מעוניין לקדם את האתר שלי לבד

יש לי תוכנה לקידום אתרים עבורך, מיוחדת בדיוק לאלו שרוצים לקדם את האתר שלהם/ קידום דף פייסבוק שלהם / קידום דף נחיתה  עבורך שאיתה תוכל לבנות קישורים שיעשו לך עבודת פלאים, כל מה שחשוב מהצד שלך זה לכתובת תיאור אתר עם מילת המפתח שהכי חשובה לך, את עבודת איסוף האתרים מהם אפשר להוציא קישור לאתר שלך כבר אספתי בתוכנה

קישור לצפייה ביכולות התוכנה:

http://kidumi.co.il

אתה יכול לבקש שיתופי פעולה עם עסקים, לפרסם את העסק בפייסבוק ולהמשיך לפרסם מאמרים רלוונטים וממוקדים לפי מילות המפתח שלך.

נסה גם אולי לחשוב על כותרת ה-H1 בעמוד הבית שלך. כרגע היא

class

="homeBannerTitle">פורטל הדרושים הגדול ביותר בתחום החינוך וההדרכה

אולי כדאי למקד אותה לאיזור של "חיפוש עבודה ודרושים בחינוך". נסה לבדוק עם גוגל מגמות ומילות המפתח על מה יותר חזק: האם דרושים או חיפוש עבודה? האם חינוך או הדרכה?

העצה האחרונה היא להמשיך להיות בקשר עם הקהל שלך. ניכר שאתה משקיע הרבה מאמץ וזמן בתוכן איכותי ונאמר שמישהו כבר מגיע לאתר שלך וקורא- איך הוא יכול להתעדכן על מאמר חדש שעולה?

אני חושב שאתה צריך לעשות ניוזלטר פעם בשבועיים עם מאמרים חדשים ועדכונים. אתה גם יכול לשלוח בניוזלטר הצעות עבודה פעם בתקופה מסויימת: אולי פעם ביום, אולי פעם בחודש. הייתי מציעה לך לבדוק את מערכת האוטומציות של אקטיב טרייל שאיתם תוכל לצור מערך דיוור אוטומטי לנרשמים חדשים (לדוגמא סדרת "כל מה שמחפש עבודה בחינוך חייב לדעת").

בסופו של דבר זה יגדיל את הטארפיק לאתר, יגדיל את זמן השהיה בכל עמוד (מי שיגיע מדיוור בדרך כלל נשאר יותר זמן כי הוא מתעניין בתוכן) והעלות החודשית של דיוורים ללא הגבלה היא מינורית, בטח ביחס לפייסבוק.

חפש בגוגל "מערכת דיוור אקטיב טרייל" ושלח לי הודעה אם אתה צריך עזרה. אני בקשר עם התמיכה הטכנית והם מצויינים, יכולה לחבר אותך אישית אם תרצה.

מערכת דיוור אקטיב טרייל

ויש עכשיו יכולת ליצור אפליקציה מתוך האתר שלכם

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר