרדים, איפה לשבת, איפה לא לשבת, איפה לעבור, ואיפה אסור, מה ואיך ללבוש ומה לאכול, עוד לא 'נסגר' לגמרי אם פיאה זה בסדר, ומאיזה שיער, או שרק מטפחת על ראש האישה לא תעכב את המשיח, ואיזו ברכה לברך על ה"במבה", אבל אני בטוחה וסומכת על גדולי ישראל שיכריעו בנושאים החשובים האלה באופן חכם ואחראי, כדי שנוכל לקבל פני משיח צדקנו במהרה וללא עיכובים מיותרים. תודה א כ על שפקחת את עיני.

החרדים זו כת פאשיסטית גזענית .

אם יקימו בשטחים תאי גזים ומישרפות להרוג פלסטינים החרדים היו מוכנים לוותר על הקיצבאות ולהתנדב להפעיל אותם תאי גזים.הם גם לא היו מזילים דמעה אם בתאי גזים הללו היו מחסלים ספרדים כהי עור.

וההוכחה לכך היא שילדי הח"כים של ש"ס

לומדים בישיבות האשכנזיות. וכל עם אירופי או אמריקאי היה מבצע שואה בפלסטינים על מה שהם עושים. אולי גם הארמנים לא כי מי שעבר שואה לא מסוגל לבצע שואה גם אם מדובר בסאדומזוכיסטים שנלחמים מלחמות תענוגות וגוררים את הסביבה שלהם לכך.

לישיבות האשכנזיות מתקבלים..

רק בלונדינים עם עיינים כחולות.זה התנאי ועוד כמה שחורים אריסטוקרטים.כנראה שגם לך פאשיזם וגזענות זה לא כעיה.העיקר שהנאצים זה לא בסדר.

רק בלונדינים עם עיניים כחולות? אתה גם חושב לפני שאתה כותב את השטויות האלה?

א כ, תודה על הקישורים והתמונה, עכשיו נפקחו עיני והבנתי שסונוורתי כל...

הזמן על ידי התשקורת החילונית שונאת הדת והדתיים הרוחניות וקודשי ישראל. איך לא הבנתי את זה קודם ??? א כ, עכשיו אני מבינה שצריך דחוף "אחדות", ושהצונאמי ביפן היה רק קצה קצהו של רמז של מה שצפוי לנו אם נמשיך ככה. חייבים חייבים לקבל מיד עול מלכות שמיים, ורק כך נציל את נשמותנו הטועות והתועות, ואת זה צריך כמובן ללמוד ולקבל מהחרדים, איפה לשבת, איפה לא לשבת, איפה לעבור, ואיפה אסור, מה ואיך ללבוש ומה לאכול, עוד לא 'נסגר' לגמרי אם פיאה זה בסדר, ומאיזה שיער, או שרק מטפחת על ראש האישה לא תעכב את המשיח, ואיזו ברכה לברך על ה"במבה", אבל אני בטוחה וסומכת על גדולי ישראל שיכריעו בנושאים החשובים האלה באופן חכם ואחראי, כדי שנוכל לקבל פני משיח צדקנו במהרה וללא עיכובים מיותרים. תודה א כ על שפקחת את עיני.

אריאלה, א כ, יהיה מי שיהיה,

לא מדבר עם נשים. הלא הלכה מפורשת היא: אל תרבה שיחה עם האשה. וכן: נשים דעתן קלה. הוא לא יענה לך, ולא יענה לי. נפוח מחשיבות בעיני עצמו.

דבורה, 'א כ' זה 'אנדיאני' הטבריני לשעבר, הוא בסדר גמור, ממש אין לי שום...

טענה כלפיו ואני מכבדת אותו ואת זכותו להאמין ולנהוג ע"פ דרכו, ביחוד שהוא עבר לגור לאשקלון, והכל בסדר גמור מבחינתי. והוא דווקא כן ענה לי ויפה, רק שהוא מדבר כחרדי לגמרי, או כמי שמייצג אותם, וספציפית את הארועים האחרונים לדעת יהוא לא מציג באוביקטיביות ראויה. ועם כל הכבוד לו ולהם, אני כבר מלפני יותר משנה לא דנה ולא מתווכחת איתם על שום דבר וממש ניתקתי מגע, חבל על הזמן ועל הבריאות הנפשית (המעטה שעוד נותרה לי) והוא בין האנשים שחושבים שחינוך דתי ומערכת אמונות כנהוג אצל החרדים עושה את הבן אדם ליותר טוב, אבל כזה הוא בעצם כל הציבור החרדי והדתי. ותראי, זו אולי שאלה פילוסופית וגם שאלה לגיטימית אם להאמין במערכת של דברים לא נכונים, או שלפחות יש בה דברים (לא מעטים) שאינם נכונים, אבל שעושה את הבן אדם לבן אדם יותר טוב, זה בסדר או לא - כי גם לילד לפעמים משקרים ואומרים לו "אם לא תגמור את האוכל יבוא שוטר ויקח אותך למשטרה..." ולפעמים רק בזכות השקר הזה וההפחדה הזו הוא אוכל את מה שצריך וגדל לאיש בריא. לי אין שום בעיה עם התנהגות אחרים, מוזרה בעיני ככל שתהיה, אם היא לא מפריעה לי ישירות ושלא מנסים לכפות אותה גם עלי או להטי לעלי מגבלות ואיסורים וכללים שנראים לי לא הגיוניים. אבל לא בכל דבר צריך הרי לחפש הגיון, כך לימדו אותי בפורום ההוא דבורה, חובה לבקר בפריז, דחוף דחוף, אפילו לזמן קצר. יש כמה ערים\מקומות 'קלאסיים' שאסור בשום אופן להחמיץ.

החרדים זו כת פאשיסטית גזענית .

אם יקימו בשטחים תאי גזים ומישרפות להרוג פלסטינים החרדים היו מוכנים לוותר על הקיצבאות ולהתנדב להפעיל אותם תאי גזים.הם גם לא היו מזילים דמעה אם בתאי גזים הללו היו מחסלים ספרדים כהי עור.

כמה חרדים יצא לך לפגוש בחיים שלך???

יצא לך לדבר עם כמה מהם או שאתה ניזון רק מהרעל שהתקשורת מטפטפת לך לורידים? תיגמל מיזה כבר!!!

שמאלנות היא מחלת נפש חשוכת מרפא emo_02.png.

בתלמוד יש תיאורים מבזים ואיומים כלפיי נשים.

הבעיה הגדולה היא לא שמירת נגיעה או ראייה, אלא התייחסות מזלזלת והפקעת זכויות של הנשים במגזר החרדי.
עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: חיים קאופמן
עבור לפורום:
היסטוריה
בחר
בחר