נהייתי אלימה כלפיי בת הזוג ...

היי.יש לי בת זוג כמעט שנתיים. עברנו המון. הסיפור שלנו לא פשוט.
ואני חושבת שהגעתי למצב שנגמרה לי הסבלנות.
ולאחרונה קורה הרבה שאנחנו רבות והיא יכולה להגיד משהו שפשוט יעצבן אותי תוך שנייה ואני באוטומט כבר נותנת לה סטירה ויכולה לקלל, לזרוק מה שיש לי ביד ולהשתגע מעצבים. אני כאילו לא מכירה את עצמי באותם רגעים ואחכ מתחרטת .
אני לא יודעת למה זה קורה לי. זה לא קרה לי מעולם. וזה חוזר על עצמו כל כמה זמן.
היא יכולה להדליק לי את הפיוז בחצי שנייה ולגרום לי להתחרפן ולהיות אדם אלים. היא הכירה אותי עדינה ורכה ואם פעם היא הייתה אומרת משהו שפוגע בי הייתי פשוט בוכה, והיום זה הפך להתגוננות אחרת שבאה לידי ביטוי באלימות פיזית ומילולית. יש לציין שהיא לא מחזירה לי, ואם היא רוצה היא יכולה להרוג אותי מבחינת כוחות.
למה זה קורה? למה דווקא ורק איתה?
זה לא קורה לי בשום מקום אחר עם שום אדם אחר.
זה האנטנסיביות שגורמת לזה? אני ממש צריכה עזרה וייעוץ כי אני לא רוצה לוותר על הקשר הזה אחרי כל מה שעברנו יחד.
מה אני צריכה לעשות ?
תודה

מה קרה מאז? עדיין יחד?

חזקי ,

מאמן אישי וזוגישיטה רגשית

chezzki@walla.com

צריך לבחון מה כן יש בניכם לטוב ולרעץ להפגיש אתכם יחד כדי לראות את האינטראקציה הקשה ולשמוע האחד את השני.

לכו יחד ליעוץ.

עופרה רוזנפלד - מילת

פסיכותרפיסטית(MA), מנחת הורים של אדלר, מטפלת זוגית, מטפלת רגשית ב NLP ודמיון מודרך.

מרצה מאושרת של משרד החינוך.אתר www.milat.co.il, מייל ofra@milat.co.il, נייד 054-6555841

נעמית החרמנית רוצה אותך עכשיו!

תתקשר אלינו 1919-121-936 שלוחה 1333
או שלח וואצפ:

053-3723266
055-5919758

http://wetsexycalls.com/ 

דרושים עובדים לעבודה מהבית בשיחות טלפון בתחום ההכרויות, השיחות הם ממספר מיוחד של שירות 1900 בהתאם לחוק התקשרות, העבודה היא רק לענות לשיחות טלפון, כולל גישה מלאה למערכת שבה יופיע כל יום כמה רווח וכמה שיחות בוצעו, המספר הוא שלנו והוא ללא חשיפת פרטים אישיים, שכר גבוהה 120 שקל לשעה לפרטים נוספים אפשר לפנות ל phonecallsonline@gmail.com יניב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
שליטה בכעסים
בחר
בחר