חברה לקידום אתרים

שלום המליצו לי על גיא לב עסק בוטיק לקידום אתרים, ראיתי שהוא נותן שירותי בניית אתרי וורדפרס. מישהו יכול להמליץ? התרשמתי מהאתר ומהעבודות שלו.

באם אבנה אתר בוויקס אפשר לקדם אותו באותה צורה כמו אתרי הוורדפרס?

תראה יניב שאלת שאלה מאד טובה שהרבה אנשים מאד מסתבכים ..

אין היום אתר שלא ניתן לקדם אותו לא משנה באיזה מערכת האתר נבנה.

הכל עניין של תקציב וזמן כמובן שקידום אורגני של אתרי וויקס מאד איטית ויכולה לקחת חודשיים ארוכים ..

בגלל הקוד הארוך מאחורי הקלעים ..

העניין הוא שאם כדי לרוץ עם סלעים כבדים ולטפס איתם עד לפסגה או שכדאי לרוץ בלי סלעים וכמובן שהאתר יתקדם יותר מהר והתוצאה שתתקבל היא תוצאה יותר טובה ומהירה השאלה היא עניין של זמן ותקציב בכל אופן ניתן לקרוא על זה באתר של החברה הזאת

תרשום SEOWHO בגוגל בהצלחה!

תודה על ההמלצה, אני גם רוצה ממש להמליץ על החברה שעשתה לי את הקידום אתרים, יש לי עסק למשלוחי פרחים ומאז שהתחלתי איתם, הפניות עלו בצורה מאוד משמעותית. 

זה האתר שלהם למי שמעוניין: 
http://www.everests.co.il/קידום-אתרים-seo/

בהצלחה! 
גל. 

תודה לכול החברים פה, קידום אתרים בגוגל נהפך למשמעותי מאוד. ולכן חשוב מאוד לעבוד עם חברת קידום אתרים שיודעת את העבודה. נשמח שתכנסו ותמליצו גם על קידום אתרים.

פרילנסר נחמד לבנייה וקידום https://tomeraiko.com/home/services/seo-boost/

דרושים עובדים לעבודה מהבית בהקלדה, אין צורך בניסיון או בידע קודם, עדיפות לבעלי עוסק מורשה או לכאלו שיכולים להוציא חשבונית, לפניות שלחו לנו מייל makingmoneyfromeverything@gmail.com

הי!

תודה חברים על ההמלצות. אתם בטח יודעים שקידום אתרים בגוגל הוא אינו עניין של מה בכך, ובשנים האחרונות נוצרה זילות גדולה מאוד של המקצוע. כל מי שעשה קורס מקוצר משווק את עצמו כמקדם אתרים, ועושה נזקים לתעשייה כולה. לכן, מניסיון אני יכול לומר לכם שיש חשיבות גדולה מאוד לעבוד עם חברת קידום טובה ומקצועית, להבין שקידום אתרים אורגני יכול לקחת זמן, ולהתייחס לכך כהשקעה לטווח הרחוק על מנת לראות תוצאות.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר