מעבר לדיור מוגן

שלום לכולם! 

אני רואה שיש כאן לא מעט דיונים סביב הצורך במעבר לדיור מוגן. מניסיון עם ההוריםש לי אני יודע כמה המעבר הזה יכול להיות קשה מאוד, בעיקר להורים שצריכים לצאת מהבית שלהם, מהמקום המוכר והבטוח שלהם, לבית אחר לגמרי, ורבים לא מעוניינים בכך. לכן, חשוב מאוד לדעת לעשות את המהלך בצורה זהירה ונוחה לכל הצדדים, וכמובן לבחור מקום טוב ומקצועי שמספק שירותי סיוע במידת הצורך, אבל מאפשר גם הרבה חופש ועצמאות. מצרף לכם כאן כתבה מעולה בנושא, שעזרה לנו המון בתהליך. 

בהצלחה! 

שלום לכולם

יש לי דודה מקסימה, בת 95 אני חושבת, היא עברה לדיור מוגן לפני כשלוש שנים.

פשוט לא להאמין כמה היא מאושרת מהמהלך הזה.

יש שם את כל הפעילויות שאפשר לחשוב עליהם, כולל הרצאות, סרטים, חוגים התעמלות הכל... וכל השרותים שהיא זקוקה להם

כולל שירותי בריאות למיניהם ואפילו הסעות לעיר הקרובה לסידורים ומה שבא.

היא רק אומרת כמה חבל שלא עשתה את זה יותר מוקדם, כמה שנים קודם לכן.

אז  זה מומלץ מאד.

שפרה

https://youtu.be/D-nOZwqTWRQ

ממני שפרה.

שלום חברים,

אם אתם מדברים על דיור מוגן אני חייב לתת מלצה אישית וחמה מניסיוני האישי על בית אבות משען. העברנו לא מזמן את סבא שלנו היקר והאהוב לסניף בצפון תל אביב והבן אדם פשוט חזר לחיים. לפני כן הוא היה עצוב וללא חשק לדבים הכי בסייסים ועכשיו יש לו חברים חדשים חחחח , עושה פעילויות ובעיקר פשוט חי!!

תעשו טובה לעצמכם ולקרובים אליכם וכאשר בית אבות עולה כנושא במשפחה שלכם תבדקו את משען.

המון המלצות דומות שנשמעות זהות.. איך בוחרים את הכי טוב בשביל ההורים..? אמי אישה מעט חרדתית ואבי פדנט לא קטן, מחפש בעבורם את הטוב ביותר.. מחפש דיור מוגן בשרון, בדגש על קירבה לפרדס חנה, קדימה. מהכרותי עם הוריי הם יירצו להישאר קרוב למקום בו הם גרים מזה כ60 שנה. (כוחם הבלתי מתפשר של הרגלי השנים הארוכות).

תודה ובהצלחה לשאר חבריי , אל תתייאשו מהחיפוש שכן זו בחירה רבת חשיבות ליקיריכם ולכם..

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגיל השלישי
בחר
בחר