איך אני מקדם את האתר שלי?

היי אני רוצה שהאתר שלי יהיה ראשון בגוגל איך אפשר לעשות את זה?

תשובה

נהוראי שלום רב, כדי לקדם את אתרך אתה יכול להשתמש ב 2 אלמנטים: קידום ממומן - שזהו קידום אתר בתשלום, שכאשר כל גולש ירשום מילת מפתח בגוגל יוכל למצוא את האתר שלך, קידום זה הוא קידום לטווח קצר זאת אומרת ברגע שיגמר התקציב של הקמפיין שלך יסתיים גם הקידום. קידום אורגני - קידום שבאמצעות טכניקות שונות תוכל לקדם את אתרך, ישנם הרבה טכניקות/פרמטרים לקידום אתר בגוגל, שחלקם הם: בניית מפת אתר, אופטימיזציית תוכן בתוך האתר, שילוב כותרות מנצחות בתוך כותרות ה TITLE באתר ובנוסף יצירת תגי META טובים, זה בתוך האתר שנקרא ONPAGE, אך זה לא מספיק משום שצריך גם לבצע קידום אורגני OFFPAGE כלומר מחוץ לאתר שזה: בניית קישורים, כתיבת מאמרים באתרי מאמרים עם עוגני קישור מילות מפתח שיכוונו לאתר שלך, הוספת האתר לאינדקסים, הוספת אתרך לאתרי סימניות/BOOKMARK, ועוד... בברכה, ברק.

שם: ברק
התמחות: טכנאי מחשבים נייחים, ניידים, סלולאר וטאבלטים
ניסיון: מעל ל- 13 שנים
דואר אלקטרוני: barak.mihshuv@walla.com
לינק לערוץ היוטיוב שלי: https://www.youtube.com/user/barakmihshuv/playlists

מנהל הפורום
1000+

לקידום אתר

תחליט על תקציב שאתה מוכן להשקיע ואז תפנה לחברות שמתעסקות בקידום אתרים אם תזדקק לעזרה וייעוץ תיצור איתי קשר דרך הלינק בחתימה או כאן קידום אתרים ואני אשמח לייעץ לך חינם ולעזור עד כמה שאפשר שמי טל

איך אני מקדם את האתר שלי?

היי אני רוצה שהאתר שלי יהיה ראשון בגוגל איך אפשר לעשות את זה?

סדנה (בחינם)- איך לקדם ולהעלות את אחוזי המכירה באתר שלך...

לקראת החגים החלטתי לערוך סדנה (בחינם) שבה אני אלמד כיצד להכפיל את המכירות שלך באתר?! בוא לראות איך לקוח שלנו הכפיל את הלקוחות שלו באתר בשבועיים מבלי להוסיף שקל אחד על פרסום!!! לכבוד החגים אני מזמין אותך לסדנה חינמית חד פעמית לשיטת המכירות שכובשת היום את עולם האינטרנט.Test & improve רוצה לדעת איך- 1. להכפיל את כמות הלקוחות דרך האתר שלך? 2. להביא יותר אנשים אל האתר בחצי מחיר? ***בלעדי לחגים- כל משתתפי הסדנה יקבלו את רכיב "הכפלת המכירות" בחינם!!!!! הסדנה תתקיים ב5/10 בשעה 18:30 ברחוב המפעל 1, תל אביב * בסדנה נראה דוגמאות אמיתיות מהשוק.

לקידום אתר

תחליט על תקציב שאתה מוכן להשקיע ואז תפנה לחברות שמתעסקות בקידום אתרים אם תזדקק לעזרה וייעוץ תיצור איתי קשר דרך הלינק בחתימה או כאן קידום אתרים ואני אשמח לייעץ לך חינם ולעזור עד כמה שאפשר שמי טל

קידום אתר

לקדם אתר לוקח לפחות שלושה חודשים..... קישורים נלוים: מגדל צריבה מכונות שכפול

הכי טוב זה לכתוב מאמרים

תומר בראל - אדמין - סרברים לקונטר סטרייק

מאמרים בתוך האתר, מאמרים באתרים אחרים כלומר אתרי מאמרים עם קישור לאתר שלך, מילות חיפוש מתאימות ב keywords

קישור בפייסבוק לאתר שלך, בקיצור להראות פעילות, אתר רדום לא יתקדם לבד, כל הזמן לעדכן ולשפר.

אוריק - http://www.xn----5hcgryqt8b.co.il

משקיע כמה שקלים והולך לראות סרטים לצפייה ישירה , עדיף מאוד להשקיע בגוגל ובקידום האתר דרך פייסבוק וכו'

התשובה היא דומה לתשובה של ברק , אתה יכול לקדם את אתרך דרך קידום ממומן , אך ישנה אפשרות לטווח ארוך והוא קידום אורגני , אני ממליץ התייעצות עם מקדם אתרים ולראות את האופציות , אם תצטרך אני פה .

http://give-like.com/ - סטטוסים לפייסבוק

אם יש לך כסף לבזבז אז תפנה לחברה מקצועית שתקדם לך את האתר.

אם אין לך אז כמו שרשם ברק, לבנות מערך קישורים, לכתוב מאמרים עם מילות מפתח מקושרות לאתר וכדומה.

אני למשל מעדיף לקדם את האתר שלי לבד מאשר לשלם אלפי שקלים.

קישורים נלווים : במות במות לאירועים אוהלים

מאוד תלוי בכמה זמן ויכולת למידה יש לך. קידום ממומן  פשוט יותר מקידום אורגני (זה שימוש במערכת מובנית, בעוד שקידום אורגני לא נעשה דרך מערכת), ואפשר ללמוד אותו בקלות רבה יותר. קידום אורגני מצריך ידע באינטרנט, קישורים, איכות אתר, תיוגים ועוד.

יש אנשים שמבקשים ממומחה קידום ממומן שילמד אותם במשך כמה שעות איך להשתמש במערכת, וכך הם לא צריכים מקדם חיצוני. בקידום האורגני עדיף להשקיע בספק איכותי, או ללמוד את התחום יחסית לעומק.

אין ספק היום שיש תחרות קשה מאוד לכל תחום יש רק מקום ל 10 תוצאות והיום יש הרבה מומחים לקידום אתרים לא משנה אם זה תחום של הדברה ירוקה או אפילו תחום אחר של צילום מגנטים לחתונה בכל תחום קשה מאוד לעבוד מול חברות קידום עם משאבים שלא נגמרים ההמלצה שלי היא פשוט להתמיד ולא לנסות לוותר להם ישר ולהרים ידיים אתה יכול גם להספים אותם [את המתחרים שלך] ואזאולי להתקדם אבל זה פחות מומלץ כי אני חושב שגוגל יכולים לעלות על זה

ללא ספק שהיום חוקי המשחק השתנו - יש לך מודעות ממומנות ולאחר מכן בקטגוריות מסוימות יש 3 תוצאות אורגניות של גוגל לעסק שלי  , ורק לאחר 7 התוצאות האלו מתחילים לראות את התוצאות האורגניות. גם נכנס לפני חודש עדכון גדול של אינדקס המובייל - שצריך לעשות התאמות לגלישה מניידים , וגוגל מראה תוצאות חיפוש שונות  בנייד ושמים יותר דגש היום שם.. מוזמן לצפות בהדרכה איך לקדם את העסק באמצעות גוגל לעסק שלי

טיפים טובים תודה

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קידום אתרים
בחר
בחר