עזרה בבקשה וביקורת בונה

שלום רב לכולם, 
בימים אלה אני מסיים את בניית האתר הראשון שלי, אני לא מקצוען בתחום, אך בכל זאת, 
אני מבקש מכם לקבל ביקורת בונה לגבי האתר , כמו כן, אשמח אם תוכלי לעזור לי ולייעץ בנושא של קידום האתר, כלומר: מאיפה להתחיל, איך עדי, לפרסם אתר מסוג זה וכדומה.
חשוב לציין, שאתרים כמו "זאפ" ו"כמה" יכירו את האתר בימים הקרובים, לכן אשמח מאוד לשמוע מאנשים שבתחום יותר ממני (ובטוח שיש המון כאלה). 
בכל אופן תודה רבה לכולם. 
כתובת האתר היא : www.dealyday.com

לגבי קידום אתר

ניתן לנמצא ברשת המון טיפים לקידום אתר-תתחיל במילות מפתח, seo' קישורים באתרים/בלוגים/פורומים אחרים ועוד.

מומלץ שהאתר יהיה נקי משגיאות "תוכנה" כי גוגל "לא אוהב" אתרים עם שגיאות.בדוק את האתר דרך כמה דפדפנים (מומלץ פיירפוקס וגוגל כרם שם רואים את השגיאות ב"תכנות" להבדיל מהאקספולרר שהוא סובלני יותר לשגיאות (לא מומלץ עבור מנוע החיפוש של גוגל)

תלוי אם אתה רוצה לעשות זאת בעצמך וזה אפשרי אבל לא כמו שחברה מקצועית עושה זאת עבורך

שלום רב

בתיאור דפי הנחיתה תרחיב את המילים לפחות ל 2-3 שורות וורד, בתגיות תוסיף מילות מפתח רלוונטיות שיש לכל דף נחיתה אם יש לך תקציב תשקיע בגרפיקה יותר איכותית לאתר כי היא נראת פשוטה עכשיו משהו של מהר מהר

אתה מוזמן גם לצפות בטיפים לקידום כאן - איך לקדם אתרים

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

אני בספק אם תוכל להרויח תנועה אורגנית כלשהי לאתר.

כל פרטי המוצרים באתר מועתקים מאתרי הבית[מותג] המקוריים של המוצרים, בשיטוט מהיר באתר הבחנתי שכלל הדפים מכילים תכנים משוכפלים.

במקרה ואתה מתכנן על תנועה אורגנית אמליץ לך לדאוג לתכנים איכותים ולא להעתק הדבק מאתר המוצר.

אני בספק אם תצליח לעקוף את אתרי הבית של המוצרים ללא ערכים נוספים שתוכל לספק לגולשים- כמו חוות דעת, ביקורות, השוואות וכו...

אמליץ לך לשקול חלופות שונות לתנועה , לדוגמא ע"י קידום ממומן.

במיוחד לאור העובדה שאתה נמצא תחת יאללה יהיה לך מאוד קשה לקדם , כי האתר שלהם מבחינת הקידום אינו ידידותי כלל , מנסיון שאני מקדם לא מעט אתרים ליאללה זה מורכב מאוד 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר