19.02.17 | 12:18
מקדם אתרים שלוקח כסף ולא מספק שירות מקצועי!!!

שלום.

מקרה שהיה לי ואני עד עכשיו מזועזעת ממנו. פניתי לחברת קידום כדי שתקדם לי את האתר. הנציגים בחברה הסבירו מה כל התהליך שעומד לקרות והיו בסדר.. (בדיעבד) לאחר תקופה של כמה חודשים שהאתר עלה (בצורה חובבנית ביותר, והיו חסרות הרבה קטגוריות) ניסיתי ליצור קשר עם החברה , אין מענה והטלפונים מנותקים. את הכסף הם לקחו ממני יותר נכון גנבו והאתר לא גמור ורחוק מאד מלהיות בסדר. עד היום לא הצלחתי למצוא את החברה ובטח לא את המנכ"ל של החברה בניסיון להבין מה קרה.

מה שאותה חברת קידום גרמה לי זה לא להאמין יותר למקדמי אתרים (אני יודעת שלא כולם ככה אבל נפגעתי מאד מהם). 

אני רוצה להסב את תשומת ליבכם לחברת קידום שנקראת bhs ולמנכ"ל ששמו ירון בן סימון (Yaron Ben Simon) שמבטיח הרים וגבעות ולא מקיים. יחד איתו עובדת גם הגברת Mali Ben Simon-chen שפשוט נטשו את הלקוחות שלהם, ואת הכסף כאמור לקחו בלי תמורה. 

אני אחת מהלקוחות הפגועות לא יודעת עוד כמה יש והבנתי שיש. לכן אם אתם שומעים את השמות האלו תשימו לב.

תודה ונקווה שנמצא מקדמי אתרים אמינים יותר

עליזה.

12.03.17 | 20:08

היי עליזה , 

אנחנו מכירים את הנושא הזה שנקרא חברת פרסום שמבטיחה הרים וגבעות , אנחנו פרסמנו את העסק שלנו בחברת 

פרסום שאני לא אנקוב בשמה אבל מעז יצא מתוק ולמדנו לקדם את העסק שלנו בגוגל  פרסום אורגני seo , במדיה החברתית , 

ppc ממומן בגוגל ושיווק דיגיטלי אשמח לדעת באיזה תחום את עוסקת ולהתאים לך "פרסום בחליפה " שמותאם לצרכים של העסק שלך 

במידה ואת מעוניינת צרי איתי קשר 053-3336385 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: איציק עגם
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר