מזל טוב

מזל טוב

לפני הצפייה בסרטון, קראו את הפסקה הבאה:

מאד מעניין להכיר את עץ המשפחה של קייט מידלטון אישתו של הנסיך וויליאמס.

אימא של קייט היא קרול מידלטון, ביתו של רולנד גולדשפיט ודורותי הריסון (שניהם יהודים).

ההורים של דורוטי הריסון הם רוברט הריסון ואליזבת טמפל (שניהם יהודים)

הם נצר למשפחת מאיירס יהודי אנגלי שחי במאה ה- 19.

בקיצור, הנסיכה קייט היא יהודיה מצד אימא וכתוצאה מכך

הצאצא שיוולד שיהיה לימים מלכה של אנגליה הוא יהודי

בהתאם לחוקי הדת והמסורת היהודית.

כך ימלוך על אנגליה יהודי.

לא חשוב הגיל,

חשוב התרגיל!

מנהל הפורום
250+

אתה LOL מהלך.

לפי המסורת היהודית אולי היא יהודייה, אך לפי כל הסמנים, המנהגים והחתונה שלה הם נוצרים לכל דבר, הם התחתנו בכנסיה גם תחת צלב אחד גדול. אני לא אומרת זאת בגנות חלילה, אלא אלה העובדות. לכן בעיני לא היא ולא הצאלצא שלה יהודים.

את כנראה צודקת, אבל למה להשבית שמחה? היי מלך יהודי !!!!!!!!!!!

לא נראה לי שזה יהפוך את אנגליה לפחות אנטישמית אבל ימים יגידו..

למה כבר להשבית את השימחה אולי יום אחד הוא יחזור בתשובה וסוף סוף יהיה מלך לעם ישראל כמו שכתוב בתורה  העם שרצה מלך....................................

אמא שלה לא יהודייה... חקרתי את זה ומתברר שכבר 5 דורות של המשפחה שלה הם לא יהודים שמתחתנים בכנסיות, אולי אבות המשפחה היו יהודים אבל זה גם לא כל כך הגיוני כי התיעוד הראשון בעץ המשפחה של קייט של גולדשמיט הוא במאה ה-17 ואז לא כל כך היו יהודים בבריטניה ואלה שכן היו היו ספרדים שבאו בגירוש ספרד וגולדשימט הוא שם משפחה אשכנזי אז זה לא הגיוני... חוץ מזה לא מצאתי בשום מקום תיעוד שסבתא של קייט היא יהודיה (אמא של אמא שלה) אבל אם יש לך אני אשמח לראות

מעניין לי תתחת

לא יעזור לה היא יהודיה

חבר'ה תרגיעו!!! מה שקובע זה מה שה' אומר בהלכה.

אם הסבתא של הסבתא של הסבתא ממשפחת מאיירס או מי מהסבתות מאז היתה גויה כולם וכולן גויות אין שום יורש עצר יהודי.

אם כולן יהודיות דור אחרי דור הרי שכולן יהודיות לכל דבר ועניין וחייבים לדבר איתה שתתחיל להדליק נרות שבת ולהביא לה מזוזה כשרה ולהתחיל להחזיר אותה בתשובה. בעניין זה כל הטקסים הנוצריים וגם אם היא ואבותיה ואמותיה חיו כגויים נוצרים לכל דבר לש משנה כלום בהיותה יהודיה לכלדבר ועניין.

אגב אין לכם מושג כמה מיליונים חיים בכל העולם כולל הכפרים ובערים הערביות פה בארץ שזה בדיוק מצבן - מיליונים.

מה שכן ברור הוא שמלכי אנגליה הם צאצאי מלכות בית דוד וחלקם התגאו בכך מאד, ומסיבה זו הם מקפידים למול את הגברים הנולדים בבית המלוכה. זה כמובן לא הופך אותם ליהודים אבל אם מישהו באמת מחפש קשר, הנה לו.

ליידי דיינה היתה הראשונה שסירבה למול את שני בניה אבל אחרי מותה הם נימולו בכל זאת, ליודע הצרפתית להלן הלינק הרלוונטי:

http://archives-lepost.huffingtonpost.fr/article/2009/08/10/1653073_histoire-des-royaumes-juifs-et-communautes-juives-hors-d-israel-les-juifs-de-narbonne.html

חבר'ה תרגיעו!!! מה שקובע זה מה שה' אומר בהלכה.

אם הסבתא של הסבתא של הסבתא ממשפחת מאיירס או מי מהסבתות מאז היתה גויה כולם וכולן גויות אין שום יורש עצר יהודי.

אם כולן יהודיות דור אחרי דור הרי שכולן יהודיות לכל דבר ועניין וחייבים לדבר איתה שתתחיל להדליק נרות שבת ולהביא לה מזוזה כשרה ולהתחיל להחזיר אותה בתשובה. בעניין זה כל הטקסים הנוצריים וגם אם היא ואבותיה ואמותיה חיו כגויים נוצרים לכל דבר לש משנה כלום בהיותה יהודיה לכלדבר ועניין.

אגב אין לכם מושג כמה מיליונים חיים בכל העולם כולל הכפרים ובערים הערביות פה בארץ שזה בדיוק מצבן - מיליונים.

מה שכן ברור הוא שמלכי אנגליה הם צאצאי מלכות בית דוד וחלקם התגאו בכך מאד, ומסיבה זו הם מקפידים למול את הגברים הנולדים בבית המלוכה. זה כמובן לא הופך אותם ליהודים אבל אם מישהו באמת מחפש קשר, הנה לו.

ליידי דיינה היתה הראשונה שסירבה למול את שני בניה אבל אחרי מותה הם נימולו בכל זאת, ליודע הצרפתית להלן הלינק הרלוונטי:

http://archives-lepost.huffingtonpost.fr/article/2009/08/10/1653073_histoire-des-royaumes-juifs-et-communautes-juives-hors-d-israel-les-juifs-de-narbonne.html

אם הוא יהודי זה על פי ההלכה היהודית ולמה שההלכה תעניין את הארמון המלכותי.... נשמע לי הזוי לעסוק בזה

שלום

שאלתי רב בנושא: תינוק שנולד לאם יהודיה והוטבל כנוצרי וגם לא נימול, האם לפי ההלכה הוא נחשב כיהודי.

אין בידי כרגע תשובה.

התיעוד הראשון של יהודים באנגליה היה עוד בתקופת וויליאם הכובש 1066 !!!! בנוגע לזה שהיא נצר למשפחה יהודית, לא ממש מעניין אותי. אבל כשנותנים עובדה היסטורית - אז בבקשה לדייק !!!!!

חומר למחשבה

גם אמא של קדאפי הצורר מלוב היתה יהודיה

ויש טענה שגם הסבתא של היטלר היתה יהודיה

אז מי מה נפשך???

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הגיל השלישי
בחר
בחר